ריח רע

שפוצה

New member
ריח רע

ריח רע מהכוס= בהכרח פטרייה?? או שאולי זה משהו שאי אפשר למנוע אותו? מישהי שעברה את זה? help plizzzz אני רוצה לשפר את חיי המין של עם חבר שלי אבל זה מפריע לי

לא בהכרח פטריה.

אולי הגיינה לקויה.
את יכולה להתחיל לנקות שם ביותר יסודיות בזמן המקלחת. לקנות סבון אינטימי. יש האומרים כי אכילת הרבה פרות משפרת את הטעם פלאים. אה, וקצת דוחה [
] אבל גם אמרו לי פעם משהו שגרם לי בשניות להיפטר מהשיער שם באזור, ההפרשות נתפסות בשיער והריח פשוט נ ו ר א י. אף פעם לא באמת הרחתי משהו יוצא דופן אצלי, אבל רק המחשבה דחתה אותי ברמות. ובאמת עכשיו ההרגשה הרבה יותר נקיה. פסיכולוגי? אולי. אבל עובד.

שפוצה

New member
הממ

אני מגולחת..אני משתמשת בסבון אינטימי...אני שומרת על היגיינה.. אומנם לא אוכלת פירות אבלל...שיהייה. השתמשתי במעין נרות כאלה ומשחה נגד פטריות מהסופר פארם וזה עזר..אבל רק לכמה ימים.. זה מתסכל כי זה דבר שמפריע לי בחיי המין

שפוצה

New member
קרה למישהי אי פעם?

אולי זה יעודד אותי או יוכל לעזור לי עם עצות בצורה כלשהי

../images/Emo4.gif

רגע, יש לך כאילו ריח ממש ממש ממש חזק מהכוס? ריח רע בוודאות? אמרו לך את זה? או שאת סתם מלחיצה את עצמך? חשבת ללכת לגניקולוגית לבדוק את זה?

שפוצה

New member
זה לא בהגזמות

פשוט שזה מערער את הבטחון שלי בסקס... אני אוהבת להרגיש נקייה ומשום מה זו נק' הבאסה שלי גניקולוג נתן לי משחה לפטרייה...וזו שאלתי...האם זו פטריה שתחלוף או שזה משהו שאי אפשר להיפטר ממנו.. עזבי...נקווה לטוב.. זה לא כזההההה נורא..סתם לא נעים

Lorensia

New member
הגיינה..

יש סבונים מיוחדים כאלה ממש זולים.. אני לקנות אותם בסופר פארם תתקלחי הרבה.. כאילו את לא מתקלחת פעם ביום לפחות??? אני אובססיבית.. אני להתקלח פעמיים בכל יום.. בוקר וערב :)

toto87

New member
לא בהכרח

זה שאת חושבת שהריח רע לך לא אומר בהכרח שהוא רע לאנשים אחרים. פטריה? קשה לי להאמין שזה גורם לריח כל כך רע , הכל פסיכולגי כמו שכתבו לך. גם השיערות לא בהכרח גורמים לריח הרע. אם את חושבת שלגלח יעזור לך פסיכלוגית אז שווה את המאמץ. ואם הבן זוג שלך יעיר לך על הריח שלך תגידי לו שגם הטעם של הזין שלו לא משהו !!!! חחח

למעלה