ריור תוך כדי שינה

Lihi a

New member
ריור תוך כדי שינה

היי ארז, מתנצלת מראש על השאלה הקצת מוזרה.. שמתי לב מאתמול שטימו (בולדוג צרפתי בן שנה) מרייר תוך כדי שינה. זה משהו שלא היה אף פעם, בכלל הוא לא מרייר הרבה מלבד מעט אחרי האוכל לפעמים. עד כדי כך שכל הפה שלו לגמרי רטוב וגם המיטה.. הוא מתעורר מדי פעם ומלקק את הפה כדי לנקות את עצמו. זה פשוט נראה לי קצת מוזר כי זה משהו שבודאות לא קרה עד עכשיו. חוץ מזה הוא מתנהג נורמלי לחלוטין, מלא אנרגיות כהרגלו. האם זה מעיד על משהו? שווה לבדוק את זה? או שהוא סתם מתבגר?
 
ניסיתם להסתכל לו לתוך הפה?

בהחלט נשמע מדאיג בכל מקרה כדאי שתפנו איתו לוטרינר לבדיקה ריור יכול להעיד על בעיות מקומיות (למשל פצע בפה או גוף זר) או על בעיות כלליות (למשל בחילה בגלל מחלת כליות וכו') בהחלט כדאי לבדוק את זה ברצינות ארז
 

Lihi a

New member
אוקיי

בדקתי לו את הפה, לא נראה שיש לו משהו. שוב, זה קורה אך ורק כשהוא ישן. מעבר לזה הפה שלו יבש לגמרי. תוכל להמליץ לי על וטרינר באזור השרון (נתניה והסביבה)?
 

Lihi a

New member
בוקר טוב ארז,

מחר בבוקר הוא יעבור בדיקה תחת הרדמה אחרי צום, בהנחיית הוטרינר. במבט שני באמת נראה שמשהו מעט מציק לו בפה.. מה גם שזה קורה אך ורק כשהוא ישן, כנראה שאין לו שליטה על זה בשינה כמו שהוא ער. מקווה שזה כלום, ואחזור מחר עם חדשות טובות :) תודה ארז!
 
למעלה