ריבית מאג"ח

מצב
הנושא נעול.

moco10

New member
ריבית מאג"ח

ריבית מאג"ח
כשמחזיקים באג"ח הושא ריבית, האם בדרך כלל נגבות עמלות על חלוקת הריבית, ע"י הברוקרים? האם אפשרי ו/או מקובל לתת הוראה לרכוש בריבית עוד ניירות מאותו סוג באופן אוטומטי?

moco10

New member
הקפצה

ריבית מאג"ח
כשמחזיקים באג"ח הושא ריבית, האם בדרך כלל נגבות עמלות על חלוקת הריבית, ע"י הברוקרים? האם אפשרי ו/או מקובל לתת הוראה לרכוש בריבית עוד ניירות מאותו סוג באופן אוטומטי?
הקפצה

הבנק ינסה לגבות עמלה כמו על אג"ח

ריבית מאג"ח
אם תשתוק זה מה שתשלם. תתמקח ואל תסכים לשלם יותר מ 0.1%

moco10

New member
0.1% זה ממילא מה שאני משלם על אג"ח

אם תשתוק זה מה שתשלם. תתמקח ואל תסכים לשלם יותר מ 0.1%
אז אני מבין שהתשובה היא כן. אתה יודע מה התשובה לשאלה השנייה?

האוטומציה בארץ בכל הקשור להוראות

אז אני מבין שהתשובה היא כן. אתה יודע מה התשובה לשאלה השנייה?
היא על הפנים ולכן לא מאמין שניתן. אבל בתדרוך מתאים לפקיד ההשקעות יש מצב לכך, אם כי תדרש להגדיר מראש את הגבלת השער (לדוגמא: לפי שער הפתיחה ב X )

moco10

New member
אני לא עובד עם אף פקיד

היא על הפנים ולכן לא מאמין שניתן. אבל בתדרוך מתאים לפקיד ההשקעות יש מצב לכך, אם כי תדרש להגדיר מראש את הגבלת השער (לדוגמא: לפי שער הפתיחה ב X )
אני לא עובד עם אף פקיד
אלא עם אורדרנט מול הברוקר. מסקנה - אצטרך לרשום לי ביומן את תאריכי תשלום הריבית. זה מוביל לשאלה נוספת: בין האג"חים השונים (מדינה + חברות), האם תאריכי הריבית נוטים להתרכז באותם ימים בשנה (מה שיקל על הניהול) או מתפזרים על ימים שונים עבור אג"חים שונים?

ימי התשלום באגח מדינה הם סביב סוף

אני לא עובד עם אף פקיד
אלא עם אורדרנט מול הברוקר. מסקנה - אצטרך לרשום לי ביומן את תאריכי תשלום הריבית. זה מוביל לשאלה נוספת: בין האג"חים השונים (מדינה + חברות), האם תאריכי הריבית נוטים להתרכז באותם ימים בשנה (מה שיקל על הניהול) או מתפזרים על ימים שונים עבור אג"חים שונים?
ימי התשלום באגח מדינה הם סביב סוף
החודש 29-30-31-1 באג"ח חברות הפיזור גדול בהרבה אם כי גם כאן סוף חודש הוא תאריך שכיח יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה