ריבוי מי שפיר, צוואר מקוצר ושאר ירקות...

ריבוי מי שפיר, צוואר מקוצר ושאר ירקות...

שלום לכולכם! חברה, פסיבית בעיקר, בהריון הקודם והנה חזרתי
רקע קצר: הריון ראשון הסתיים בשבוע 24- צירים ולידה מוקדמת- חזרנו בידיים ריקות
הריון שני, צירים מוקדמים שהובילו לדינמיקה צווארית- שמירה משבוע 26, 2 אשפוזים קצרים, טיפול בקלקסן מניעתי, פרוגסטרון בזריקות, 2 סטים של צלסטון, 2 אשפוזים, אינדומד, פרסולט, וזהו. לידה בשבוע 37 וילד מקסים בן שנה ו- 7 חודשים!! כרגע הריון בשבוע 28+2. קלקסן 40, וזריקות פרוגסטרון. מעקב אורך צוואר החל בשבוע 16. החלה התקצרות צוואר לפני כשבועיים: מ 39 ממ' ל28 ממ' עם פנלינג אתמול. כמו כן ריבוי מי שפיר יחסי (23.5) מרגיש צירים לא כואבים לעיתים די רחוקות- מוניטורים תקינים ושקטים בשבועיים האלו. בשל קיצור הגעתי למיון שם מדדו 21 ממ'. מכיוון שאין צירים צוואר סגור, שלחו אותי למנוחה מוחלטת בבית עם מעבר לנרות אוטרוגסטן במקום זריקות. מישי מכירה / חוותה טיפול בנרות נגד קיצור אורך צוואר? ועכשיו בנימה רגשית יותר... אני כל כך מדוכדכת מההתפתחויות. המתח מתיש כל כך ואני כל כך חוששת מההשלכות של החמרה במצב. אוף...
תודה למי שנשארה עד כאן

ראשית, את בשבוע מעודד

כמובן, שאני מאחלת לך שתלדי בעוד 8-10 שבועות, אבל אתם גם כבר לא בשבוע 24. שללו סיבות אפשריות לריבוי המים? אם שחררו הבייתה אני מניחה ומקווה שאין לידה מאיימת ושהמנוחה והנרות יעשו את שלהם
עדכני אותנו ובהצלחה!!!

תודה על התגובה ../images/Emo13.gif

לא ביצעתי שום בדיקה ספציפית בנוגע לריבוי מי השפיר. על פי המלצת המיון - השבוע אני עוברת למעקב במרפאת אם ועובר בבילינסון, אני מניחה ששם יבדקו הכל. עשיתי דיקור מי שפיר, והעמסת סוכר של 50. שתי הבדיקות היו תקינות. יש משהו נוסף שאמורים לשים לב אליו מהבחינה הזו? תודה

כשיש ריבוי מים נהוג לבצע העמסה של 100 ג

על מנת לשלול סכרת. כמו כן, סקירה מכוונת למערכת העיכול על מנת לשלול בעיה חסימתית. מניחה שזה יעשה כבר בהיי ריסק.

בר זהר

New member
אני שבועיים עם נרות

ובמעקב אתמול יש התארכות של 8 מ"מ. ד"א, מאז הנרות יש לי גרד בנרתיק, ובמעקב כששאלתי הרופא אמר שכנראה שזה מהשינוי ההורמונלי בנרתיק- ושאפשר להשתמש באגיסטן או דומיו. אני בשבוע 28 ועם בן שנה ו-8 בבית, תראי קטע... מאיפה אתם?

שלום לך ../images/Emo13.gif

אני מקווה שהדמיון הרב ב"נתונים" שלנו, יתן לי השראה והתארכות של 8 מ"מ
אנחנו מקרית אונו. ואתם?

בר זהר

New member
מהצפון הרחוק ../images/Emo10.gif

אילניה, גליל תחתון. מאחלת לך התארכות צוואר והתארכות ההריון... וגם לי. ניפגש בעוד 11-12 שבועות, מיד אחרי הלידה?

למעלה