ריאיון משאבי אנוש

בוודאות לא

זו חברה שאין לה לקוחות בשוק הפרטי, היא עובדת מול חברות גדולות אחרות.
והם גם לא אאוט סורסינג או משהו בסגנון.

כאמור, חברה היי-טק סטנדרטית לחלוטין.

0 אור 0

New member
ילדים זה דוקא טבעי

המון אנשים שמבקשים מהם להציג את עצמם מתחילים ב "שלום , אני יוכבד ויש לי 4 ילדים וכלב ..." ואז באופן טבעי השיחה יכולה להתגלגל איזה דקה וחצי על הגן או הבית ספר או משהו אחר שקשור לילדים,
לעומת זה גם אני מעולם לא נתקלתי במצב שחוקרים על האחים והילדים של האחים.

itaystud

New member
יותר מזה

בד"כ כששואלים שאלות על המשפחה אני מיד שולף את הסלולרי שלי ומראה למראיינת בחיוך את התמונות של הילדים, בד"כ זה יגרום לה גם לספר קצת על הילדים שלה ופתאום אנחנו כבר לא בראיון אלא בשיחה.

היסחפות מצד המראיינת

כל הסיגיות ונשות ה-HR למיניהן מרשות לעצמן יותר מדי, כולל פלישה לפרטיות גם בתחומים שאין שום רלוונטיות למישרה (שאלו את ידידה שלי אם היא עדיין גרה בבית ההורים ומדוע).

tenen

New member
אלו שאלות אתה נשאלת שלא היו לעניין?

כלומר כולם כאן כמעט מספרים על עצמם
נשמח לשמוע גם קצת אודותיך.

לא הגזמתם?

הבן אדם כותב דברי טעם, מביא לינקים מעניינים, לא מקלל או מתייחס לא יפה לאנשים. להנהלת הפורום לא מפריע שהוא מפרסם לינקים. בהתחלה התלוננו שהוא לא מתערב בדיונים, עכשיו אתה צועק עליו שהוא כן מתערב. נניח שהוא לא עובד בהייטק? אז מה?

tenen

New member
יותר מזה, נחש מי פתח את השרשור, כינוי פיקטיבי

אני לא שוטר ולא מצדיק או מרשיע

אני מאוד לא אוהב את השפיטה שעושים פה לאנשים וספירת ההודעות, אפילו שפעם גם אני הייתי שותף לספירת ההודעות. פה היה נראה לי שהגזמת, אז רציתי להסביר לו שלא כולם כאן חושבים כך, אבל כיוון שככל הנראה הוא לא טלית שכולה תכלת, אני יוצא מהעסק.

tenen

New member
לתשומת לב כולם, מדובר בכינוי פקטיבי

זו ההודעה היחידה של המשתמש בתפוז,
כמה משתמשים לא פיקטיביים פותחים כינוי חסר כל אינפורמציה באוקטובר בשביל הודעה ראשונה בסוף ינואר?

כמה משתמשים לפני ההודעה הראשונה שלהם כבר דואגים שבפרופיל כל הודעות העבר החברים והקישורים יהיו מוסתרים?

אין לי מאום נגד מעורבות גורמים מסחריים בפורום
מה שכן, שישימו את הדברים על השולחן, אף אחד כאן לא בא בביקורת שלילית לא לALLJOBS, לא ליואב, ולא לנציגי חברות אחרות שבאו ושמו דברים על השולחן.

מה שכן זה לא הכינוי הפיקטיבי הראשון כאן בתקופה האחרונה וחבל, לדעתי זה משהו שצריך להפסיק וזה יפסק רק אם נשים לב לכינויים האלו מה שיגרום להם לאבד כל אפקטיביות בתור כלי מחקרי.

אתה חוצפן
היא כתבה בפורום אחר באותו זמן שהכרטיס נפתח. לא אעשה לה אאוטינג ע"י פרסום קישורים, אבל אף אחד לא מינה אותך להיות השוטר של הפורום ולהחליט למי מותר לכתוב מה.

tenen

New member
מצאת משהו שגוגל לא מצא?

טוב איתגרת אותי, לחיפוש יצאתי, זה מסקרן..

tenen

New member
אני לא חושב שהבנת מה עשית עכשיו...

כל מה שאמרתי ולא היה נכון היה שזו פעם ראשונה שהכינוי הפיקטיבי רשם משהו.

נו, אז זו הפעם השניה שהיא משתמשת בכינוי הפיקטיבי ולא הראשונה.
זה לא הופך שימוש בכינויים פיקטיביים לטוב יותר.

אתה שמת לב מה קרה פה?
במקום שהכינוי הפיקטיבי ישאר פיקטיבי בלבד וכל הוויכוח יהיה על הפעם הראשונה או השניה של השימוש בו עכשיו גם יש לי הכינוי המקורי... אם כבר מאתגרים אותי ואני מחטט בגוגל אני עושה עבודה טובה.

כמובן שהכינוי המקורי לא יחשף, אבל מדהים כמה קל היה לאתר אותו.

tenen קצת הפתעת אותי....

בדר"כ אני דווקא מעריכה את ההודעות שלך.

קודם כל אני חושבת שזה קצת לא יפה להאשים אותי שאני פיקטיבית ולא אמיתית.
אני אמיתית והסיפור אמיתי, וגם ההודעה שלי (והקודמת, וגם זו מפורום אחר).
אם באמת גילית מה הכינוי האמיתי שלי (אגב, גם לכתוב כמה קל זה ולעודד על ידי כך אחרים לנסות זה גם לא יפה במיוחד...) היית רואה שכן כתבתי בפורום (בכינוי אחר) כבר כמה פעמים ואני סה"כ אדם כמוך שעובד בתחום ומחפש עבודה אחרת.
הסיבה שהשתמשתי בכינוי פיקטיבי היא בשביל הסיכוי הקלוש שהבחורה שראיינה אותי הייתה איכשהו מגיעה להודעה הזו, ואז חיפוש זריז על הניק שלי היה מאשר שזו באמת אני (נוכח התחקיר שהיא העבירה אותי).

בקיצור, לא ממש הבנתי מה אתה רוצה ואני גם לא מבינה מה הבעיה עם להסתתר לרגע (כפי שאכן הכינוי מעיד).
אבל היי, תודה שגרמת לכולם לנסות לגלות מה הניק המקורי, שכן "מדהים כמה זה קל".

tenen

New member
ובנוגע להאשמתך אותי כחוצפן

מה אתה בתור מנהל עשית כדי להוריד את רמת האלימות המילולית שהופנתה כלפי עד היום?

מחקת את עשרות ההודעות שקראו לי פאשיסט למשל?

מה נראה לך? שאנשים ימשיכו רק לחטוף אלימות מילולית בלי לחפש דרך להגיב? אצלי דרך התגובה אחרי כמה וכמה פניות הן אליך והן לשותפה הקודמת שלך לניהול היא לנסות להוריד למינימום כינויים אנונימיים, אלימות לעולם נמצאת באנונימיות , הרבה יותר קשה להיות אלים שיודעים מי אתה.

אתה מוזמן להציע דרכים אחרות להוריד האלימות המילולית כאן בפורום, אני מקדם את הדרך שלי כי נשבר לי לחלוטין מכמות האלימות המילולית שהופנתה כלפי מכיוונם של חלק מהגולשים כאן בלי שאפילו טרחתם למחוק את כולה

למעלה