רזי ברקאי לקח חופש בגלל סכסוך עם ירון דקל

• פותח הנושא d1f2
  • פורסם בתאריך

d1f2

Active member
רזי ברקאי לקח חופש בגלל סכסוך עם ירון דקל

במסגרת שינויים שנעשים בתחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל מאז כניסת העיתונאי הוותיק ירון דקל לתפקיד מפקד התחנה, נעשה בימים האחרונים שינוי נוסף. השינוי, כך מתברר, גרם לכעס רב ואפילו לצעד מחאתי מצד בכיר השדרנים, רזי ברקאי.

השינוי נעשה בתוכנית האקטואליה המובילה בישראל, "מה בוער" המשודרת בגלי צה"ל מאז 1995. תוכנית בהגשתו של רזי ברקאי ברוב ימות השבוע. במסגרת לוח השידורים החדש של גל"צ הוחלט לשנות תו מוזיקלי בתוכניתו.

השדר הוותיק לא אהב בלשון המעטה את השינוי ובעיקר את הדרך שבה היא נעשתה, וחלק את טענותיו למנהלי התחנה ובמקביל הוא דרש לצאת לחופשה לא מתוכננת של שבוע. החופשה תימשך עד יום ראשון.

ברקאי בן ה-65 מגיש את התוכנית במשך 19 שנה. שנתיים לאחר היכנסו לתפקיד הפסיק לשדר את התוכנית לטובת תוכנית טלוויזיה - הנחיית "תיק תקשורת". אולם שנה לאחר מכן הבין ברקאי כי מקומו מאחורי המיקרופון ולכן שב הוא לשדר את התוכנית המדוברת.

ביקשנו את תגובת רזי ברקאי אך זו טרם נתקבלה. מגלי צה"ל נמסר בתגובה ל"כיכר השבת": "רזי ברקאי בחופשה בת שבוע וצפוי לחזור כבר ביום ראשון הקרוב".

http://www.kikarhashabat.co.il/מחאה-רזי-ברקאי-לקח-חופש-מהגשת-מה-בוער.html

מה זאת אומרת "לשנות תו מוזיקלי בתוכניתו?"

(אני יודע שלא אתה ניסחת את זה, ושזאת העתקה מהידיעה העיתונאית, אבל בכל-זאת אני תמה למה הכוונה)

mbarak2

New member
שינוי תו מוסיקלי באות התוכנית...

אינני יודע אם זה מה שקשור לכעס של רזי ברקאי, אבל שמתי לב לאורך כל השבוע באות הפתיחה של מה בוער לא נאמר על רקע האות מי מגיש את התוכנית ומי העורך אלא מיד כשמתחיל האות המגיש מיד מתחיל את השידור בלי להגיד מי העורך, המגיש או המפיק.

radiofm1231

New member
לדעתי אני חושב

שבעקבות השינוים כנראה התו המוזיקלי השתנה (ג'ינגל אחר) או התקצר
ואולי הסיבה היא שלא מזכירים אותו או את החברים שלו בתחנה
&nbsp
ובכל זאת אם הסיבה היא אות פתיחה אז לדעתי זה מטופש לכעוס
אבל אם זה קשור בכך שלא מזכירים אותו או את חבריו אז הסיבה הגיונית
&nbsp
תארו לכם שלא יזכירו את שדרן האקטואליה של רשת ב
המצב יהיה אותו דבר כי לשדרנים מסוימים יש ענין שקשור בכבוד
ואם לא מזכירים אותם זה פוגע בהם ומביא למריבה שיכולה להיות טיפשי
או להפך לשדרן יש כבוד לעורכים והמפיקים והוא נפגע שלא מזכירים אותם
&nbsp
לדעתי אם שדרן לא מסוגל לתנאים הוא לא יוכל לעבוד בתחנה
שדרן אמיתי חייב לקבל את כל השינוים בהבנה גם אם זה לא מוצא חן בעיניו
בקצב הזה לדעתי זה יגיע למצב גרוע יותר אם הוא לא יקבל זאת
&nbsp
כשיוצא לי אני מאזין קצת לתוכנית אבל אני בעיקר צופה בתיק תקשורת שזה תוכנית מענינת

d1f2

Active member
כנראה שינוי בסגנון המוסיקלי של השירים הבודדים שבתכנית

אות הפתיחה מושמע נקי וזמנו קוצר

אין יותר ציון של שמות התוכניות והקרדיטים למגיש והעורכת הועברו לאות המקדים
כלומר, מהשבוע זה "עכשיו בגל"צ רזי ברקאי, עורכת ראשית נורית קנטי", ואז האות הרגיל הנקי
ואין יותר "מה בוער, שעתיים של אקטואליה עם רזי ברקאי, עורכת נורית קנטי" על רקע האות

קשה להאמין שזה כל הסיפור

ושרק בגלל זה רזי ברקאי מאיים לעזוב, לפי מה שמתפרסם.
כנראה שהדיווח הזה או מחסיר כמה פרטים, או מגזים בכמה פרטים.

למעלה