רזולוציה ב Dell Latitude

• פותח הנושא n u t
  • פורסם בתאריך

n u t

New member
רזולוציה ב Dell Latitude

היי, בהמלצת הפורום היקר הזה קניתי Dell Latitude e6400 עם מסך 14 אינץ'. יש לי בעיה עם הרזולוציה שלו. אני רוצה לעבוד ברזולוציה של 1440x900 ובאמת מהפורום הבנתי שזו הרזולוציה המתאימה לו, אבל אין לי את האפשרות לבחור בכזאת רזולוציה... הרזולוציות היחידות שאני יכולה לבחור ביניהן הן 1280x800 ו- 1024x768 על האפשרות הראשונה, כשאני בוחרת בה, כתוב שהיא מומלצת. הבעיה היא שהמסך נראה לא טוב, חלק מהאייקונים מרוחים/עקומים. רציתי לדעת אם יש משהו שאני מפספסת, או שאני אמורה באמת להשאר עם הרזולוציה הזאת תודה מראש! ענת

RoyBO

New member
תלוי מה שילמת

אם כתוב במפרט שרכשת מסך ברזולוציה של 900 על 1440 אז ייתכן שהדרייבר של הכרטיס מסך לא מעודכן נסי להוריד מאתר דל ולהתקין גרסה עדכנית

MikMan10

New member
מחזק תקודם ...

המחשב צריך להיות יכול לתת 1440X900 , לא כל ה E6400 יכולים לעשות את זה , במידה וכן יש לך את זה אז כנסי לאתר של DELL תכניסי את המספר הסידורי של המחשב ואח"כ תבחרי להוריד את הדריוברים של כרטיס המסך , אצלי כאשר התקני WIN7 באמת הרזולוציה היתה נמוכה לאחר הורדת הדריברים הכל הסתדר...

shosho the fox

New member
יש לך כרטיס מסך יעודי?

בדגמים שמביאים לארץ, עד כמה שאני יודע, רק E6400 עם כרטיס מסך יעודי הוא ברזולוציה הזו. אלה עם כרטיס מסך מובנה מגיעים עם רזולוציה של 1280X800.

shosho the fox

New member
כמובן שהרזולוציה נקבעת לפי סוג מסך

מה שאני אמרתי - בארץ לא הביאו מחשבים מהסדרה הזו, עם רזולוציה של 1440X900 עם כרטיס מסך מובנה, אלא רק עם כרטיס מסך יעודי. זה היה לפחות נכון לפני מספר חודשים.

ypm

New member
תכנסי לSETUP של המחשב, ושם רשום לך את

הרזולוציה שהמסך שיש לך תומך בה . קישור תמונה לדוגמא - לחצי כאן

n u t

New member
תודה רבה לכולם!

מסתבר שלא שמתי לב ואכן קניתי מסך שתומך רק ב1280X800 במקור תכננתי לקנות מאתר דל העולמי ושם הדיפולט היה 1440x900 לא נורא, נסתדר עם מה שיש
תודה רבה שוב!

למעלה