רוצים לשתף?

רוצים לשתף?

למי שבזוגיות פתוחה ובא לשתף... ולמי שלא בזוגיות פתוחה מוזמן לנסות לענות בתאוריה (נניח שהיית בזוגיות פתוחה) כמה זמן (בערך) אתם בזוגיות פתוחה? מה אתם מעדיפים,הרבה פרטנרים מזדמנים או פרטנר אחד קבוע? מה הקשר הכי ארוך שהיה לכם (או יש לכם) עם נוסף? האם קרה שהתאהבתם בנוסף? אם התאהבתם בנוסף איך בן הזוג שלכם קיבל את זה? האם קרה שבן הזוג שלכם התאהב בנוסף? אם בן הזוג שלכם התאהב בנוסף,איך קיבלתם את זה? האם נפגשתם עם נוסף של בן הזוג שלכם? אם כן איך זה היה (נחמד,נהדר,מעניין,מבאס) ? אם אתם יודעים שברגעים אילו ממש בן הזוג שלכם נמצא במפגש מיני ,איך אתם מרגישם (סבבה,מפרגן,לא מזיז לי,קצת קשה לי,די קשה לי,מאוד קשה....)? מה גורם או גרם לכם לחוש קינאה כלפי בן הזוג (או שאתם מאילו שאין בהם שום קינאה) ?

אז ככה

קודם כל, אני עונה לרוב הסקרים ב ״אז ככה״, נכון? כמה זמן? שנה וחצי בערך... אבל דיברנו על זה שנים קודם. פרטנרים מזדמנים או קבוע? המילה ״מזדמנים״ קצת בעייתית. זה חוזר לעניין הבלעדיות. לא דוגל בבלעדיות. מאידך, יש קשרי ידידות ארוכי טווח. הקשר הכי ארוך? חודשים. ויש ידידות של יותר משנה. מי סופר? התאהבות? לא קרה. (ולכן השאלה על תגובת הגברת- לא רלוונטית) התאהבות שלה? גם לא ידוע לי שקרה. לפגוש את הנוסף? קרה שמצאנו את עצמנו בסוג של חילופי זוגות. היה מרגש. ומעניין. כשהיא במפגש מיני? אני מפרגן וממש לא קשה לי. בדרך כלל כשהיא חוזרת אם אני ער, אז קשה.... כן כן ... במובן ההוא. ניאדרטל.
קינאה? לא קרה לי עדיין. זה אמור להיות מוזר?

FeelG00D

New member
מה הביא לבסוף לפתיחת היחסים

כתבת שדיברתם על זה שנים

orbar1

New member
אני אנני בזוגיות פתוחה אז נניח

מה הקשר הכי ארוך שהיה לכם (או יש לכם) עם נוסף? היה, שנתיים האם קרה שהתאהבתם בנוסף?, לא אבל הייתי קורב מאוד אם התאהבתם בנוסף איך בן הזוג שלכם קיבל את זה? לאו בר תשובה. האם קרה שבן הזוג שלכם התאהב בנוסף? למיטב ידיעתי לא. אם בן הזוג שלכם התאהב בנוסף,איך קיבלתם את זה? מפרגן. האם נפגשתם עם נוסף של בן הזוג שלכם? אם כן איך זה היה (נחמד,נהדר,מעניין,מבאס) ? לא. אם אתם יודעים שברגעים אילו ממש בן הזוג שלכם נמצא במפגש מיני ,איך אתם מרגישם (סבבה,מפרגן,לא מזיז לי,קצת קשה לי,די קשה לי,מאוד קשה....)? מפרגן מה גורם או גרם לכם לחוש קינאה כלפי בן הזוג (או שאתם מאילו שאין בהם שום קינאה) ? מעולם לא חשתי קינאה , מוזר אך נכון.

בואי נשתף../images/Emo9.gif

כמה זמן (בערך) אתם בזוגיות פתוחה?
באופן גלוי ופתוח כשמונה שנים, אבל מעולם לא היינו בזוגיות סגורה ממש. מאז ומתמיד היה לנו חופש פעולה ופרטיות בנישואין. מה אתם מעדיפים,הרבה פרטנרים מזדמנים או פרטנר אחד קבוע?
למדתי שאין העדפות אלא בהתאם לפרטנר ולזמן בו הכרנו אותו. בגדול - מעדיפה מזדמנים. מה הקשר הכי ארוך שהיה לכם (או יש לכם) עם נוסף?
שלוש שנים וזה היה לפני הרבה שנים. האם קרה שהתאהבתם בנוסף?
כן אם התאהבתם בנוסף איך בן הזוג שלכם קיבל את זה?
הלב שלו נשבר אבל האהבה שלו אלי גרמה לו לחכות לי עד שיחלוף, עם המון סבלנות ואהבה אין קץ. אני מעריצה אותו על היכולת הזו
האם קרה שבן הזוג שלכם התאהב בנוסף?
הוא אוהב אותה אבל לדעתי לא מאוהב בה. אם בן הזוג שלכם התאהב בנוסף,איך קיבלתם את זה? האם נפגשתם עם נוסף של בן הזוג שלכם? אם כן איך זה היה (נחמד,נהדר,מעניין,מבאס) ?
אנחנו חברות טובות ומסתדרות מעולה. אם אתם יודעים שברגעים אילו ממש בן הזוג שלכם נמצא במפגש מיני ,איך אתם מרגישם (סבבה,מפרגן,לא מזיז לי,קצת קשה לי,די קשה לי,מאוד קשה....)?
מפרגנת לו מכל הלב מה גורם או גרם לכם לחוש קינאה כלפי בן הזוג (או שאתם מאילו שאין בהם שום קינאה) ?
אין בי קנאה, אבל היו דברים שהפריעו לי ודיברנו עליהם.

לפעמים אני מקנאה בך

בצד החיובי כמובן,אתן חברות טובות את והנוספת שלו זה כל כך מדהים בעיניי!!אמרתי שרק יחידי סגולה יכולים להיות בנקודה הזו. את יודעת החלום האולטימטיבי שלי בחיים היה לחלוק עם עוד אישה ממש בבית אחת איתו חיים
נשבעת לך,אמרתי לו קח אפילו צעירה ממני ותעשה עוד ילדים אם תרצה. את יודעת מה הוא ענה לי,תשבי כי תפלי מצחוק שככה יהיה לי טוב אני נחנקתי מצחוק <במיוחד על המבט שהסתכל עלי שהעלתי את זה והמבטא ההונגרי הכבד שלו דמייני>"מספיק לי אישה אחת,השתגעת עוד אחת בבית ואני בקבר בטוח ..."
מסכיייייין...אה? חחחחחחחחחחחח

../images/Emo6.gif

תתפלאי אבל אני מסכימה איתו
כן, אנחנו חברות טובות כי היא מדהימה ואני אוהבת אותה מאוד.

עונה לעצמי

אנחנו בזוגיות פתוחה בערך ארבע שנים,בתהליך והדרגה. מעדיפה פרטנר קבוע אבל לא בלעדי,שיהיו עוד מזדמנים הקשר הכי ארוך שלי עם נוסף משהו כמו ארבע שנים קרה שהתאהבתי בנוסף. לבן הזוג שלי היה מאוד קשה עם ההתאהבות שלי,אני חושבת שזה קשור לזה שעוד היינו ממש טריים בתחום. קשה לאמר שבן הזוג שלי ממש התאהב,אבל משהו קרוב לזה. לא אגיד שזה קל לי כשבן הזוג שלי מתאהב,זה מאתגר ואני עובדת על עצמי במקומות הקשים. נפגשתי עם נוספות שלו ולרוב זה עושה טוב. (גם השבוע אפגוש אחת...) כשבן הזוג שלי נמצא עם נוספת ,זה תלוי במצב הרוח שלי ובעיסוקים.לפעמים זה מלחיץ אותי ולפעמים מפרגנת בשמחה. כשאני מזהה שהיה לו סקס מדהים,לפעמים זה יוצר קינאה ,וגם שמחה בשבילו,מן רגשות מעורבים.

למה לא בעצם..

כמה זמן (בערך) אתם בזוגיות פתוחה? היינו בזוגיות פתוחה בצורות שונות בערך שנה וחצי. אנחנו כבר לא שם אוטוטו שנה מה אתם מעדיפים,הרבה פרטנרים מזדמנים או פרטנר אחד קבוע? טרם החליטותי. מה הקשר הכי ארוך שהיה לכם (או יש לכם) עם נוסף? הקשרים שלי היו ברובם קצרים ונמהרים. קשר אחד צלח את המעבר מקשר מיני לחברות אמיתית, הדבר הכי טוב שיצא לי מכל ההתנסות הזו, כמדומני. האם קרה שהתאהבתם בנוסף? קרה אם התאהבתם בנוסף איך בן הזוג שלכם קיבל את זה? לא בשמחה, ממש לא האם קרה שבן הזוג שלכם התאהב בנוסף? לדעתי והבנתי קרה גם קרה (הוא לא לגמרי מודה בזה) אם בן הזוג שלכם התאהב בנוסף,איך קיבלתם את זה? קיבלתי את זה רע, איום ואף נורא האם נפגשתם עם נוסף של בן הזוג שלכם? אם כן איך זה היה (נחמד,נהדר,מעניין,מבאס) ? נפגשתי איתה, הו כמה שנפגשתי איתה. אם אי פעם נחזור לזוגיות פתוחה דבר אחד ברור: לעולם לא ארצה לפגוש אותן אם אתם יודעים שברגעים אילו ממש בן הזוג שלכם נמצא במפגש מיני ,איך אתם מרגישם (סבבה,מפרגן,לא מזיז לי,קצת קשה לי,די קשה לי,מאוד קשה....)? מאוד משתנה. היו פעמים שזה כאב, היו פעמים שזה לא הזיז, היו פעמים שנהניתי מהלבד שלי מה גורם או גרם לכם לחוש קינאה כלפי בן הזוג (או שאתם מאילו שאין בהם שום קינאה) ? התחושה שמישהי אחרת תפסה אצלו חשיבות שמאיימת עלי, התחושה שהיא מעניקה לו איזו שמחה והנאה שאני לא מעניקה לו..ואם להיות לרגע רדודה וקצת הומוריסטית - העובדה שהיו לה ציצים מושלמים לא עזרה לי להפחית קנאה!

KingLion

New member
זוגיות פתוחה

אנחנו בזוגיות פתוחה ארבע שנים בערך , עם הזמן השתנתה הזוגיות וגם אנחנו . פרטנרים מזדמנים או אחת קבועה ,לא החלטתי עדיין נהנה מאוד משתי החוויות בצורה שונה. הקשר הכי ארוך שלי הוא כעת בערך 4 חודשים ונמשך...והוא מקסים . .בעבר לפני כשנתיים התאהבתי באישה מקסימה ומיוחדת,הקשר נמשך כחודשיים ומאוד אינטנסיבי ונחתך מאחר שאישתי הרגישה מאוימת ממערכת היחסים .כיום אנחנו במקום אחר והיא מכילה את הקשר שלי עם המאהבת המקסימה שלי . אישתי מכירה ,נפגשה עם המאהבת והם בקשרים טובים . בת זוג התאהבה באחר בעבר (לזמן קצר ) ,הכלתי את הקשר שלה ופירגנתי לה . לא קרה עדיין שאישתי היתה בקשר או התאהבה באחר לאורך זמן ואינטנסיבי כמוני אבל אני חושב שאפרגן לה.

זה משתנה עם הזמן

לומדים להכיר את זה ולהתמודד. כשתאהבים ויש קשר ארוך וממושך זה יותר קשה,ממה שחוויתי על עצמי וגם ממה שכותבים כאן.

PLAMAR

New member
הכי חשוב לפרגן

כמובן בתנאי שזה הדדי אחרת זה נועד לכישלון בטוח

רצינות והומור

חושבת שאין זוג שעובר את הדרך בלי קשיים. מבינה אותך לגמריי,ומבינה למה הפסקתם את זה. לא מתאים לכל זוג ולכל שלב בזוגיות.

ורד הבר1

New member
מנסה, למרות שאצלנו זה קצת אחרת

גילוי נאות לאלו שלא מכירים את הסיטואציה, או לא זוכרים - בעלי מעדיף את בני מינו. כמה זמן (בערך) אתם בזוגיות פתוחה? תמיד היינו מוגדרים כך, שנה וחצי באופן מעשי מה אתם מעדיפים,הרבה פרטנרים מזדמנים או פרטנר אחד קבוע? - תלוי בתקופה, כמו אבישג בדרך כלל מעדיפה אחד קבוע אבל לא בלעדי. מה הקשר הכי ארוך שהיה לכם (או יש לכם) עם נוסף? שנה, מאוד לא רציף ולא צפוף מבחינת מפגשים, עם קשרים אחרים מקבילים. האם קרה שהתאהבתם בנוסף? כן, לגמרי. כמעט בכל מערכת יחסים שהייתה לי, הייתה סוג של התאהבות. ובנוסף שהיה שנה הייתה התאהבות מאוד עמוקה וחזקה אם התאהבתם בנוסף איך בן הזוג שלכם קיבל את זה? היה לו מאוד קשה, לקח את זה למקומות שלו איתי. היום הוא כבר מבין שהאהבה שלי אליו היא זו הנצחית, הבלתי מתפשרת. הוא יודע שיש לי משהו חדש לפי זה שאני לא מפסיקה לחבק אותו ולהגיד לו כמה אין כמוהו בעולם כולו. וזה באמת כך, אין כמוהו
האם קרה שבן הזוג שלכם התאהב בנוסף? לא אם בן הזוג שלכם התאהב בנוסף,איך קיבלתם את זה? אני אשמח שזה יקרה, שגם הוא יחווה את זה. האם נפגשתם עם נוסף של בן הזוג שלכם? אם כן איך זה היה (נחמד,נהדר,מעניין,מבאס) ? לא יצא, לא היה מישהו מספיק רציני. מקווה שכשיהיה כזה, זה יקרה. אם אתם יודעים שברגעים אילו ממש בן הזוג שלכם נמצא במפגש מיני ,איך אתם מרגישם (סבבה,מפרגן,לא מזיז לי,קצת קשה לי,די קשה לי,מאוד קשה....)? נפלא בדרך כלל, במיוחד אם היה לו טוב והעיניים שלו מאירות כשהוא חוזר. מה גורם או גרם לכם לחוש קינאה כלפי בן הזוג (או שאתם מאילו שאין בהם שום קינאה) ? יש בי קינאה, אבל לא לבן זוגי, סומכת ובוטח לגמרי באהבה שלו אלי. אולי כי עדיין לא עמדה במבחן אמיתי.

למעלה