רוצים לראות VOICE ACTING?

AvishagChan

New member
מגניב!!! ../images/Emo175.gif

וזה גם נראה כזה כיף! אתה יוצר את הדמות בעצמך... איזה כיף להם!!!

Tsur016

New member
ממש מגניב!! ../images/Emo13.gif

אפשר ממש להשתפר רק מהסתכלות על השחקנים, עד כמה שהם בתוך העניין וממש מחוברים לדמויות שלהם

barak97

New member
וואי זה ממש מגניב!

הכי מגניב זה בימוי קול מאשר דיבוב, שם אתה לא מקובע על טיימינג וכאלה, אתה הכי נותן מעצמך לדמות וזה.. הלוואי עליי!

amityosovich

New member
זה מוזר....

כולכם אומרים שזה עדיף על דיבוב כי אתה יוצר בעצמך את הדמות וכאלה... לא קורה שאתם באים לדבב דמות ונורא אוהבים אותה ככה? כאילו לומדים להכיר את הדמות זה נכון שליצור דמות ולהכיר דמות זה אחרת אבל זה מה שכיף בדיבוב P: ואני לא יכול לתאר את עצמי עושה תגובות לכלום... בשביל זה אני ממש חייב את האנימציה...

AvishagChan

New member
באמת בתגובות זה יותר קשה ../images/Emo175.gif

אבל בטח מתרגלים לזה XD

barak97

New member
שמת לב אבל שהם עומדים? ../images/Emo40.gif

הם יכולים לדמות את הקרב. על פי זה עושים את האנימציה. זה לא עדיף על דיבוב.. זה משהו אחר פשוט. יש הבדל בין זה שיש לך דמות שכבר בנויה, עם קול מסויים, אישיות מסויימת וכו'. כמובן, שזה יכול להיות יותר מהנה לבנות אותה מההתחלה: לתת לה את הקול, האישיות, הדברים הקטנים שעושים את הדמות...

Tu Lus

New member
כן ראיתי שבהרבה מקומות בארה"ב

עומדים שמדבבים. ראיתי את זה גם בשרק ועוד כמה סרטים. באלרום זה גם ככה לא? או שיש אפשרות של לעמוד?

AvishagChan

New member
הכי נוח לעמוד כשמדבבים ../images/Emo175.gif

יוצאים יותר אנרגטיים בהקלטה D: אבל יש כאלה שהרבה יותר נוח להם לשבת... כל אחד וההעדפות שלו, כנראה XD

barak97

New member
לרוב יושבים פשוט כי אין כוח לעמוד סשן שלם

+
תחשבו שאתם עומדים 3 שעות.. זה מעייף...

Eyal 1 2 3

New member
לא, באלרום יושבים../images/Emo176.gif

אני אישית מעדיף לשבת XD אני לא יכול לעמוד גם שעה שלמה~

miaBaby

New member
אפשר לעמוד..לשבת..מה שבא...

האמת שמאז שחזרתי לפה ראיתי שיושבים הרבה... אני אוהבת כשעושים סרט לעמוד, ובסדרה כבר אפשר לשבת, אבל כל אחד ומה שבא לו טוב ומה הבעייה שלכם כולם פה רושמים: "אין לי כוח לעמוד סשן שלם"
מה אתם זקנים?! ילדודס להתעורר! חחח

barak97

New member
אני כתבתי את זה כי זה מה שטליה אמרה לנו..

שלרוב אין כוח לעמוד 3 שעות ולדבב....

AvishagChan

New member
כן, אבל זה מביא הרבה אנרגיה ../images/Emo175.gif

בקורס האחרון שלנו עמדנו כשדיבבנו והרגשתי שיצא לי הרבה יותר טוב מבדר"כ.

Tu Lus

New member
אני גם חושבת כמוך

לדעתי בסרט בייחוד אם הסשן יחסית קצר אפשר לעמוד. אם הסשן ארוך אז עדיף לשבת ומתי שצריך להוציא "אקסטרה" אנרגיה לעמוד.

הממ...

כשאני שרה בעמידה אני מתעייפת פחות, הקול שלי נשמע צלול ואני מגיעה לטונים גבוהים יותר. אוליי מהסיבה הזו הם עומדים, לא? אוליי עמידה משפיעה לטובה גם בדיבוב ם_ם

Tu Lus

New member
אני יכולה לתאר

אין ספק שדיבוב זו חוויה מדהימה וכיף לעשות את זה. זו פשוט עוד דרך שהיא גם מעניינת, ואולי אנחנו מתעניינים ככה כי אנחנו לא עושים את זה. ואני מתכוונת חברי הפורום בפרט וישראלי בכלל, לא זכור לי שעושים את זה כמעט.

למעלה