רוצים לקבל מתנה מאקזיט???

Billabong GirL

New member
יששששששששש....

אני באה!!!!! אחח יוו איך התגעגעתי לאולפנים מיליון וחצי שנה שלא הייתי חחח תבואו בהמונכםםםם כולםםםם!!!

רוצים לקבל מתנה מאקזיט???

רגע לפני שאנחנו יוצאים לפגרה אנחנו רוצים לחגוג איתכם את יום ההולדת שלנו! איך אפשר בלי מתנה??? כנסו ללינק לפרטים!

y love o

New member
רציני איך נשרוד ..!

חחחח בגלל זה אני לא באה!! באמת אף אחד לא יצליח לזוז!! נראה לי חצי ארץ תהיה שם!!!!!!

mc megi

New member
להגיד לכם ת'אמת...

גם אני לא רציתי ללכת כי יהיו שם כל העולם אחותו ואימא שלו! אבל אמרתי לעצמי אין מצב שאני לא באה לשם וממש לא אכפת לי המתנות! אני באה לשם ומה אכפת לי כמה אנשים יהיו שם! אני את עפר מלי יעל אסי ושירי בחיים לא אפספס! בחייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם גם אם תשלמו לי!

sapirr1

New member
יפה מג

תמשיכי כך.. חחחחח מקווה שתראי את את יודעת מי ושגם אני ידבר עם את יודעת מי..ח.חחח

mc megi

New member
חה חה חה....לא!

סתם כפרה בשבילך הכל! ברור שאני אפגוש את את יודעת מי(מלי)ואני אתן לך לדבר עם את יודעת מי(מלי)ואני גם אקח לך מתנה מאת יודעת מי(מלי)......

mc megi

New member
חןןןןןןןן!

תעשי לי פצפונים! יששששששששששש חן באה ביום שלישי! חן באה ביום שלישי! הולך להיות כיף!

הדס אני כל כך מתרגש למחר

היום אני נוסע לחולון ומשם מחר אנחנו נגיע לאולפנים והדס אני מקווה שיש שם רופא במידה ואני יתעלף לכם באמצע הצילומים

mc megi

New member
אופירררררררררר!

אתה נוסע לחולון ולא אמרת לי?!!!! איך קורה דבר כזה?! ותגיד יש מצב שאני נוסעת איתך לאולפנים מחר כי אין לי עם מי לסוע ואני לא רוצה ליסוע לבד.... אז אני יכולה ליסוע איתך(דיברתי עם נטליה..)???

למעלה