רוצים לנגב חומוס ביחד................

ירמיהו

New member
רוצים לנגב חומוס ביחד................

מארק גבריאלוב נורה בעשרות קליעים במרכז רמאללה; שנחטף ממסעדה בעיר בה ישב עם מכרים, שהיו חברי תנזים; כוחות הביטחון הפלסטינים החרימו את הנשק בו נרצח; ``ננקום את דמך`` הבטיחה חברתו בהלוויה שהתקיימה אתמול יום שלישי, 31 באוקטובר 2000, 8:37 מארק גבריאלוב ז``ל. הכיר את האנשים שרצחו אותו פוענח הרצח האכזרי של האזרח הישראלי, מארק גבריאלוב, בסוף השבוע ברמאללה. כוחות הביטחון הפלסטינים קבעו כי פעילי התנזים הם שחטפו את גבריאלוב והרגו אותו בעשרות כדורים. המשטרה הפלסטינית גם הצליחה להחרים את כלי הנשק בו בוצע הירי, כך מפרסם הבוקר ``מעריב``. גבריאלוב הובא אתמול למנוחות בישובו, בני עייש. מהחקירה הפלסטינית עולה כי גבריאלוב הגיע לרמאללה בליל שישי ונפגש עם אנשים אותם הכיר תקופה ממושכת, שהיו פעילים של התנזים. הם ישבו במסעדה במרכז רמאללה. במהלך הערב התפתח ככל הנראה ויכוח בין גבריאלוב לחבריו. בסיום הפגישה, כאשר יצאו אל מחוץ למסעדה, התפתח הוויכוח לעימות אלים. גבריאלוב נורה למוות בעשרות קליעים, לא הרחק מהמסעדה. גופתו הוכנסה לרכב שהוצת לאחר מכן באזור התעשייה ביטוניה, הסמוך לרמאללה. המשטרה עדיין מסרבת לפרסם מסקנות סופיות לגבי נסיבות רציחתו של גבריאלוב, שהיה בעל עבר פלילי. עם זאת במשטרת ש``י קובעים כמעט בוודאות כי גבריאלוב נרצח על רקע לאומני. מאות אנשים השתתפו אתמול במסע ההלוויה של גבריאלוב ביישוב בני עייש. ``ננקום את דמך`` אמרה רגינה, חברתו של גבריאלוב, ופרצה בבכי. בהלוויה השתתפו חברי כנסת ממפלגות העולים מרוסיה, ארץ מוצאו של גבריאלוב. ``זו מכה קשה לכל אחד מאלה שהחליטו לעלות לישראל ולבנות בית. רוצחים יהודים בכל מקום כעת``, אמר יולי אדלשטיין ממפלגת ``ישראל בעליה``. חברי הכנסת קראו למשטרה לפרסם הודעה כי גבריאלוב נרצח על רקע לאומני ולטהר את שמו. קישורים

ירמיהו

New member
אגיד לך בכנות את דעתי......

מי שמכניס את ראשו לתוך לוע הקרוקודיל, יש סיכוי טוב שהקורוקדיל יסגור עליו את הלוע................. מקווה שהבנת אותי, אם גם שיכנעתי אותך, גם זו לטובה..........

לגבי המקרה המדובר.....ידידי

אתה צודק - וזו גם דעתי על כל הסיפור. אך אם אתה רומז על השלכות נוספות - אזי דעתי רחוקה ממך!

ירמיהו

New member
למען הפרוטוקול...

אני לא ימני קיצוני בדעותי, אני רואה עצמי במרכז המפה הפוליטית. הצבעתי ב 2 הבחירות האחרונות לרבין ז``ל ולברק, כי האמנתי שאולי הגיע הזמן שננגב חומוס ביחד. צר לי להודיע לך שאני מאוכזב פעם נוספת מהערבים ומהפלשתינאים, הם חשפו את פרצופם האמיתי, אין סיכוי שאני אחזור להאמין שיש תקווה איתם. כמו שסלחנו לנאצים, נאלץ לסלוח גם לחיות אלה, אני יודע. אבל לנגב חומוס ביחד, לא נראה לי.................

למעלה