רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים

רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הצעקה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע. עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם. ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשישה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח בפברואר בירושלים. אם אתם רוצים להתנדב – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר או במייל. תודה, צוות סה"ר

CharmedRulez

New member
../images/Emo240.gif../images/Emo41.gifפרומו ראשון לפרק של אליסה בקאסל../images/Emo41.gif

נראה נחמד
זאת סדרה שהיא כמו מכושפות בעונות המוקדמות אם אני לא טועה. כל פרק עומד בפני עצמו ואין קשר יותר מדי בין הפרקים אז אפשר לראות את זה ולהבין הכל... http://www.youtube.com/watch?v=uJ4VXC2TREc

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifוואו.. לראות אותה בשמלת כלה

החזיר אותי אחורה.. לא יודעת למה הפרצוף שהיא עשתה שם והעובדה שזה חלק מפרומו הזכיר לי ממש את אחד הפתיחים (אפשר להגיד פתיחים? חח נשרף לי המוח) של מכושפות..

always be me mc

New member
עוד פעם שרשרת לתפוז ../images/Emo122.gif../images/Emo232.gif

בכל מקרה אחלה של טריילר
וכיוון שזו הופעה לפרק 1 אז לא תהיה לי בעיה לראות את זה בדרכים *שיעול* חח

always be me mc

New member
תודה רבה דוד, הפרק נראה מעולה :)../images/Emo232.gif

והאמת? חבל לי קצת שהיא מופיעה רק לפרק אחד, כי בהחלט נראה שיש ביניהם {עדיין} משהו

CharmedRulez

New member
../images/Emo240.gifאליסה גנגסטרית../images/Emo240.gif../images/Emo41.gif

החמודה שמה תמונה שלה מערב ראש השנה...

always be me mc

New member
חח חמודים :)../images/Emo232.gif

ואני רואה שהם דיי קרובים אלה
אגב זו רק אני או שהוא דיי מזכיר ->
? על כל פנים.. Thanks honey
נחמד לראות עוד עדכונים ותמונות של אליסה.

always be me mc

New member
../images/Emo6.gif חמודה . ../images/Emo232.gif

\ Thank you \ Muchas gracias דוד! (מה אני אעשה, בעברית זה כבר לא מספיק
)

למעלה