רוצים כרטיסים לסרט "סאקר פאנץ"?

omer719

New member
מלבד הדברים הרגילים...

כמו קילוגרמים עודפים וצבא, הכי הייתי רוצה להשתחרר מהחוסר ביטחון שלי, שמונע ממני לעשות הרבה דברים במחשבה על מה אחרים יגידו ואיך זה יעבוד. אם זה מבחינת לשקול אפשרויות חדשות, יציאות, בגדים מסויימים, להיפגש עם אנשים מסויימים. אבל בינתיים אני חי עם החוסר ביטחון שלי בהרבה שלווה. מקווה שאולי השנה אני אצליח לשנות משהו

השיחרור שאני מתפה ומייחל לו

להשתחרר מכל הקשרים שקושרים אותנו למציאות הכוזבת... תענוגים שלא קיימים... העולם שלנו הוא רק דמיון פרוע שחולף ונעלם

הייתי רוצה להפטר מהבוס

שלי שנדבק לי לתחת תרתי משמע. די עם ההתעלקות הזו. ושיפסיק לחייך במבסוטיות מאוזן לאוזן לאחר כל הדבקות כזו.

מהפסימיות

מוכנה לשלם כסף בשביל לעבור ניתוח להיות אופטימית
ולחשוב כל הזמן אך ורק ורק מחשבות חיוביות

gg4you

New member
-

אני הייתי רוצה להשתחרר במובן הגשמי של המילה..להשתחרר מהאזיקים של ארה"ב שבכל החלטה מדינית שלנו הם מתערבים וצריך את אישורם..

jhshadi

New member
חייב להשתחרר!

אני חושב שאני צריך עזרה, אני אדם בוגר שכבר שבוע לא מצליח להפסיק לזמזם את השיר הזה! http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0 השיר הזה הורס לי את החיים אבל אני לא מצליח להוציא אותו מהראש שלי!! אני מסתתובב כבר שבוע בפחד נוראי שאני אזמזם אותו במקום ציבורי, כמעט ובקושי שרדתי את היומיים האחרונים במטבחון של העבודה ואני חושש שחברה שלי שמעה אותי מזמזמם אותו באמבטיה אבל היא חוששת להעלות את הנושא הזה. אני חושש שאני זקוק לעזרה מקצועית. כל העסק הזה ממש לא... Fun Fun Fun!

למעלה