רוצות תמונות של הבית שלנו?

יפה מאד. והשולחן יכול לשמש

שולחן פינתי . כשתקנו חדש. תהנו מהדירה. והעיקר שתהיה לכם זוגיות מקסימה.

המלצה קטנה אם בא לך לשמוע

כנסי לטראגט , או KMART, או מרווינס , או לאחת מהחנויות הדומות שיש באזורך קני מספר סלסלות קש או קופסאות מעוצבות ושימי בתאים הריקים ואז פשוט לזרוק פנימה את כל מה שזרוק שם עכשוו + מה שמעל ומעל אפשר לשים מלא תמונות מ שפחתיות ובאמצע אגרטל יפה עם פרחים יסדר מיידית את האזור ואכן צריך שולחן מאורך יותר בטוחה שתמצאי באחת מהחנויות הללו גם משהו סביר ותהפכי את השולחן הזה לשולחן צד בצדי הספה או לקנות שולחן שמתאים במידות ולשים אחד על יד השני עם מרווח קטן ומפות מעל שלא יראו ההבדלים

עדידושש

New member
את יודעת כמה הסתובבתי בחנויות האלו

? מסתבר שזה לא פשוט לעמוד בקריטריונים שלי לשולחן סלון... אבל אני בטוחה שנמצא בסוף משהו מתקבל על הדעת.

עדידושש

New member
ראית כמה הוא עולה?

אני לא יכולה לקחת איתי דברים חזרה לארץ... בגלל שנהיה רק שנה+ בחו"ל, מותר לנו לחזור רק עם 2 מזוודות לכל אחד, אז אנחנו מנסים בכל כוחנו לא לקנות דברים יקרים. בסוף עושים מכירה גדולה ומוכרים הכל, אבל לא במחירי הקניה...

עדידושש

New member
זו בדיוק הבעיה- הוא צריך להיות גם

יפה, וגם זול יחסית... בסוף נתפשר על משהו, אני בטוחה. בינתיים אנחנו מסתדרים עם מה שיש.

DBear

New member
מה עם איקאה?

נפתח איקאה חדש בערך 40 דקות נסיעה ממכם, אם אתם אוהבים את הסגנון אולי זה שווה טיול

שמופית

New member
בית חמוד ../images/Emo45.gif

מאחלת לכם המון רגעים מאושרים בבית הזה
המטבח דווקא לא נראה רע (כמו שמשתמע מההתנצלות שלך
) הירוק משתלב אחלה עם הלבן והחום

קואגה

New member
מותק של בית, תתחדשו!

המטבח שלכם מזכיר לי את המטבח בדירה שגרנו בה בארה"ב - קטן, יחסית צר וארוך, עם מלא ארונות, יחסית מעט מקום עבודה, ועוד פחות מקום להסתובב בו. צריך רק להתרגל אליו
אני בטוחה שעם עוד קצת עבודה, את ממש תרגישי בבית. התגברת כבר על הג'ט לג?

נגשימי

New member
נראה מאד "בייתי" תהנו ותצברו בו הר

הרבה חוויות!! שיהיה בשעה טובה. עכשיו נמתין בקוצר רוח לתמונות של הפיצקולה:)

עדידושש

New member
תודה לכולן

הבית די פרקטי ונעים, לגבי המטבח- אני עוד אתרגל אליו אני מניחה. די התגברתי על הג'ט לג, תשמעו- 3 ימים של שופינג עוזרים לישון טוב בלילה... ושוב- תודה.

nooshP

New member
איזה בית מקסים!!!

נראה ממש יפה וחמוד! איזה מרגש.... איך ההתאקלמות שלך? יצא לך כבר לטייל באזור?

עדידושש

New member
הבית באמת חמוד

ואני כבר די מרגישה בבית, חוץ מהצורך לעלות במדרגות כדי ללכת לשירותים, זה לא כיף בהריון. עוד לא ממש הסתובבנו וטיילנו (חוץ מבחנויות), כי היה קריר וגשום. מקווה שבסופ"ש הקרוב לא ירד גשם.

בנניטה

New member
תתחדשו ותהנו

המשך התאקלמות קלה. נראה שלפחות את הסביבה המתאימה לכך הצלחתם ליצור.

למעלה