רוצה לשתף..

lamlam1

New member
רוצה לשתף.. ../images/Emo7.gif

הראלי שלי בן שלוש, ובחודש וחצי האחרונים רוב הזמן הוא עם חום גבוה (החום עולה ויורד כל כמה ימים). הכל התחיל בעשרה ימי חום גבוה מאוד (+40) ומאז זה לא מרפה. ביקרנו פעמים רבות אצל רופאת המשפחה והיא פטרה אותנו ב"זה וירוס, זה יעבור" וכבר יצא לנו פעמיים להיות במיון בתקופה הזו, וגם הם שילחו אותנו די בקלות הביתה. כל זה ממש לא הרגיע אותנו. אנחנו הרי מכירים את הילד, ויודעים שמשהו קרה, כי הוא ילד בריא וזה לא אופייני. גם התאבון שלו פחת... ולאחרונה התלונן על כאבי גב רציניים (גם אז רצנו למיון) התחושה היתה שפשוט מזלזלים בנו. לא סומכים על הדיווח שלנו ונראה שגם לא ממש אכפת להם מהילד. אז לפני כמה ימים נפלה החלטה- והיום נפגשנו עם רופא פרטי, ראש מחלקה. איזה הבדל ביחס. פתאום מקשיבים לנו, מתייחסים ברצינות. לרוע המזל גם הוא הודאג, ומצפות לנו בדיקות רבות בימים הקרובים (אולטרסאונד, מיפוי עצמות, מגוון בדיקות דם, שתן ועוד) עכשיו יש לנו רופא זמין וקשוב במרחק שיחת פלאפון, שרוצה לשמוע מאיתנו ברגע שהחום עולה שוב ועם כל תלונה של הילד. כמה עצוב ומכעיס שצריך להיות בעלי אמצעים ( 800 ש"ח לפגישה!!!) כדי לקבל שרות ויחס הולמים. וכשמדובר בבריאות זה מכעיס שבעתיים.
 

שירי ל

New member
../images/Emo24.gif

את מודעת לעובדה שאת זכאית להחזר של 80% על 3 ביקורים בשנה מקופת חולים? מקווה שתוצאות הבדיקות יהיו טובות! וטיפ - לפני הבדיקות הכואבות תמרחי לו אמלה באיזור ותקחי איתך את השפופרת, תחדשי כל חצי שעה. זה יקל עליו קצת.
 

lamlam1

New member
כן, בהחלט מודעת להחזר

אבל הוא עד תקרה של 450 ש"ח, אם כי גם זה משהו. ותודה על הטיפ. ניתן לקנות את המשחה ללא מרשם?
 

שירי ל

New member
אז בפעם הבאה...

תבקשי שיפצלו לך קבלות וככה תקבלי את כל הכסף חזרה
את המשחה ניתן לקנות ללא מרשם. אחרי שמורחים לעטוף בניילון כזה של סנדוויצ'ים (למרוח כמות נדיבה, לא כזו שנספגת אלא שיהיה עוד מעל). שיא ההשפעה אחרי חצי שעה. אם בזמן הזה עוד לא נכנסתם, תחדשי את המריחה.
 
ההחזרים הרפואיים הם רק שהרופא

הוא מנהל מחלקה. זה בושה וחרפה שבעיקר ברפואה הפרטית מקבלים יחס הוגן.
 

שי ז.

New member
קודם כל שתרגישו טוב

ושנית תפעילי את הביטוח המשלים.
 

אמאורית

New member
ובשביל מקרים כאלה טוב שיש גם ביטוח

פרטי, אנחנו החלטנו שלסמוך על מערכת הבריאות במתכונתה הנוכחית ולהזדקן יום אחד בכבוד, זה משימה בלתי אפשרית, אז יש לנו גם ביטוח בריאות פרטי לכל המשפחה, זה בעצם ביטוח מנהלים שלנו מתוך העסק, אז גם זה מוכר לנו במס וגם יש החזרים. בהריון למשל - כל הבדיקות קבלתי מהקופה את ההחזר ומהביטוח הפרטי - השלמה ל-100 או ל-75 אחוז תלוי בבדיקה, זה יצא מאוד משתלם. ו-lamlam1 שהקטנצ'יק ירגיש טוב ושתגלו מה זה במהרה, ואני מקווה שזה רק וירוס... ושתעברו את הבדיקות בשלום!
 

עמית@

New member
מכעיס בעליל

בעיקר ששומעים את כל הסיפורים המצמררים מסביב. העיקר שהראל ירגיש טוב.
 
למעלה