רוצה לשתף ולשאול

חני ח

New member
רוצה לשתף ולשאול

היום הלכתי לתת לאהוד שוב את הכדור לטיפול בשלבקת כל הכיתה היתה בשיעור מחשבים . כל הילדים - כל ילד יושב ליד מחשב ורק אהוד יושב אחרי בת כיתתו ומסתכל ,לא עושה כלום . בכיתה היו שבע תלמידים ושלוש אנשי צוות, כששאלתי למה למה הוא לא עובד הם ענו "כי כרגע הסייעת חזרה מהפסקה ואין עוד מחשב" . תשובה מטופשת, כל הזמן עם התשובות הלא הגיוניות שלהם.וזו לא פעם ראשונה גם בכיתה אני באה והם כולם לא עושים. אני שולחת ילד מתוך תקווה שהוא לומד, מתקדם וגם נהנה וכל פעם אני חוזרת עם מועקה. כשראיתי כך הלכתי למנהלת שבאה לראות מקרוב וגם לה התשובה היתה דבילית המנהלת אפילו הבינה לליבי והצדיקה אותי. כשחזרתי לעבודה כתבתי מכתב לעירית אשקלון ומי שאמור לטפל בנושא ולמפקחת לחינוך מיוחד. עכשיו אני בבית וחושבת אולי עשיתי צעד מהיר ועצבני , צעד פזיז של עצבים של אותו רגע ???? א ב ל ......... כשעולה בי התמונה ושאני נזכרת איך אהוד יושב חסר מעש ושקט ומסתכל איך כולם משחקים אני שוב מרגישה שזה נכון . כשזה נוגע באהוד אני נהרסת איך הם מנצלים ילד שלא יודע לספר או לבטא את עצמו, מתסכל מעציב אותי המצב הזה.

עשית מעשה נכון../images/Emo45.gif

לא משנה הבעיה של הילד, ורמת הפיגור, הוא צריך להרגיש שהוא שייך לסביבה בה הוא נמצא, ושהוא אחד מתוך כולם, לשלול ממנו מחשב או השתתפות מסויימת במתנהל בכיתה גורם לו רק להרגיש רע עם עצמו, ואנחנו יושבים בבית וחיים בידיעה שהילד נהנה, משתתף, או לוקח חלק פעיל, ולעומת זאת הוא יושב בצד ואף אחד לא מתייחס ובלי לומר במילים אלא במעשים מראים לו שהוא מוגבל, ואין לו יכולת להתמודד, וזה עצוב מאד. גם להורים לילדים רגילים זה כואב לראות אז עד כמה וכמה מקרה כזה. לא פלא שאת נהרסת, הריי מי הוא? זה הבן שלך, ורצונך שיהיה לו את הטוב ביותר אז הלחמי ואל תוותרי.

חני ח

New member
רחל תודה

זה לא שמצבו לא מאפשר או שהוא לא יכול, להשתמש במחשב הוא כן אוהב יודע ומשחק עם מחשב.

זו הייתה כוונתי חני../images/Emo20.gif

לא מוגבלות ביכולת להתמצות במחשב. וזה מה שכואב, שיש לו את היכולת אבל יש כאלו שלא נותנים את ההזדמנות.

חני,תמשיכי להיות הפה של אהוד../images/Emo24.gif

חשוב מאוד שיידעו בביה"ס שההורים מעורבים ויודעים מה נעשה בכתה,ושזכותו של כל ילד,ללא הבדל,לקבל את המגיע לו !!! שולחת איחולי בריאות לאהוד

כל הכבוד חני,../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

חוצפה לנצל מצב של ילד שלא יודע להתלונן ולתת לו לשבת ללא מעש , מי היה איתם בכיתה , המורה המהוללת!? או המורה למחשבים?

דרדס24

New member
חני יקרה

אני סטודנטית לחינוך מיוחד (ובשנה הבאה מורה ב"ה) ובד"כ קוראת פאסיבית בפורום היקר.. היתי חייבת להגיב לפנייתך, טוב עשית שפנית גם למנהלת וגם גבוה יותר.. גם אם אין מספיק צוות או מחשבים.. דבר שבהחלט יכול לקרות וקורה המון במסגרות בהן יצא לי להיות אין צדק לעובדה שבנך ישב בצד.. אני מאמינה שלצוות יש קצת יכולת אילתור ומחשבה שתאפשר שיתוף פעולה של בנך או כל ילד אחר במצב דומה ומצב כזה אשר נתקלת בו היום אכן מרגיז ולא צריך להיות.. נהגת כשורה! כל טוב סטודנטית

חני אהובה../images/Emo24.gif

כל הכבוד, עשית את הדבר הכי נכון שצריך, ועובדה שהמנהלת הצדיקה אותך. תמשיכי כך אל תוותרי, בשום אופן אסור לנו להבליג על דברים כאלו. גאה בך

../images/Emo45.gifחני טוב עשית

אני גם תמיד נמצאת בביה"ס ומה שלא נראה לי ישר הולך למורה או למנהלת - אפילו שאני מעריכה ואוהבת את הצוות לפעמים יש דברים שלא אמורים לקרות - "אמא נודניקית או קרציה" אני בטוחה שחושבים עלי אבל הבת שלי תקבל את הטיפול הכי טוב שיכול להיות - רק דוגמא שעלתה לי בראש לפני כמה חודשים החליפו לנו ת המלווה בהסעה וביקשתי מהמטפלת בכיתה שתלווה את סיון עד ההסעה ותשים לב שקושרים אותה טוב בכיסא הבטיחות. המטפלת אמרה - אני לבד, אז אראה לה בערך איך קושרים אותה ולא יכולה ללוות אותה - אמרתי לה בצורה נוקשה וברורה אני לא מוכנה לשמוע את זה בכלל אין "בערך" על סיון זה צריך להיות מושלם ואת תדאגי לזה - אמרתי והלכתי המטפלת הייתה קצת בשוק ואח"כ התקשרה אלי המנהלת ואמרה לי "אל תדאגי הכל יהייה בסדר אנחנו נראה שסיון תהייה חגורה כמו שצריך".......

מיריאל1

New member
חני שלי יקרה

כמו שאמרת:אנחנו הפה של ילדנו ואנחנו תמיד נדבר, נלחם בשבילם!!! מאמינה בך ובדרכך
מחזקת אותך ומחבקת אותך- את אמא נפלאה לאודי. נשיקות יקירתי

אמא שלו2

New member
חני יקרה !

את אמא נהדרת ! וזה בדיוק הדבר שצריכה אמא טובה לעשות ! יישר כוח , אל תרפי !

למעלה