רוצה לקנות הארד דיסק...

רוצה לקנות הארד דיסק...

אני רוצה לקנות כונן קשיח... ויש אפשרות של 80GB 7200 RPM 8MB ואותו דבר עם 2MB... ההבדל בינהם הוא 20-30 שקל... האם זה שווה את המחיר? מה ההבדל בינהם (חוץ מה 20-30 שקל
)? ויש לי מחשב מלפני כ-4 שנים... האם ה-8MB יעבוד עליו בכלל?? תודה מראש!

המחשב יוכל סביר להניח להתמודד...

עדיף לקחת את ה-8MB , זה בהחלט יעבוד. לעומת זאת, יותר חשוב לדעת - באיזו פירמה מדובר...

kingkung2002

New member
בד"כ קיים גם הבדל

באחריות - מקבלים 3 שנים לעומת שנה בדיסק הקשיח הרגיל.

תודה!

ווסטרן דיגיטל זה מספיק טוב? עכשיו יש לי 20 ג'יגה של ווסטרן דיגיטל והוא לא עשה לי בעיות...

unholy

New member
טחחחח

בולשיט... דווקא WD מתקלקלים בצורה בינונית עד גבוה... מקסטור וסיגייט פחות שמעתי שגם היטאצ'י פחות אבל אני מסרב להאמין

היטאצ'י לא יצרני דיסק קשיח, חברה

אחרת מייצרים בשביל היטאצ'י, אני גם לא מאמין שהם טובים. W.D הם משמ טובים, בדקתי נול סיגייט (סתם כבד בהרצת תוכניות) ומאסטור (נחמד שיש לו ATA133 אבל לא ראיתי הבדל בינו ל 100).

יש דגם של W.D שהם הכי שקטים...

יש 3 דגמים שלהם: JB זה דיסק עם זיכרון באפר 8 מגה. BB זה דיסק עם זכרון באפר 2 מגה. LB זה דיסק השקט במיוחד. (חדש שיצא לא מזמן).

ההבדלים בין 2 מגה ל 8 מגה...

יש הבדל, ורואים את ההבדל ביניהם, מהירות העברת נתונים בזיכרון חוצץ (באפר) שמעביר מידע מהמעבד לדיסק דרך הג'וק הזיכרון שמולחם בדיסק קשיח.

nissim tr

New member
איזה מחשב זה?

הדגמים היותר ישנים של הלוחות למעבדי פנטיום 3 לא יכולים לעבוד עם דיסק של יותר מ32 גיגה! ראיתי כבר כזה מקרה... אז אם יש לך פנטיום 3 אל תתפלא אם תרכיב את הדיסק והמערכת אפילו לא תזהה אותו... אגב אמור ליהיות פתרון: עדכון של הBIOS. אבל במחשב שאני ראיתי היה לו לוח כל כך קקצ'וס שלא מצאתי לו עדכון BIOS מתאים באינטרנט גם אחרי שעה... ואם מנסים להתקין עדכון שלא מתאים 100% ללוח אז יש מצב שכל הלוח הולך.. ולך תמצא עכשיו לוח שמכרו לפני 4 שנים... בקיצור בלגן.

למעלה