רוצה לקנות דיסק

Rubinho

New member
רוצה לקנות דיסק

אני רוצה לקנות איזה דיסק אחד מקורי של מזרחית יש למישהו המלצה על דיסק מזרחי טוב עם הרבה שירים יפים??

תלוי מה זה יפה בשבילך..

דיכאוני, שמח, קצבי, שקט... אתה רוצה דיסק מעורב או של זמר אחד..?

Rubinho

New member
רק שמחח

כן שכחתי להגיד דיסק עם שירים שמחיםםם ועוד שאלה קטנה יש לי -מישהו יודע אולי מי שר תשיר הזה: כל היום הוא מתקשר אליי מנסה לשחק איתי , לא מביןן את המילה עזוב אותי לנפשי משהו כזה

והנה המילים...

די אל ת'תקשר אליי אל תציק לי שוב יש לי כבר אהוב תן, תן אוויר לנשום תן לי כבר לחיות עם אהובי שלי פזמון:לא רוצה אותך לא רוצה אותך עזוב אותי לחיות עם אהובי כל היום הוא מצלצל אליי מבקש לצאת איתי לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחריי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עליי ביי אל תחשוב עליי אני כבר לא אשוב גם אם זה עצוב צא, צא מנשמתי אתה עושה לי בלאגן עם החבר שלי פזמון: לא רוצה אותך לא רוצה אותך עזוב אותי לחיות עם אהובי כל היום הוא מצלצל אליי מבקש לצאת איתי לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחריי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עליי פזמון: לא רוצה אותך לא רוצה אותך אז עזוב אותי לחיות עם אהובי כל היום הוא מצלצל אליי מבקש לצאת איתי לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחריי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עליי כל היום הוא מצלצל אליי מבקש לצאת איתי לא מבין את המילה עזוב אותי לנפשי אהובי אהובי מקנא שאתה רודף אחריי איזה צרות אתה עושה איזה מכה נפלה עליי

של ענבר ישראל..

אבל יש בו גם שירים פחות שמחים... לא עולה לי לראש דיסק שמח...

Rubinho

New member
אז אולי

תתנו לי עוד שמות של שירים יפים של ענבר ישראל שאני ישמע ויראה אם כדאי לקנותתתתתתת...

יש לה ת'שיר איכזבת אהבה

אבל הוא די דכאוני... אז זה לא כ"כ מתאים.. קנה ת'דיסק החדש של תמיר גל יש בוא שירים קצביים והוא נחמד

אדיר16

New member
יערית../images/Emo4.gif

רציתי לשלוח לך כמה שירים של ענבר שיראלי אבל אחותך לא תתחברת בשעותש אני מתחבר

iSrAeLLL

New member
אני ממליץ לך על

סטלוס ואורן חן הדיסק הרביעי רוב השירים שלהם ממש שמחים

Rubinho

New member
כן נראה לי אני יקנה איזה דיסק של

סטלוס ואורן חן.. יש להם שירים שמחים ממש יפים שמעתי את הגירסה שלהם לחוף של טראפטוני נגנבתייייי איזה יופי הם עשו את זה

למעלה