רוצה לנסוע עם חברה פעם ראשונה

ronbbmxx

New member
רוצה לנסוע עם חברה פעם ראשונה

אני רוצה לנסוע לצימר ורציתי לשאול על המלצות באזור הצפון מה אפשר לשלב עם הצימר? והמחירים שמופיעים הם לצימר עצמו לזוג? או מחיר לאדם?והמחיר הוא ללילה? תודה רבה

צימר בצפון

בצפון יש הרבה צימרים,אתה צריך לציין מה בדיוק אתה מחפש,כלומר אזור יותר מוגדר,מחירים מספר לילות,וכדומה,אפשר לשלב,טיפולי מסאג',טיולי טרקטורונים,טיולי גיפים,יש גם אפשרות לקישוט הצימר ע"י מישהו מקצועי שבא לצימר ומקשת לכם את הצימר בלונים מכל מיני סוגים וגדלים,משהו מרהיב,כמובן שאפשר ארוחות בוקר ואפשר למצוא כאלה שמכינים ארוחות נוספות,בדרך כלל המחירים המצויינים באתרים הם לזוג .

את התשובה הנ"ל תעתיק לכל הבקשות שרשמת למטה,לכולם אותה תשובה

ronbbmxx

New member
ללא נושא

אזור הגליל העליון או סובב כינרת אני לא רוצה יותר מידי לילה 1 מספיק עם ארוחת בוקר ומסאז , אהבתי את הרעיון שאפשר לקשט לפני כי חשבתי על איך אני יעשה עכשיו לב מנרות עם היא כל הזמן איתי לאן נלך לטייל זה כבר סיפור אחר אין לה רישיון ככה שטרקטורונים זה סתם יזרע לה מלח על הפצעים שאני ינהג , חשבתי על קייקים בגושרים אולי ואחרי זה עוד משהו נחמד כזה מחיר חשבתי להוציא על כל הטיול בסביבות ה-1800 ש״ח ניראה לך מספיק? אני חייל קשה להשיג כסף ככה

אשמח לעזור

באתר האינטרנט תמצא חבילות או לחילופין תתקשר אלי ואעזור לך למצוא בתקציב שלך

מירוש55

New member
ממליצה בחום

איזה כיף פעם ראשונה צימר

חזרתי עכשיו עם בן זוגי מצימר ביבניאל - יופי של מקום קוראים לו - הצימר באזור הכנרת
בכל מקרה - תתקשר לשם אני בטוחה שיינתנו לך כל הפרטים על המחירים

מה שכן לפעם ראשונה - אני בטוחה שתהנו מיחס חם כמו שאנחנו קיבלנו ומארוחות בוקר וערב ממש מיוחדות - ותאמין לי - אני הייתי כבר בהרבה צימרים וממש הוקסמתי הפעם

תחפש את האתר - לאישה קוראים ורוניקה והיא ובעלה היו ממש מקסימים - זה הנייד שלה 050-8-243044

תהנו !!!

למעלה