רוצה להתייעץ

mg12345

New member
רוצה להתייעץ

יש לי חברה מזה מספר שנים ,בחורה מקסימה שניראת פצצה יש לה שלושה ילדים, ובעלה גדול ממנה בשמונה שנים ,בעלה הוא הבנאדם הכי מקסים שהכרתי אי פעם ,הוא איש משפחתי ומפנק את אישתו וילדיו כמו באגדות , לחברתי יש רומן עם בחור שגם הוא נשוי עם ילדים בהתחלה לתומי חשבתי שהם רק ידידים אבל מהר מאוד התגלה לי שהם פשוט מאוד אוהבים אחד את השני ומנהלים חיים כפולים ,אני לא יכולה להסכל לבעלה בעיניים, מרוב שהוא בנאדם טוב נורא קשה לי להתמודד עם סיטואציה מסוג זה , לפי דעתי היא לא חושבת פעמיים היא זורמת ולא איכפת לה מה יהיו ההשלכות שאם בעלה יתפוס אותה, מה עושים במצב כזה, אבקש לציין כי מאותו הרגע שנודע לי שזה ממש רומן ניתקתי איתה קשר שזה אומר גם לא שיחות טלפון שום דבר ,אני פשוט לא יכולה לשים יד לדבר כזה מרושע , מזה שהיא לא מתקשרת אלי אני מבינה שהיא ויתרה על חברות של עשר שנים בשביל הרומן שיש לה , מה ההייתם עושים במקומי????.

shelycat

New member
כלום

מה יש לי לעשות? זה עיניני? זה נוגע לי? אלו החיים שלה, הרגשות שלה והאורגזמות שלה. אני לא שותפה לזה. לא נוח לך בחברתה יותר בחבחרת בעלה, נתקי, את לא פקטור ואין לך זכות להתערב ביחסים שלהם או שלה מול החבר החדש שלה.

מה את מצפה שיקרה

נשמע כאילו נעלבת שהיא ויתרה על החברות שלכן. אם היא ויתרה על הקשר עם בעלה, אז את חושבת שבך היא תשקיע יותר. זו היא, לטוב ולרע. את רוצה להיות חברה של אשה כזו? אשה מצחיקה, וחכמה ונחמדה וגם שבוגדת בבעלה. תחליטי את- כן או לא?

לא דוחפת את האף.

העולם היה מקום הרבה יותר טוב אם אנשים לא היו חושבים שהם "צריכים לעשות משהו" בנוגע לכל עניין.

למעלה