רוצה להתייעץ על תנוחת שינה

סיגל 1 1

New member
רוצה להתייעץ על תנוחת שינה

לכל מי שחוותה בסוף ההריון בטן עצומה, בוקר טוב: רציתי להתייעץ אתכן לצורך תשעת הלילות שעוד לפני: אני לא מסוגלת לישון על שום צד חוץ מצד ימין, אם אני מנסה להתהפך תוך כדי שינה, אני מתעוררת, וגם לא מסוגלת לבצע את ההיפוך. לכן, במשך הלילה נרדמות לי הידיים והרגליים ומה לא, ובניסיון ההיפוך (שלא מצליח) אני סובלת כאב ומתעוררת. יש למישהי עצה איך להתהפך מדי פעם????ואיך לישון בעוד תנוחות? הערה: נושא ריבוי הכריות במיטה לא מובן ולא עוזר לי, לא יודעת איך להסתדר עם זה). תודה.

ליביתי

New member
מה שלי עזר (ועוזר) זה שימוש בכריתי

(כרית הנקה). שינה על הצד, כשהראש נשען על קצה אחד, ויתר הכריתי בין שתי הרגליים, מפרידה ביניהן ומאפשרת מקום יחסית סביר לבטן הגדולה. גיליתי שהתנוחה הנוחה ביותר עבורי, לפחות לתחילת השינה, היא כשהרגל שבצד עליו נמצאים (אם נוח לך צד ימין, אז רגל ימין) ישרה, ואילו הרגל השניה, העליונה יותר, מכופפת ל-90 מעלות, ונחה גם היא על כרית קטנה. ואין הרבה מה לעשות בשלב הזה.
ו
טוב.

אמא דשא

New member
השיטה שלי../images/Emo4.gif

גם לי היו הריונות ענק (שמהם נולדו תינוקות ענקיים
), והפתרון שלי היה לישון כמעט בישיבה: שמתי בראש המיטה כמה כריות, וכך ישנתי בזווית של 100 מעלות בערך. זה גם עזר נגד צרבות. להגיד שישנתי כמו שצריך ככה? איפה...אבל שום דבר אחר לא הועיל.

dafi1

New member
כרית הנקה היא התשובה.

תחבקי אותה ותמצאי לעצמך את התנוחה שנוחה לך. מייתר כל ריבוי כריות במיטה, ותמיד לצידך

אילת 11

New member
תנסי גם סתם כריות

לי כרית רגילה בין הרגליים עזרה מאוד ( לא אהבתי את כריות ההנקה - גם אח"כ בהנקה תמיד העדפתי כרית רגילה ). גם בנושא כריות הנקה יש 2 סוגים נפוצים : כריתי שממולאת קלקר הכרית שנימכרת בשילב. לטעמי האישי זו של שילב מוצלחת יותר, רכה יותר ונפוחה פחות, אבל אני מכירה הרבה דעות הפוכות. מכיוון שאת לא יכולה להסתובב לעשות סקר שווקים תהמרי ותנסי, אבל קודם שווה לנסות לילה שניים עם כריות רגילות.

אמא דשא

New member
במקומך הייתי מוכרת את השיר

ליצרנית ומבקשת פיצוי על זכויות יוצרים וגם נתח מהרווחים
. ואם הכריתי שלך מחפשת שידוך, אני מוכנה לתרום לך את הכריתי שלי, כחולה, נאה ופרסתית, שסבלה אצלי משנאה תהומית כבר אחרי יומיים מעת הגיעה. אפילו הילדים לא מוכנים לשבת עליה היום (מי צריך נקניק ממולא ושמן שלא מתיישר כשיש בבית ספות ילדים קטנות ונוחות בהרבה...). אין לי מושג למה אני שומרת אותה. אולי ימציאו מתישהו שימוש אחר לדבר הזה.

dafi1

New member
זה היה מושלם אלמלא, וכאן הגילוי

הנאות מחייב אותי להודיע, לא היה מדובר בכריתי, כי אם בכרית הנקה אחרת
ותודה, על ההצעה, אבל אני כל כך מרופדת בכריות (כן, ברבים, בעוונותיי) הנקה, שחוששני שעוד אחת כבר לא תיכנס

טרודי

New member
נו, אז?

חסרים שירים בפרסומות שאין שום קשר ביניהם לבין המוצר?

טלטל11

New member
אני ניסיתי גם כריתי וגם כריות

ובסופו של דבר היה לי יותר נוח עם כריות
אני אנסה להסביר: שוכבים על הצד (איזה שנוח לך) מתחת לראש- כרית מתחת לבטן (תומכת בה) כרית נוספת בין הרגליים- כרית מתחת לברך של הרגל המקופלת (העליונה)- עוד כרית
בערך מחודש שמיני יכולתי לישון רק ככה, כי היתה לי בטן מסוג אלו שבולטות נורא קדימה והיה בלתי אפשרי לזוז\להסתובב במיטה איתה

למעלה