רוצה להתחיל , מאיפה אבל?

מצב
הנושא נעול.

Eldadius

New member
די, עברנו לשלב הליטופים ../images/Emo6.gif

אלהים... תודה... תפילתי נענתה... הם ממשיכים!
די, עברנו לשלב הליטופים

Eldadius

New member
אתה מוזמן תמיד ../images/Emo13.gif

אתה חוצפן אתה יודע?

ולגרור אותי לשמוע שיחות על אגירת כדי כסף, זה יותר טוב?? האמת היה לי באמת כיף והחכמתי (אוהב לשמוע דעות אחרות וזה תמיד טוב ללמוד דברים חדשים) מקווה שזה ימשיך ככה.
אתה מוזמן תמיד

ואני מסכים איתך לחלוטין שהקטע על כדי הכסף היה הזוי לחלוטין... אבל תודה שהיה מצחיק

Eldadius

New member
זה לא קשור ישירות למחיר הכסף כסחורה בגלל

מוזר, המחיר של כסף לא זז החודש
אפילו ירד טיפה. נו, והוא מכר?
זה לא קשור ישירות למחיר הכסף כסחורה בגלל
שמדובר במשהו "אומנותי". לגבי אם הוא סגר עסקה או לא אני לא ממש יודע...

rambling

New member
הצעות נוספות

רוצה להתחיל , מאיפה אבל?
קניתי את הספר בורסה מסחר יומי למתחילים של צביקה ברגמן. אבל אני מרגיש לא בשל ... אני רוצה חומר אינטרנטי מאחר ואין לי כרגע יכולת ללכת לקורסים , אני בצבא , אני ממש רוצה ללמוד , אפשר קישורים מאיפה להתחיל ללמוד? לקבל כיוון? תודה
הצעות נוספות
תתרחק ממסחר יומי תישמר ממסחר סווינגי סחורות וחוזים זה מסוכן בעליל אל תנתח דוחו"ת השוק תמיד יעיל אל תיגע במט"ח ילכו לך כל הש"ח אל תתעסק עם מניות יאכלו אותך העמלות תברח מאופציות יש יותר מדי יווניות ניתוח טכני זה טוב לקוראי קפה באפט אתה כבר לא תהיה ללמוד באופן עצמאי זה לשים כספך על קרן הצבי קורסי בזק זה רווחי רק למר ... בטווח הארוך - כולם מתים מסחר אוטומטי זה רק למוסדיים וכמובן צריך רקע מתאים בשביל לרכוש רקע מקדים אני מקווה שעכשיו ברור לך מאיפה להתחיל?

../images/Emo6.gif

הצעות נוספות
תתרחק ממסחר יומי תישמר ממסחר סווינגי סחורות וחוזים זה מסוכן בעליל אל תנתח דוחו"ת השוק תמיד יעיל אל תיגע במט"ח ילכו לך כל הש"ח אל תתעסק עם מניות יאכלו אותך העמלות תברח מאופציות יש יותר מדי יווניות ניתוח טכני זה טוב לקוראי קפה באפט אתה כבר לא תהיה ללמוד באופן עצמאי זה לשים כספך על קרן הצבי קורסי בזק זה רווחי רק למר ... בטווח הארוך - כולם מתים מסחר אוטומטי זה רק למוסדיים וכמובן צריך רקע מתאים בשביל לרכוש רקע מקדים אני מקווה שעכשיו ברור לך מאיפה להתחיל?

O07

New member
הצעות נוספות

הצעות נוספות
הצעות נוספות
לא לאכול גלידה מהר מדי להכין בקבוק מים ליד המיטה, לפני שיוצאים לשתות ללוות את הדייט שלך הביתה, לא לעקוב אחריה לפני מין עם בחורה שפגשת, לבקש רשות להוציא מהמקרר, כחצי שעה לפני ההגשה

koler

New member
תקשיבו , אני רק ילד ../images/Emo13.gif

רוצה להתחיל , מאיפה אבל?
קניתי את הספר בורסה מסחר יומי למתחילים של צביקה ברגמן. אבל אני מרגיש לא בשל ... אני רוצה חומר אינטרנטי מאחר ואין לי כרגע יכולת ללכת לקורסים , אני בצבא , אני ממש רוצה ללמוד , אפשר קישורים מאיפה להתחיל ללמוד? לקבל כיוון? תודה
תקשיבו , אני רק ילד

רק רוצה ללמוד וללמוד כמה שיותר , אם יום אחד הילד שלכם , בלי רקע בכלל בבורסה , הוא אפילו לא הסתכל על המסכים שלכם ושאל שאלה אחת (צאו מההנחה הזאת) ישאל אתכם "אבא , אמא , איך תמליצו לי להתחיל ללמוד על הבורסה?"
תחשבו שאני הילד לשנייה

ילד, תראה כמה צרות עשית ../images/Emo3.gif

תקשיבו , אני רק ילד

רק רוצה ללמוד וללמוד כמה שיותר , אם יום אחד הילד שלכם , בלי רקע בכלל בבורסה , הוא אפילו לא הסתכל על המסכים שלכם ושאל שאלה אחת (צאו מההנחה הזאת) ישאל אתכם "אבא , אמא , איך תמליצו לי להתחיל ללמוד על הבורסה?"
תחשבו שאני הילד לשנייה
ילד, תראה כמה צרות עשית

הייתי אומר לך שכמו בכל תחום בחיים תצמד ותלמד ממישהו שבאמת מבין בזה. כמו שאם רוצים לנהל עסק כלשהוע בעתיד אז נכנסים לעסק של מישהו אחר ומתחילים מלמטה. אם אתה מאזור המרכז ונייד אני מוכן ללמד אותך בחינם (כחלק מפרוייקט שלי).

KobeRider

New member
ילד, לך לשחק באקס בוקס

תקשיבו , אני רק ילד

תחשבו שאני הילד לשנייה
ילד, לך לשחק באקס בוקס
אה, אין לך כי הפסדנו את כל הכסף בבורסה

koler

New member
פעם שאמרתי למישהו שאני רוצה להיות עשיר

ילד, לך לשחק באקס בוקס
אה, אין לך כי הפסדנו את כל הכסף בבורסה
הוא אמר לי ללכת לשחק עם בנות , אקסבוקס אני לא אוהב...

KobeRider

New member
עם בנות אתה משחק אחרי שאתה עשיר

הוא אמר לי ללכת לשחק עם בנות , אקסבוקס אני לא אוהב...
זה מעלה את איכות המשחק, ומוריד את רמת הקושי.

רונן 99

New member
הצלחה במסחר בשוק ההון

לא חושב כך , אבל זה נושא אחר
הצלחה במסחר בשוק ההון
דורשת ידע, שיטת עבודה ומשמעת עצמית. הכי טוב שתקרא ספרים ואח"כ גם תקח קורסים. ראיתי לאחרונה פרסומת שיש היום תואר ראשון בלימודי שוק ההון במסגרת החוג לכלכלה או מנהל עסקים. אולי תתחיל מלימודים כאלה בתור שלב ראשון שיהיה לך ידע והבנה בתחום.

קרלטון

New member
יש פה בעיית אופטימיזציה

זה מעלה את איכות המשחק, ומוריד את רמת הקושי.
יש פה בעיית אופטימיזציה
אתה צריך להימצא על החזית היעילה, איכות מקסימלית תושג איפשהו על המשיק. כלומר, אם מדברים על רמת "קושי", אם אתה הולך יותר מדי ימינה על ציר ה-X, אכן יכולה להיווצר בעייה בהיבט הזה.

קרלטון

New member
היה אמור להיות קובץ מצורף

יש פה בעיית אופטימיזציה
אתה צריך להימצא על החזית היעילה, איכות מקסימלית תושג איפשהו על המשיק. כלומר, אם מדברים על רמת "קושי", אם אתה הולך יותר מדי ימינה על ציר ה-X, אכן יכולה להיווצר בעייה בהיבט הזה.
היה אמור להיות קובץ מצורף

מצב
הנושא נעול.
למעלה