רוצה להשוויץ!!

DeadGardens

New member
אז סתם להרטיב אותו עם מים כי חם זה בסדר

לעשות כמה שאפשר? כי מסכן חם לו :(

LeeKo

New member
אם חם לו תן לו קוביות קרח

מים קרים,תשטולו את הכפות רגליים ותפתח מזגן...
,אין צורך במקלחת!

אז ככה

אני מקלח רק בקייץ, בתחילתו ובסופו וזהו. ביתר הפעמים אני מנקה עם ממחטות לחות. הדבר החשובים הם: לייבש את הכלב היטב לאחר המקלחת, ביחוד באיזור בית החזה, ובכלל. לדאוג שלא יכנס שמפו לפה ולעיניים. שלא יכנסו מים לאוזניים. לא להשאיר הכלב לאחר מקלחת בקירבת מזגן או מאוורר עד שיתייבש. אחרי מקלחת כלב עלול להתנהג בצורה משונה ומעט מבולבלת, לכן לדאוג שלא תהיינה לו דרכים בהן יוכל לברוח, כבר היו מקרים שכלבים ברחו אחרי מקלחות ונפגעו. לשטוף עם שמפו טוב לכלבים. יש לזכור כי רוב הקולרים נגד קרציות רגישים למים, לכן י שלהסירם לפני מקלחת. לא לרחוץ כלב אלא רק יומיים שלושה, לאחר ששמנו עליו אמפולות נגד טפילים. במידה ולוקחים כלב לים, יש לשוטפו במים אחרי הים, אין צורך בשמפו. כמובן שישנם הבדלים גבי שטיפה בין גזעים שונים, מלטז למשל ממולץ לשוטפו לעיתים קרובות יותר, אך כמובן שיש לשמור על כל אמצעי הזהירות שציינתי. עוד דבר חשוב, רחיצת כלב אינה בהכרח ערובה להיפטר מריח גוף רע, לעיתים היא דווקא זו שגורמת אותו. יש לזכור כי שטיפה מרובה עלולה לפגוע במערכת הריאות של הכלב (המצוייה באיזור בית החזה) וכן לפגוע במעטה השומן הטבעי של גופו המשמש לו מגן.

shima

New member
הכלבים מקסימים באמת

אבל למה להציף את הפורום בשלושה שירשורים שונים?

DeadGardens

New member
כי הנושאים לא היו קשורים

נכון שמדובר על אותם כלבים.. אבל השאלות בנושאים שונים.. אני חדשה בפורום כמו ששמת לב אני לא יודעת מה ה"חוקים" שלכם בנושא זה

ברוך הבא לפורום ../images/Emo20.gif

הכלבים מקסימים וחמודים
אתה מוזמן לקרוא תקנון הפורום מצד שמאל, שרשרתי את ההודעות שלך ביחד הפורום שלנו מאד פעיל ורצוי לשרשר הודעות באותו הנושא ביחד למה סאנקי הלך מכות?

DeadGardens

New member
קוראים לו באנקי הסאנקי היה טעות

ות'אמת.. כבר דיי נמאס לי לומר את זה.. אבל אני בחורה,נקבה,אשת איש.כמו שתראה באחת הכותרות של ההודעות ששירשרת.. בקשר לבאנקי- הוא היה גר בבית עם עוד חמישה כלבים.ויש כלב אחד בשם חץ שהוא "מלך הבית". והוא החליט להיטפל לבאנקי הקטן שלנו אבל באנקי לא יצא פראייר-תלש לו את האוזן.כלב טוב באנקי

למעלה