רוצה להמליץ על קורס ברמנים שעשיתי ..

taioo1

New member
רוצה להמליץ על קורס ברמנים שעשיתי ..

היתה חוויה מדליקה :) צירפתי גם את הקישור

טלי151

New member
אני עשיתי קורס בזמן אמיתי - הכי תותחים שיש!!!

וזה אחריי השוואות מעל לחצי שנה בין כל בתי הספר ק ושיעורי ניסיון בשלושה מהם.[אם זה בחינם למה לא?]
היה כיף והכי חשוב התחלתי לעבוד! [ בעצם אולי הכי חשוב זה שהכרתי את חבר שלי בקורס אבל זה משהו אחר].

taioo1

New member
חולק עליך בעניין הזה

במקום שאני עשיתי בו את הקורס יש אוירה משפחתית, אנשים ממש יפים שעזרו לי בכל בעיה שנתקלתי

Charo

New member
גם אני עשיתי שם

היה מצחיק, מלא ועם אפטרטייסט ארוך
השוותי עם חברים שעשו במקומות אחרים וזמן אמיתי לוקחים את כולם בהליכה

הקישור שלך פגום. הנה הקישור הנכון...

אל תלחצו על הקישור שלו, הוא נגוע בוירוס, מי שרוצה להגיע לבית ספר השווה שלו שילחץ כאן. זה הקישור האמיתי. לא taio?

taioo1

New member
לילו את משמיצה סתם, וזה ממש מגעיל מצדך

עובדה שזה כן עובד כי כן נכנסת וכן ידעת על איזה בית ספר מדובר. לא ציינתי את השם שלו פה מפני שלא רציתי לעשות פה פרסומת בוירוס זה בטח שלא נגוע וחבל שאת משמיצה סתם אנשים, שאת אפילו לא מכירה

נכון, זה עובד,

אבל זה הקפיץ לי חלון של אנטיוירוס. אולי המחשב שלי דפוק וסתם נותן התראות שווא. אין לי שומדבר נגדך חבר, להיפך, פשוט הדגשתי את ההמלצה שלך. שמתי לינק נכון . כי שלך עיצבן לי את האנטיוירוס (?) אני לדוגמא, כל פעם שאני שם את הסמן על לינק כלשהו ורואה בתחתית המסך כתובת מוזרה עם הרבה מספרים, אני לא נכנס. אני יודע שיש עוד כאלה שעושים את זה. אז כדי לא לפגוע בהמלצה שלך, פשוט שמתי לינק נכון ומדוייק. נ.ב, מה הבעיה לכתוב שאתה ממליץ על ברמאסטר, כי עשית שם אחלה קורס וזו היתה חוויה מדליקה? בשביל מה לפתוח עוד דפדפן?

taioo1

New member
כי אני לא עובד בשבילם

מי שרוצה שייכנס לזה.. ומי שלא אז לא אני לא בא לפרסם שום דבר פשוט רציתי להמליץ כי נהנתי והקישור שהבאתי זה הקישור שאני נרשמתי דרכו בפעם הראשונה וקיבלתי הנחה משמעותית ושיעור ראשון חינם.. אני אשים את הקישור שוב איזה גשם בחוץ אגב :)

Dolev87

New member
אני

אני עושה כרגע קורס (כרגע אני רק בהתחלה) בזמן אמיתי ונהנה מכל רגע!

Envenom

New member
../images/Emo6.gif

עזבו שזה מסריח מפרסומת, נחליק את זה הפרסומת עצמה קצת פתטית. "הברמנים של ברמאסטר עושים יותר טיפים"
אפשר את זה בכתב, עם הבטחה שאם אני מוצא בוגר בית ספר אחר שעושה יותר טיפים אני מקבל השלמה?

למעלה