רוצה להודות שנית וסיפור על יהלום ועגבנייה חשוב שתכנסו!

eva50

New member
רוצה להודות שנית וסיפור על יהלום ועגבנייה חשוב שתכנסו!

אז ככה רציתי להודות לכל מי שקרא ועזר לי באמת..אני עכשיו יותר שקולה בעניין ולא פריארית לא היה עם מי להתעייץ חברות שלי דואגות רק לעצמם ולחבר שלהם.אז הם פחות מקשיבות לי ואני יותר שומרת בבטן ועושה מה שאני חושבת,ובגלל שרציתי זוגיות לא היה אכפת לי כבר אם לשכב איתו או לא!והוא עוד אומר לי א״מה זה סקס מה את עושה סיפור״חייבת לציין שהפורום הזה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לי אני גם די חדשה פה.ואני מרגישה כמו משפחה שאפשר לספר הכל ואתם עוזרים לי מבלי לשפוט אותי בכל מקרה תודה רבה אתם עושים טוב שאתם מעייצים מהלב יש איזה מישהי דתיה שסיפרה לי משהו נכון ״מה שונה בין עגבניות ליהלומים??? עגבניות באות מהאדמה ואז עוברות לשוק וכל אחד נוגע בהם ורואה מה יותר טוב עם הידים,מה ההבדדל ליהלום? יהלום רק מישהו אחד נוגע בו ושומר אותו בכספת..מה הבנו?שעגבניות הם כמו נשים זולות שנותנות תעצמם לגברים,ויהלום הוא רק של מישהו אחד נוגע בו ויהלום הוא דבר נוצץ ובעל ערך יקר כך גם אישה ששומרת על עצמה ועל כבוד גופה״ מקווה שהבנתם

Megie

New member
השאלה,

מה שימושי יותר, ואם את מעדיפה להיות נעולה בארון או חופשיה בחייך.. או אם בכלל בא לך להשתוות לחפץ/מאכל..?

כל עוד אישה שומרת על הערכים שלה ומכבדת את עצמה- יתנהגו אליה בהתאם.. ובשביל זה לא צריך משל על עגבניות ויהלומים .. אל תשכחי שלשניהם יש מחיר, בחורה עם כבוד אי אפשר לקנות.

sani48

New member

eva50

New member
תקראי תפוסט שכתבתי עם הדייט

אני לא יודעת אם קראת תפוסט הקודם שכתבתי עם הדייט שלי עם הבחור,התכוונתי שאני צריכה להיות כמו ״ יהלום״ ולא כמו עגבניה שכל אחד נוגע בה מיד ליד לשמור על עצמי ולא להיות פתוחה עם כל אחד ומניסיון שלי אכלתי אותה בתמימות

sani48

New member
גם יהלומים פתוחים לכל אחד

רק צריך שיהיה לו כסף

eva50

New member
חחח גדול!!

חחחחחחחחחחח בדיוק;) הם פתוחים רק למיוחדים

eva50

New member
סאני

קודם נמצא מישהוו אחרכך נראה עשיר או לא חחחח סתם שיהיה בנאדם טוב ולטעמי הכי חשוב!

qween6

New member
אווה וכולן..

שמחה שעזרנו לך,מקווה שתהיי חזקה.
גם אני יחסית חדשה וטוב לי כאן בתקווה שזה יימשך.

טוב לשמוע עוד נשים שכן חושבות שלכבוד וערכים מימד חשוב,ולא רק אני,בדעה הזו,כפי שקראו לי כאן בשרשור הקודם שלך.
תכבדו עצמכן,וכך גם יכבדו אתכן.
בהצלחה רבה

sweetdreams

New member
עזבי אותך יהלומים ועגבניות

תעשי מה שטוב לך ותהיי מאושרת בזכות ההחלטות שאת לוקחת על עצמך, ולא בזכות מה שאחרים חושבים עלייך.

מה שווה להיות עאלק "יקרת ערך" אם את חיה את חייך כמו במנזר, ומפחדת לתקשר עם אנשים מפחד "לכבודך"?
[המרכאות, אגב, הם מכיוון ובאופן אירוני דווקא האנשים שחושבים ככה, שכבוד האישה נמדד ב(חוסר ה)פתיחות שלה, הם אלה שלא באמת מכבדים אותה.]

eva50

New member
????

אז מה את מציעה לעשות? לשכב עם כולם ולא לשמוע מהם למחרת???:(

The Heretic

New member
מן הסתם איזון

בדרך כלל לומדים את שביל הזהב אחרי התנסות בשני הקיצונים.

אייני

New member
גועל נפש כל ההשוואה הזאת של נשים לחפצים.

לא מצליח להבין איך יש אנשים שבכלל מסוגלים להקשיב לכזה סיפור בלי פשוט להביא סטירה לבנאדם שמולם.

בין הסיפור הזה למציאות יש הבדל קטן - אישה היא לא חפץ. עגבניה היא כן. לכן - עגבניה יכולה להיות מקולקלת וזולה. אישה לא.
לכן, כשאת שופטת עגבניה, כלומר - חפץ, את שופטת אותה לפי ה*גוף* שלה, ולפי מה עבר עליו.
לעומת זאת, כשאת שופטת אישה, כלומר - אדם, את שופטת אותה לפי ה*אישיות* שלה, האם היא אדם טוב או אדם רע.

ברגע שאת משווה את האישה לעגבניה, ויותר מכך - אומרת שאישה ששוכבת עם הרבה גברים היא זולה - את בעצם אומרת "אישה היא חפץ, היא נשפטת לפי מה שהיא עשתה עם גופה, ולא לפי אישיותה, ואם היא השתמשה בגופה בצורה שלדעתי לא ראוייה, אזי היא "פגומה" ולכן היא "סחורה מקולקלת".".

גועל נפש. מצטער, אבל אין ביטוי יותר מתאים.

קודם כל, ברוכה הבאה.

דבר שני, מי ששוכבת עם כל אחד בתמורה ליחס או תשומת לב, היא בחורה עם בטחון עצמי מאד נמוך, שמוכנה להוריד מעצמה

את כל הכבוד העצמי בשביל לקבל אשליה של קשר שממילא מתפורר והיא נשברת .

אני רוצה להאמין שאת תדעי להעריך את עצמך קצת יותר ודעי להעמיד את עצמך ראשונה, מה שמגיע לך, ומה שאת רוצה שקשר זוגי יהיה .

בחורים שמשכנעים אותך, או אומרים לך שסקס הוא חסר משמעות, הם אלה שלא רואים אותך.. הם רואים כלי לשימושם הפרטי, וזה מאד עצוב,

אבל את צריכה לדעת להעיף אותם ממש בהתחלה, בשביל לשמור על עצמך.

אני מבינה את המשל שלך, אבל לא חושבת שמי ששוכבת עם הרבה גברים היא בהכרח זולה, מאחורי כל דבר עומדת מציאות עצובה ולכן לא אשפוט,

רק אומר שבחורה שמעריכה את עצמה ויודעת מה היא שווה, תדע גם להכיר ולהזמין לחייה בחורים שווי זהב לא פחות.

eva50

New member
תודה לך...>

צודקתתת מה שאמרת בכל מילה ויפה ניסחת תודה רבה אני עכשיו למדתי לקח וזה לא יקרה שנית

eva50

New member
תודה לך...>

צודקתתת מה שאמרת בכל מילה ויפה ניסחת תודה רבה אני עכשיו למדתי לקח וזה לא יקרה שנית

למעלה