רוצה להודות באופן אישי לכן

רוצה להודות באופן אישי לכן

מצטערת שאני פותחת הודעה,אבל אני חייבת להודות למספר בנות מקסימות שעשו הכל בשביל לעזור לי,האמת שמעולם לא עשו בשבילי דבר כזה,במיוחד אנשים שלא מכירים אותי...... אני רוצה להודות ל:arthem,איב3,varod27,מיכל 317,יעל301,קרסיקולה,בונבוני1,אדידי26,בטא חיובית,שישון ו3קטנה.... רק תראו לכמה בנות יקרות אני צריכה להודות,זה רק מוכיח שהבנות בפורום כאן הן יותר מחברה טובה,הן נתנו לי תמיכה ועזרה של משפחה...... ולמי שלא מבינה:ביום חמישי רשמתי על מצבי הכלכלי ועל זה שאני תקועה בלי פיורגון ובלי שום אמצעי להשיג את זה,באותו יום אותן בנות שציינתי שלחו לי מסרים או היתקשרו עלי על מנת לתת לי את התרופה או עזרה בצורה אחרת...... הבנות האלה היו נחושות לעזור,ולא לוותר ודאגו.... אני רוצה לומר לכולן שהבנות האלה עשו בשבילי יותר ממה שהקרובים שלי עושים למעני..... כשקראתי את המסרים דמעות זלגו בעייני....פתאום גיליתי שיש אנשים שאיכפת להם ממני,ומוכנים לעזור לי,למרות שאני אדם זר לחלוטין שהם אינם מכירים ובכל זאת מוכנים לעזור.... אז קודם כל אני רוצה לציין שהצלחתי להסתדר בכוחות עצמי,בעלי לקח מיפרעה מהעבודה על חשבון המשוכרת של 1000 ש"ח... בנות יקרות ואהובות איך אני יוכל להודות לכן על העזרה שהעצתן לי? אני לעולם לא יפסיק להודות לכן,אני מאחלת לכל אחת מכם את הטוב שבעולם.... בזכותכן אני מאמינה בדבר שניקרא אנשים טובים..... למרות שהייתי נבוכה,אני יהיה חייבת לכל אחת ואחת מכן.... שתדעו שאני אתמול קראתי בספר תהילים ובירכתי כל אחת ואחת..... ואם שכחתי מישהי אני מתנצלת מראש.... אני מודה מכל הלב
לכל אחת ואחת,אני חייבת לכן את הלב והנשמה שלי,כי אתן חברות טובות וטהורות... וכ"כ עושה טוב לדעת שיש על מי להישען.... אלפי תודות..... אוהבת את כולכן בברכת שבוע טוב לכולנו

דובה'לה יקרה שלי, שמחה

שראית את הצד היפה של הבנות.... כבר מזמן ברור לי שנשמות טהורות פוגשים במקרה ובאמצע הדרך ולאוו דווקא אלו שאנו בטוחים שהם. אכן יש כאן בנות מקסימות וכייף לדעת שכולן בשביל אחת ואחת בשביל כולן מקווה שנמשיך ללכת בדרכים היפות והטובות לתמיד. ולך יקירה, מאחלת שהרגעים הקשים יעברו ומהר ושכל משאלותייך יתגשמו בקרוב. שולחת
חם ואוהב זוכרת את המסרים החמים ששלחת לי ויודעת שגם את נשמה טובה וכאשר תוכלי - תעשי למען האחר גם כן אושר בריאות והצלחה
לימור

דובונת שלנו ../images/Emo85.gif

נראה לי שכולם יסכימו איתי. את פשוט נשמה טובה
והדברים שאת כותבת בשרשורים פשוט מעידים על כך. אני יודעת שהבנות היו עוזרות בכל מקרה למי שנזקקת. אבל לא מזיק לומר לך את מה שכל כך ברור, את פשוט נשמה טובה.
אני יודעת שזה מתאים למסרים. אבל אם כבר פתחת שרשור להודות, אז זה מתאים גם כאן.

3קטנה

New member
יש ארבע גולשות בפרום עכשיו..../images/Emo13.gif

שמגיבות ביחד לכל השרשורים - שמתן
לזה? כולן נמצאות בשרשור הזה ממש, וכולן לא יכלו להשאר אדישות להודעה הכל כך מקסימה שלך
מותק אחת, אני שמחה מאוד לשמוע שהכל הסתדר, מצטערת מאוד שלא היה לי פיוריגון למסור, ומתרגשת מאוד מאוד לשמוע שכל כך הרבה בנות נרתמו לעזור. ברור לי שאת היית עושה בדיוק אותו הדבר במצב הפוך. ובאמת, בשביל זה אנחנו כאן, לעזור אחת לשניה, אם זה באינפורמציה, אם זה בתרופות, ואם זה בחיבוק. שבוע טוב לך חמודה

קטנה, תיקון טעות קטנה- 5 גולשות..

וגמני לא יכולתי להישאר אדישה להודעה של דובה המקסימה! דובונת מתוקה איך אפשר להישאר אלייך אדישים עם כל האהבה, החום והטוב שיוצאים ממך?? מצטרפת ושולחת אליך מלאא נשיקות
אני.

יעל301

New member
../images/Emo24.gif שמחה לשמוע שהסתדרת

ובכל אופן ההצעה שלי עומדת בעינה מתי שתרצי והלוואי וזה הטיפול המנצח

arthem

New member
../images/Emo24.gif מקסימה

שמחתי לדבר איתך, למרות שלצערי לא הסתדר בסוף... (פעם באה בעלך צריך להסתובב עם ביפר במיוחד להודעות שלך של "תישאר במרכז!!!!!!!!"
) את ממש לא צריכה להרגיש מבוכה. אנחנו כולנו כאן בשביל כל אחת ואחת. זו המטרה של הפורום. ואין לי ספק שהיית עושה בדיוק אותו הדבר עבור מישהי אחרת. את מקסימה, אופטימית ומלאת שמחת חיים, פשוט בחורה נפלאה ואני מאחלת לך שההתלבטות הבאה שלך תהיה איזו עריסה לקנות ובאיזה צבע תהיה השידה

varod27

New member
יש לי דמעות בעיניים בגללך

אומנם רק התכתבנו במסרים ולא ממש הצלחתי לעזור אבל כמעט גרמת לי לבכות עכשיו עם ההודעה המרגשת שלך ... דרך אגב אם תצטרכי משהו מהמרכז אני פעם בשבועיים בבאר שבע (השבת הקרובה כן ) ואני יותר מאשמח לעזור ...
אני ממש שמחה לשמוע שהסתדרת זה הטריד אותי מאוד במהלך הסופ"ש סוף טוב הכל טוב ואני מקווה שיהיה ממש ממש טוב ושהטיפול הזה יצליח

../images/Emo24.gifההודעה הזו שלך מוכיחה

עד כמה את ראויה ליחס שקיבלת מאיתנו. הרגישות והעובדה שבחרת להגיד תודה מוכיחות אף הן.. למה הצורך לעזור לך היה טבעי כל כך. אני שמחה לשמוע שהסתדרת. בהצלחה

שישון

New member
../images/Emo23.gif יקרה שלנו../images/Emo23.gif

עד כמה בנאלי שזה ישמע.. בשביל זה אנחנו כאן
אני עצמי נפעמת בכל פעם מחדש לקרוא את התשובות המסורות ומלאות העשרה והאהבה של נשות הבית המופלאות שלנו. אני שמחה לשמוע שאת יכולה לחוש מספיק בנוח לגלות מעולמך האישי ובזכות כך גם להיעזר ולהיתמך ברמות אישיות ופרטיות ביותר. אני מקווה שנשים נוספות קוראות את הודעתך יוכלו להמשיך להיעזר, מי מקרוב ומי מרחוק, בכל התמיכה והאהבה שיש לנו להציע כאן. תודה על התפילות. כמובן שממשיכה להתפלל בשבילך
שישון

הצלחתן לרגש אותי האמת...

התגובות שלכן,והתמיכה והעזרה..... שום מילה או תודה לא יספיקו כדי להראות לכן כמה את מוערכות בעייני,ואני מעריצה כ"כ את התמיכה ואהבה שלכן.... כ"כ טוב ומרגש כאחד לדעת שיש אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם תודה רבה לכולן אוהבת אתכן...

מתוקה

בנאלי, או לא בנאלי - בשביל זה אנחנו כאן! לתמוך, לעזור, לתת חיבוק וכתף, ובעצם תמיכה מכל סוג שהוא. שמחה בישבילך שהסתדרת, ובפעם הבאה אם את צריכה משהו, אל תהססי להרים את הטלפון (יש לך את המספר שלי), אם אני יכולה אני יותר מאשמח לעזור...

למעלה