רוצה להגיד שאני מאד אוהבת את המקום

טוב , אז : גם אני ב-WAVE ../images/Emo8.gif

למרות חוסר הזמן , למרות החיים ה"מצ'וגעים" , גם אני מכריזה רשמית על כך שזהו פורום שמהווה מבחינתי "תגלית" ושבהחלט כבוד הוא לי להצטרף אליו , אחרי שהבלחתי כאן מספר פעמים. פורום הבית שלי הוא "הורים לאחר טיפולים" מזה כבר 5 שנים בערך אם לא יותר (עוד מימי יוא"ל העליזים) וזהו הפורום הראשון שמעורר בי עניין אמיתי פרט לפורום ההוא
. בואנו נוצ'ס. אני כאן בשביל להישאר. כוח נשי הוא דבר שמאז ומתמיד דיבר אלי...
. ענת.

גוליגל

New member
מצטרפת למתלהבות מהפורום הזה

נשים מעניינות, אווירה נעימה, וכתיבה טובה על נושאים אמיתיים (וגם על שטויות חביבות
). ורק חבל לי שדוקא עכשיו שגיליתי אותו, אין לי כמעט זמן לכתוב
אבל אל תירגעו עדיין, יום אחד עוד תחוו את נחת מקלדתי

ארנט

New member
../images/Emo24.gif

וכמו שמישהי כאן כתבה לי פעם, כשנכנסתי לרגע לשאול שאלה (הבכור היה בן שנתיים) ותהיתי אם מקומי פה- מעכשיו והלאה- תמיד כבר ניהיה נשים אחרי לידה...

daldan

New member
../images/Emo24.gif זה פורום הבית שלי

אוהבת את המשתתפות בו, את הדיונים שנעשים כאן בצורה כל כך רצינית ועם כבוד הדדי, ובכלל את האוירה הנעימה שיש כאן אפילו שהיא רק וירטואלית (טוב יש גם את המפגשים שם אפשר לראות באמת איזה נשים מופלאות משתתפות כאן)

isidora

New member
../images/Emo24.gifגמני מרגישה בדיוק כמוכן

נשים אמיתיות, נשים חכמות ותומכות.

משוש30

New member
../images/Emo45.gif אכן זה פורום הבית שלי

ואני נהנית כמו כולכן מהאוירה החמה ומהנשים המדהימות שיש פה

גם אני ../images/Emo24.gif

למרות שאני לא כאן הרבה זמן, אני מאוד מתחברת לבנות שכאן ולאוירה החמה והאינטליגנטית.

dorlim

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

ובכלל לא פעם תוהה אם מקומי איתכן שנה ועשר (כמעט) אחרי הלידה ומי יודע מתי תהיה הבאה....

neta2

New member
תמיד נהיה אחרי לידה!!

מה זה משנה כמה זמן עבר? את חווית הלידה האיומה שעברה עליי אשא על גבי עוד שנים רבות לצערי.

וגם אני מצאתי את עצמי כאן

אחרי תקופה ארוכה של שיטוטים בפורומים אחרים, טובים כשלעצמם אבל לא מספקים אותי בצורך לשפוך או לקרוא רגשות של אחרות.

Rplus1

New member
גם אני בדרות הפורום

ועל אף שאני דיירת חדשה אני בהחלט מרגישה בבית. מנצלת את ההזדמנות לאחל שנה טובה לכולן.

ח ב י

New member
גם לי טוב פה אתכן ../images/Emo9.gif

פורום של נשים מעניינות, נבונות ותומכות. מצטערת שלא תמיד יש לי זמן להגיב. האמת היא שעוד לפני הלידה שוטטתי כאן וייחלתי ליום שאוכל להצטרף (מכמה סיבות
).

rona25

New member
גם אני במכורות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

למעלה