רוצה להגיד שאני מאד אוהבת את המקום

נונינקה

New member
רוצה להגיד שאני מאד אוהבת את המקום

הזה. ככה סתם בלי סיבה. נעים פה ויש כאן בנות מקסימות, קשובות ותומכות. שבת נפלאה לכולן. יום יפה בחוץ וככה אני מרגישה

ואני בדיוק התלבטתי אם אני עדיין

שייכת לכאן. כבר מעל שנתיים לאחר לידה ולא יהיו עוד לידות. אחרי לידה - כמה זמן זה? עד מתי מותר להכנס לפורום?

אפרת12

New member
מצחיקולה...

יש איזה מנגנון אוטומטי שחוסם את מי שכבר לא יכולה להיכנס לפה זה קורה בערך........ בגלגול הבא

אשרי, מצטרפת לתחושה שלך

אבל במקרה הזה (בניגוד למנהגי בד"כ) אני נשארת כאן עד שיסלקו אותי. תזכורת: הקטנטן שלי בן שנה ו-7. ממש לא בטוח שיהיה מישהו אחריו...

sipi1

New member
גם אני באותה הגדרה בדיוק

<שלושה שבועות אחרייך> מאד אוהבת את הפורום הזה. למרות שנדהמתי בהתפקדות לגלות איך מבית קטן ואינטימי הוא הפך לפורום רב משתתפות, עדיין נשארה בו הרגשה של חברות וכבוד הדדי שמאד נעימה לי.

T noki

New member
אז אני שיאנית? 3 שנים בדיוק אחרי...

(טוב, נו, גם לפני לידה...) אכן פורום מיוחד במינו, ונשים נהדרות אחת אחת. חבל שאין לי יותר זמן להשתתף בדיונים.

neta2

New member
זה הפורום האהוב עלי../images/Emo13.gif

נשים נהדרות ותחושת פתיחות.

פורום אהוב, וחבל שאין לי זמן לכתוב

יותר, ובצורה מעמיקה יותר. יש לי כל כך הרבה מה לומר, בדיונים המעמיקים, בשאלות ובסוגיות שמעלות, אבל מקוצר זמן, אני מעדיפה רק לקרוא, כדי לא לכתוב משהו שטחי ורדוד. חושבת שהפורום הזה, משקף הרבה סולידריות נשית, לא קיטשית, אמיתית וכנה. כשיש דברים קשים לכתוב, ומשובים לשקף, זה נעשה ברוב הפעמים, בצורה נבונה, שקולה ואמפטית. אז זו הזדמנות שלי לומר הרבה תודה, וגם להתנצל שאני לא כאן מספיק, כמו שהייתי רוצה.

../images/Emo45.gif גם אני

הפורום נפלא ולי דרוש כל-כך הרבה זמן (שאין לי) לשקול תגובה שבד"כ אני מצטרפת רק למז"טים

רומי^^

New member
גם אני נשביתי בקסמיו...בעיקר בעקבות

נטע
. מודה שמציצה לפה הרבה יותר בזמן האחורן, למרות שעוד לא הצטרפתי "רשמית" (אני חושבת...)

neta2

New member
יללללה תצטרפי רשמית ונגמור עם זה

חוצמזה, את כבר פה לא?

למעלה