רוצה להגיד כל הכבוד לבית חולים זיו

קלייטון.ש

Well-known member
אתמול קיבלתי מעטפה "מדינת ישראל - דואר רשמי".
לפי המעטפה אמרתי זה בטח מס הכנסה, מה עכשיו. אמרתי אני אעביר לרו"ח ישר שיתעסקו הם בזה.
פתחתי ומסתבר שזה סיכום בדיקה וממצאים של ה-PET-CT שעברתי בבי"ח זיו בצפת. (הכל בסדר).
מבי"ח רמב"ם הייתי מקבל את אלה במעטפה עם שם בית החולים ואפילו כיתוב "מחלקת דימות"
ואז כל מי שבמקרה מעיף מבט יודע שאני יש לי עניינים מהסוג הזה, ואנשים הרי יודעים מה זה.
אנשים גם יודעים שדואר רשמי ממדינת ישראל זה לא מכתבי אהבה בדרך כלל, אבל בעיות עם מס הכנסה זה לא בעיות של בית חולים.
אז כל הכבוד זיו, ככה צריך לשלוח מכתבים כאלה.
(אולי גם רמב"ם שולחים עכשיו ככה, לא קיבלתי מהם מכתב הרבה זמן, ואם כן אז מצויין)

אבח"י

Well-known member
לפי המעטפה אמרתי זה בטח מס הכנסה, מה עכשיו. אמרתי אני אעביר לרו"ח ישר שיתעסקו הם בזה.
פתחתי ומסתבר שזה סיכום בדיקה וממצאים של ה-PET-CT שעברתי בבי"ח זיו בצפת. (הכל בסדר).
מבי"ח רמב"ם הייתי מקבל את אלה במעטפה עם שם בית החולים ואפילו כיתוב "מחלקת דימות"
ואז כל מי שבמקרה מעיף מבט יודע שאני יש לי עניינים מהסוג הזה, ואנשים הרי יודעים מה זה.
אנשים גם יודעים שדואר רשמי ממדינת ישראל זה לא מכתבי אהבה בדרך כלל, אבל בעיות עם מס הכנסה זה לא בעיות של בית חולים.
גם שיבא שולחים כך.

סופהו 1

Well-known member
קודם כל טוב שהכל בסדר ושימשיך כך.

חוצמזה, גם איכילוב שולחים כך.

ben3211

Member
כשאני מקבל מכתב כמו זה שתיארת
זה בדרך כלל הדוור..
הוא מתקשר אלי ואומר לי שיש לי מכתב רשום ומבקש שארד אליו בעוד כך וכך דקות.
כבר במעלית כשאני יורד למטה אני מרגיש חיוורון על סף עילפון.
כי מכתב כזה אף פעם לא בישר לי טובות.
מעולם לא קיבלתי מכתב כזה שהיה כתוב בו: "בוא הצטרף אלינו, המוסד צריך אותך"..:cool:
זה או שהם מזהירים אותי מפני חוב ישן כלשהו, או שזה איזשהו מכתב מבית המשפט.
"מדינת ישראל" דואר רשמי.. עם כל הכבוד שאני רוחש לה ואף אוהב אותה, היא לפעמים יכולה להיות מדינה מאד מסוכנת. :)

צליליתה1

Well-known member
באמת יפה להם לזיו
קצת מחשבה, ותרומה משמעותית להרגשה

פעם אחרונה שעברתי בדיקת דימות (במכון של קפוט חולים, לא בית חולים) שהיתה צריכה לעבור פענוח קיבלתי את הדיסק ביד, בסיום הבדיקה, ואת הפענוח, כעבור חודש, דרך אתר אינטרנט

מכתבים רשומים זה בכלל מפחיד, אף פעם לא מקבלים משהו שווה
למעט פעם, אחרי שיצאתי לפנסיה, שמקום העבודה לשעבר שלח תלושים לחג
פעם, מילת מפתח
לא יודעת את מי להאשים בחוסר המורגש בתלושים, את מקום העבודה או את דואר ישראל

(מקווה שאף אחד מהם לא קורא כאן, אבל אני ממש לא סובלת תלושים. תמיד יש איזה עניין כשבאים לממש: לא למבצעים, לא היום, אין עודף, וכו)

סופהו 1

Well-known member
באמת יפה להם לזיו
קצת מחשבה, ותרומה משמעותית להרגשה

פעם אחרונה שעברתי בדיקת דימות (במכון של קפוט חולים, לא בית חולים) שהיתה צריכה לעבור פענוח קיבלתי את הדיסק ביד, בסיום הבדיקה, ואת הפענוח, כעבור חודש, דרך אתר אינטרנט

מכתבים רשומים זה בכלל מפחיד, אף פעם לא מקבלים משהו שווה
למעט פעם, אחרי שיצאתי לפנסיה, שמקום העבודה לשעבר שלח תלושים לחג
פעם, מילת מפתח
לא יודעת את מי להאשים בחוסר המורגש בתלושים, את מקום העבודה או את דואר ישראל

(מקווה שאף אחד מהם לא קורא כאן, אבל אני ממש לא סובלת תלושים. תמיד יש איזה עניין כשבאים לממש: לא למבצעים, לא היום, אין עודף, וכו)

יש עדיין תלושים, או שזה שם כללי לכרטיסי המתנה?
אחרי ההזמנות בסלולרי, אישורי ההגעה בסלולרי, ראיתי שיש כבר "כרטיס מתנה" בסלולרי.
איך זה קורה? שולחים לחתן/כלה בחתונה? מניחים את הטלפון בכספת המתנות?

ומדוע עדיין מזמינים אותי לחתונות? חשבתי שמכיון שלחתונות של ילדי הוזמנו 30 איש (כולל משפחה וחברים) יתחשבנו ולא יזמינו.
קדחת. מזמינים ומתקשרים לוודא שאכן אגיע.

צליליתה1

Well-known member
יש עדיין תלושים, או שזה שם כללי לכרטיסי המתנה?
השי הנ״ל היה בצורת כרטיס
של רמי לוי, אם מישהו מתעקש על פרטים
(לא זוכרת סכום, אבל זה לא היה משהו מעורר קנאה)
אני לא קונה ברמי לוי, לא קרוב לי, לא נוח לי
אבל הסתבר שהמון מקומות מקבלים את התווים שלהם

למעלה