רוצה לברר אתכן! האם מוכרת תופעה

ריקילאב

New member
רוצה לברר אתכן! האם מוכרת תופעה

של כאבי ראש בהריון.ברגיל כמעט ואין לי ובהריון התחילו לי כאבים מעצבנים בערך פעם ביום.האם זה נשמע לכן נורמלי או מוכר?? תודה

down under1

New member
כן תופעה מוכרת מאוד

הרבה נשים סובלות מכאבי ראש בעיקר בתחילת ההריון. אם הכאבים מתחילים בשלב מתקדם יותר מומלץ לעבור בדיקת לחץ דם לודא שזה לא נובע מלחץ דם גבוהה, בכל מקרה אם זה ממש מציק מותר לקחת אקמול.

chikashel

New member
תראי, בהריון נפח הדם בגוף שלך

גדל וזה עשוי לגרום לכאבי ראש. אני בתחילת ההריון סבלתי ממגרנות נוראיות, בעיקרון, בגלל שבהריון את לא יכולה לקחת כל תרופה, הכי טוב זה לנוח, לשתות הרבה, ולחכות שיעבור הזעם. בכל מקרה- זה נורמאלי. תרגישי טוב.

buffalo mother

New member
כאבי ראש

לי יש כאבי ראש כתוצאה מזה שהפסקתי לשתות קפה. משלב מסוים לא התחשק לי לשתות קפה. עד אז שתיתי לפחות פעמיים ביום, וכידוע קפה ממכר והגוף הגיב כמו "הפסקה מהתמכרות". אבל זה נרגע והגוף מתאזן מחדש.זה כמובן מאוד אינבידואלי אבל אולי במקרה זה יתאים גם לך. יש כל מיני תרופות סבתא להתמודדות עם כאבי ראש (סוגי תה שונים, קומפרסים וכו'). כדאי לך לנסות. תרגישי טוב

לא נורמלי. כדאי לספר לרופא ולבדוק

את המקור לבעיה, עם זאת זה כן שכיח. ניתן לעזור לך הרבה באמצעות הרפואה המשלימה.

אמאאור

New member
ריקי, באיזה שבוע את? כאבי ראש

הם לא חלק מההריון, ולפעמים עלולים להיות סימפטום מקדים של רעלת הריון. האם לחץ הדם שלך תקין? האם אין לך חלבון בשתן? כדאי לדווח לרופא על כאבי הראש, אולי הוא ישלח אותך לבדיקות נוספות. כדאי לשקול גם טיפולים מעולם הרפואה המשלימה, במיוחד רפלקסולוגיה, שיכולה לעשות פלאים לכאבי ראש.

האמת שבהריון הנוכחי מאד

סבלתי מכאבי ראש וממש התחרפנתי. הריון קודם לא הכרתי את התופעה הזאת.

ריקילאב

New member
|אני בשבוע 14 וממתינה עדיין בציפייה

שהרופא שלי יתקשר.אני לוקחת קלקסן ואספירין בגלל קרישיות גבוהה בדם ואני ממש מקווה שזה לא קשור לזה.

למעלה