רוצה לבקש עזרה

adi17das

New member
רוצה לבקש עזרה

יש לי חבר כבר שלושה חודשים,אתמול משום מה משהו משך אותי להתחבר למקושרים (אני נכנסת לעיתים נדירות) וכן גם הוא. וראיתי שהוא מחובר אז הסתכלתי בפרטים שלו וראיתי שהוא שינה אותם מ "לא פנוי לקשר" ל "פנוי לקשר" ול"רווק". מן הסתם הייתי בשיא השוק שלי כי לא הבנתי מאין זה קרה. אז החלטתי לדבר איתו. הוא התקשר אליי ואמר לי שכיביכול אני הכרחתי אותו לשנות (כאלו מה זה הכרחתי??? אני שיניתי והוא אמר שהוא ישנה כי "הוא במערכת יחסים עם מישהי מיוחדת וזו אני" זו היו מילים שלו) בכל אופן,המשכתי לברר אם יש משהו נוסף בשטח (למרות שידעתי שיש משהו שהוא מסתיר. התברר שהוא הבחור הטוב והנחמד חשב לחסוך ממני בעיות (כל עוד אני לומדת לפסיכומטרי) ולדבר איתי רק אחריי הבחינה על זה. בקיצר,יש לו בעיה עם המרחקים שאנחנו גרים וזהכון,כי אני גרה בצפון והוא דרום) אני מודה שזו בעיה/מכשול שיכול להביא לפרידה בין כל 2 אנשים,אבל אני חושבת שאם רוצים תמיד ניתן למצוא פתרון? אנשים אני צודקת או לא???? אני נאיבית מידיי??

yuli c

New member
ככה...

דבר ראשון יפה לו שהוא משנה את הסטטוס שלו לפנוי לקשר לפני שהוא דיבר איתך על שינוי סטטוס זה :) וברצינות תראי זה לא כ"כ עניין של צודק או לא, קשר ממרחקים זה לא דבר שמתאים לכל אחד ולפעמים מנסים ורואים שזה לא מתאים. תראי אני גם חושבת שאם שני הצדדים באמת רוצים ומוכנים אז ניתן למצוא פתרונות אבל בשלב הזה כנראה שעוד לא התפתח בינכם (אולי בגלל המרחק) כזה קשר שיגרום לו לרצות להתעלות מעל השיקול הזה. תראי מרחק גדול אכן מקשה על הקשר אבל יכול גם להיות שהוא פשוט נתפס בסיבה הזו. כך או כך, לדעתי תנסי לא לשבור את הראש יותר מדי על זה (מספיק יש את הפסיכומטרי
, ואת זה אני אומרת לך בתור אחת שנהנה לפני כמה ימים), השורה התחתונה היא שהבחור לא מעוניין ואם את שואלת אותי אז הוא גם עשה זאת באופן מאוד ילדותי.

טוב שקלטת שאת מתעסקת עם לחששן

את יודעת מה זה לחששן ? זה שושואיסט ... שושואיסט זה טמבל כזה . שמעי, מרחק זה משהו אחד העובדה שהוא שינה את הפרטים שלו לרווק פנוי זה משהו אחר וזה אומר שהוא מגשש בשדות זרים .... ולא רוצה שהבנות שהוא מתחיל איתן יתסכלו בכרטיס שלו ויראו שהוא תפוס. אני נוטה לייעץ לאנשים ללכת אחרי מה שהאינטואיצייה שלהם אומרת להם כלומר : אם את מבינה שמדובר בבחור שמורח אותך.... ולא מספר לך את האמת... עושה דברים מאחורי הגב שלך - וזה לא מתאים לך - תעזבי את המקום אנחנו לא בובות של אף אחד .

wild orchid

New member
מרחק אכן

יכול להיות סיבה לפרידה.לא כל אחד בנוי לקשר כזה מצד שני מי שרוצה,מוצא פתרונות.אני וחבר שלי ביחד יותר משנתיים וגם אנחנו משני קצוות שונים של הארץ.לא קל אבל מסתדרים.

GreenEyes82

New member
Sometimes love is not enough

וכן.. לדעתי את נאיבית אם את חושבת שאת הבעיות אפשר לפתור עם אחד כמוהו.. אחרי הצורה שבה הוא התנהג? כמו שמישהי אמרה לפני, הוא מלחך (מה שפרה עושה) בשדות זרים.. ולגבי מה שרשמתי בכותרת - זה מניסיון אז תאמיני לי..

אם רוצים תמיד ניתן למצוא פיתרון

ואם רוצים גם תמיד מוצאים פיתרון- לא תמיד את הפיתרון האידאלי אבל עדיין... וככל שהבעיה יותר גדולה גם צריך יותר לרצות אבל רצון הוא לא מובן מאליו... יש אפשרות שבן זוגך לא רוצה, או לא רוצה ברמה של לפתור בעיה בגודל שנוצרה מבחינתו.

למעלה