רוצה גלידה במשקל

רוצה גלידה במשקל

ולא בא לי לנסוע אחה"צ לחשודים הרגילים בת"א יש סניף לאחת הגלידריות הטובות (וניליה,אלדו,סיצילינית וכו') בר"ג/גבעתיים? אני נמצאת באזור הבורסה ונוסעת לאזור רמת חן

נכון ,אבל

במצבי המעורער היום לא בטוחה שיכולה להתמודד עם החניון וההמונים צריכה מקלחת,מזגן,ספה וגלידה ובסדר הנ"ל תודה בכל מקרה

Forum User

New member
ברוויסימו נחשב טוב?

יש סניף בגבעתיים, הרצוג 25. בעיתות מצוקה אפשר תמיד לסמוך על החברים בן וג'רי, בכל פיצוציה על הדרך...

תודה. האמת שצרי גרסיה או צנקימנקי גם אפשרי

נראה לי בכלל נושא לשרשור אחר- "הטעם הנבחר של בן אנד ג'רי" שלי כמובן זה 2 הנ"ל

נחמנית

New member
יש אלדו בביאליק ברמת גן

לא בדיוק על הציר שלך, אבל לא נורא, ואפשר למצוא חנייה בכחול לבן ברחוב סירקין מאחורה. (הסניף בכיכר נוח - החלק העליון של ביאליק)

אז תודה לננה-גלידה ב "שקד"

אז אחרי שנה בשכונה גיליתי עוד מרכז קניות לא מוכר לי סופר/מעדניה איכותיים עם אוכל מוכן,מאפים,ירקות כמו אספרגוס לבן וירוק וגבינות שאין בכל מקום שכונתי ( למפגש חיפשתי גבינת שחת והנה מצאתי מקום לפעם הבאה) המטרה הייתה כאמור הגלידה, מסעדת שקד כ 10 מינים לבחירה הגלידה טעימה ועומדת יפה מול מתחרותיה אבל מבחר הטעמים איכזב לא היו מהמיוחדים שיש כנראה בת"א. בגיזרת הפרות היה רק תות ופסיפלורה אגוזי לוז עם טעם קצת מוזר לטעמי וניל רגיל,צרפתי ועם עוגיות, פקאן מסוכר,שוקולד ושוקולד באצי. היה גם משהו בצבע כחול/תכלת זרחני העונה לשם דרדסים שלא העזתי לשאול אפילו מה זה המחיר 34 ש"ח לחצי קילו - זול מהמתחרים בהחלט אחזור ומקווה לטעמים מגוונים יותר

יויו13

New member
מנטיסה האם את מדברת על החנות

של האחים שקד ברמת חן ? בזמנו נחשבה למקום על רמה גבוהה ביותר (גם המחירים) והיום?

לא בטוחה לגבי השם

בבניין של המרכז הרפואי 2 חנויות מהמסעדה בסיור ראשוני נראת רמה טובה,

בשביל ונילה באשתורי הפרחי

שווה לנסוע גם מקרית שמונה אני בעד להתאמץ על מנת להגיע לטוב כי לעיתים כשהטוב מתאמץ על מנת להגיע אליך... מסתבר אחרת... ערמונים פיסטוק וניל עם זעפרן והל טימין ודבש חלבה צ'אי הודי עוגת גבינה פירורים

ראיתי שהם פותחים סניף באבן גבירול

מול הקופי בין כרגע בשיפוצים

Forum User

New member
עוגת גבינה פירורים + פסיפלורה של וניליה

בשביל הקומבינציה הזו הבן שלי מוכן לשקול לעבור לגור בת"א...

Shellylove

New member
אין על ונילה- הכי טעים שיש

אצלנו הכוכבים: חלווה ויסקי עוגת גבינה פירורים אננס מלון אגסים ביין וקינמון בננה, תמר, פקאן ועוד ועוד כל טעם- מלמיליאן טוב, עשית חשק, מחר הולכת לקנות 1 ק"ג

mokit

New member
יש לוניליה גם סורבה או גלידות ללא חלב?

(לרגישים שביננו...)

Shellylove

New member
תמיד יש להם מבחר של כ-8 טעמים

של סורבה, תלוי לפי פירות העונה

justmom

New member
ואני דווקא ממפלגת אייסברג ../images/Emo13.gif

היינו שם אתמול. גמד הבית דגם וניל ושוקולד פסים שחוסלו עד הטיפה האחרונה הלכה למעשה (הוא כמעט התחפר בתוך הכוס בניסיון להגיע לטיפה האחרונה), ואני והבכורה חיסלנו חלבה, שמנת פקאן ושוקולד בלי סוכר. למוכי הדיאטה שבינינו, הגלידות נטולות הסוכר של אייסברג הן פשוט
, ועוד בחום של אתמול.

Forum User

New member
זה מה שיפה בגלידה

לא חייבים להתחייב, אפשר לבחור את כו-לם, בשיקולים של מיקום ותיזמון. לומדים להעריך את היתרון האורבני הזה כשגרים בפריפריה ואפשר לבחור רק בין גלידריה יקרה ומעצבנת בתחנת דלק הומה לבין גלידריה פחות יקרה ויותר מדי מתוקה (בטעם) בקניון המעושן.

למעלה