רוצה בין הטיפות

duckwind

New member
רוצה בין הטיפות

רוח אדירה נשבה בענן. טיפות זעירות וחלקיקי קרח קטנטנים ועייפים עלו במהירות עצומה לתקרת הענן ושם, הם פרקו את מטענם החיובי. והתהליך נמשך... הרוח האנכית מטרטרת, מציקה ויש לה כוח! לטיפות ולגבישים הקטנים, היא פשוט לא נותנת מנוח. תקרת הענן, כבר ממש חיובית ובמרכז, שולטים היונים עם הגישה היותר שלילית. או טו טו זה קורה! אז תחזיקו חזק... הפרשי פוטנציאלים ו... (חכו קצת עם החרוז, טוב?) יד של אש, נשלחת כעת לפייס את ההפרש. זרימת האלקטרונים פוקחת את העיניים, ההבזק מתרחש והוא מאיר את השמיים. אם רק יכולנו לנצל. אם רק יכולנו להרוויח. זה או שאתה יודע שאלף מפלצת של אש בטמפרטורת 30,000 מעלות, או שהיא נושכת, שורפת, וממך נשאר רק פיח... והפיצוץ שאחרי? סתם שטויות במיץ: בהשוואה לברק, לחשמל ולמתח, הייתי בטוח שמישהו הפליץ... הגשם מכה והרוח נושבת, כנראה שבמועדון, נשברה השבשבת, אנשים עם אוויר, צנחנים עם מעוף, מסתגרים בבתים ושותים מרק אפונה, (מה חשבתם, שאני אכתוב מרק עוף???) הרזרבי בתוקף! וגם יש אמונה... אבל חורף עכשיו, וזו לא העונה. "אני רוצה לדעת איפה אפשר לצנוח?" שואלת ילדה/נערה/אישה/אהובה/הרפתקנית/יפה (אוי - כמה שהיא יפה... אולי) בפורום של ערפדים באור יום: חובבי מזג אויר נאה, שבימים כאלה, לא ממש יוצאים מהארון. תנו לה תשובה! הושיטו לה יד! פקחו עיניכם, היא רוצה, היא לבד... כבר יומיים תמימים היא ניגשת, מתרגשת, ואם תשאלו אותי, היא אפילו חוששת. ידה הימנית רועדת, מזיעה. אני רואה איך היא מזיזה את העכבר בשקט, ובחוסר ידיעה. "בבקשה, תענו" מפרפר לה הלב, "השתיקה שלכם היא דבר כה כואב! גם אני רוצה לצנוח, גם אני רוצה לצמוח, אני חייבת לעוף, אני חייבת לשמוח..." הימים חולפים והדממה נמשכת, בליבה של נעמה סערה מתרחשת... מה לעזאזל הבחורה מבקשת? אפילו עופר ואוהד שומרים על שתיקה עיקשת. "אני אראה להם!" היא ממלמלת, "אני אראה לכולם!" משחיזה סכינים, לא פוחדת מדם... "עסוקים בעצמם", היא חורקת שיניים, "מתעקשים על דממה!" חזיונות אפורים, מחשבות נקמה... "אתם סתם", היא צועקת, "אתם משחקים באש. תהפכו ת'מספר, תקבלו 666... ואל תשכחו לומר איפה ומאיזה גיל? ותפסיקו לחייך! זה בכלל לא תרגיל: אני אעורר מהומות, אני אצית כאן שריפה, לעולם לא אסוג למצנחי רחיפה... אני רוצה ליפול, אני רוצה הכול, אני לא אחכה לתחילת העונה, אני לא יכולה לחכות, אני רוצה עכשיו - רוצה בין הטיפות. בברכת ענני נוצה טהורים, בברכת הרוח שתביא שלום, בברכת האהבה שחונקת כל רוע, בברכת ברווזי הרוח duckwind

למעלה