רופא שיניים באוסטרליה- צעד ראשון

AreenAmeer

New member
רופא שיניים באוסטרליה- צעד ראשון

שלום לכם! אני ובעלי (בני 25 ו 28) חושבים על מעבר לאוסטרליה בשביל עבודה. קיבלנו את ההחלטה הזו ולא יודעים כלום בנושא! אנחנו מעוניינים לעשות ויזת עבודה וטיול, ולעבוד כמה שנים במקצוע שלנו (רפואת שיניים). יש לי כמה שאלות מקווה שתעזרו לנו..! 1. איך מחליטים באיזו עיר לגור? 2. איך מבטיחים מקום עבודה עוד לפני שמגיעים לשם? 3. אם אין לנו מכרים ואנשי קשר באוסטרליה האם זה קשה למצוא דירה להשכרה תוך זמן קצר? 4. האם יש מבחנים ספציפיים במקצוע שלנו שאנחנו אמורים לעבור לפני שמתחילים לעבוד? 5. מה צריכים לעשות לפני שמגיעים לשם? חוץ מהויזה אנא עזרו לנו בכמה שיותר מידע, אנחנו לא בקיאים בנושא ורק פה יש לנו סיכוי לעזרה! תודה מראש

שלום וברוכים הבאים

1) מחליטים באיזו עיר לגור לפי כל מיני שיקולים. לכל אחד יש את השיקולים שלו, ולכן גם ההחלטות שונות, ולראייה: יש אנשים שמחליטים לגור במלבורן, ולעומתם יש כאלה שמעדיפים את אדלייד, סידני, פרת', דארווין, הובארט, קנברה, בריזביין, דארווין.....
שיקולים נפוצים כוללים: עבודה, מחירי דיור, אופי, אקלים, מציאת קהילה מתאימה, ועוד כהנה וכהנה.
&nbsp
2) יוצרים קשר עם מעסיקים פוטנציאליים ומקווים לטוב.
&nbsp
3) תלוי איפה, ועד כמה אתם מוכנים להתפשר.
&nbsp
4) בהחלט. אתם תצטרכו לעבור תהליך רישוי מקצועי לא קצר לפני שייתנו לכם לטפל בשיניהם הדואבות של תושבי אוסטרליה.
&nbsp
5) לפני שאתם אורזים מזוודות, תתחילו בלהוציא ויזה מתאימה. רמז: זה לא עניין של שבועיים-שלושה.

ANZ1

New member
הערה אחת חשובה בנושא

כתבתם שאתם מתכננים לעבור עם ויזת עבודה וטיול לכמה שנים לעבוד בתור רופאי שיניים.
זה בלתי אפשרי מכמה סיבות
1. ויזת עבודה וטיול WORKING HOLIDAY VISA היא רק לשנה אחת.
2. היא מיועדת לעבודות קצרות ולא מקצועיות, לא יעסיקו אתכם בתור רופאי שיניים עם הויזה הזו,היא מיועדת לעבודה במלצרות או חקלאות.
3. ולא בטוח שישראלים כבר יכולים לקבל אותה.
אתם צריכים לעשות 2 תהליכים עיקריים,
1. לקבל תושבות קבע (PR ) אוסטרלית.
2. לעבור תהליכי הסמכה במקצוע שלכם.
סביר להניח שאלו תהליכים שייקחו לפחות שנה שנתיים והרבה כסף.
התוכנית שלכם למלא כמה טפסים ולעבור לאוסטרליה לא אפשרית.
אם אתם רצינים תפנו לסוכן הגירה, ותתיעצו איתו, וזה בתנאי שאתם מבינים שזה תהליך ארוך ,מסובך ויקר לא דומה למה שמשתמע מהטקסט שלכם.

ANZ1

New member
עוד הערה

כותב בפורום רופא משפחה ישראלי שעבר עם משפחתו לניו זילנד, אם אני מבין נכון הוא עבר דרך חברת השמה לרופאים, החברה סידרה לו מקום עבודה, ויזות ואישור עבודה לעבוד כרופא.
אני לא מכיר את הפרטים ואם זה אפשרי גם לרופאי שיניים, אם זה מעניין אתכם, חפשו בפורום את הפרטים שלו ותפנו אליו.

למעלה