רופא פוריות/נשים בראשל"צ - מי עוזרת לי ?

noga72

New member
רופא פוריות/נשים בראשל"צ - מי עוזרת לי ?

שלום לכולן

כבר התייעצתי כאן בנושא אבל גם את המידע המועט שהצלחתי לקבל אני לא מוצאת עכשיו.....
קצת באפלה -
רוצה להתחיל טיפול באסותא. חשבתי על ראשל"צ אבל כנראה שאלך על רמת החייל - למי יש תובנות על מה עדיף?
שנית - מבינה שאני צריכה להתחיל מביקור אצל רופא נשים/פוריות כדי שיפנה אותי לאסותא (+שיגדיר אותי במחשבי קופ"ח מאוחדת כמטופלת פוריות).
מי מכירה רופא מומלץ באזור שעובד עם מאוחדת? במוקד אומרים לי שרופא נשים "רגיל" צריך לתת לי הפנייה לרופא "פוריות". האמנם??. בעבר זה לא היה כך.
בקיצור - מי עושה לי קצת סדר ?

RINAT35

New member
יש לך אפשרות לחפש את הודעותיך בפורום והתשובות להן...

היכנסי (בשורה הכחולה למעלה) - בצד שמאל למעלה - חיפוש מתקדם.
בשם המשתמש - כתבי את הניק שלך.
לחלופין - אפשר לחפש לפי מילה משורת הנושא או מילה מהתוכן.

Lirit3

New member
יכולה להמליץ לך בחום

על הרופא שלי, ד״ר ערן הורוביץ.
הוא מקבל
במאוחדת קרית אונו פעמיים בשבוע בשלישי אחה״צ ובשישי בוקר.
במאוחדת (הוא עובד גם במכבי), מעבר להיותו רופא פוריות הוא גם גינקולוג רגיל ורופא מעקב הריון, כך שאני זכיתי ליהנות ממנו לאורך כל הדרך :)
הוא עובד הן באסותא רמה״ח והן בראשון והוא זה שעושה לך את השאיבות:החזרות ללא עלות נוספת לרופא באסותא.
רא מדהים ומומלץ!! את יכולה למצוא ליו המלצות בפורום זה, בפורומים שכנים וברשת.
בהצלחה!!

Lirit3

New member
יכולה להמליץ לך בחום

על הרופא שלי, ד״ר ערן הורוביץ.
הוא מקבל
במאוחדת קרית אונו פעמיים בשבוע בשלישי אחה״צ ובשישי בוקר.
במאוחדת (הוא עובד גם במכבי), מעבר להיותו רופא פוריות הוא גם גינקולוג רגיל ורופא מעקב הריון, כך שאני זכיתי ליהנות ממנו לאורך כל הדרך :)
הוא עובד הן באסותא רמה״ח והן בראשון והוא זה שעושה לך את השאיבות:החזרות ללא עלות נוספת לרופא באסותא.
רא מדהים ומומלץ!! את יכולה למצוא ליו המלצות בפורום זה, בפורומים שכנים וברשת.
בהצלחה!!

רi תם

New member
אני הייתי...

אצל ד"ר יעקב לברון.אמנם פרטי אבל על כל קבלה שהבאתי ממנו קיבלתי החזר מהקופה.הקליניקה שלו מול אסותא,רמת החייל ואת השאיבות וההחזרות עשיתי שם.הוא אדם מדהים.ממליצה עליו בחום.הוא מתה"ש.
אגב ד"ר ערן הורביץ...לא מכירה אותו אבל שמעתי עליו שבחים רבים וראיתי תוצאות יפות בזכותו
.
בהצלחה!

למעלה