רועה צאן בואדי קלט

תמונת החמור

יפה אורי. מיקום טוב, וצבע טוב. לדעתי, קצת לחוץ בעיקר למטה. למה לא בצמצם 4?

orinu

New member
דב לשאלתך, אני עדין חושש לצלם בצמצם

הכי פתוח כדי לא לרדת באיכות. עוד לא הפנמתי את איכות העדשה כנראה.

drifter

New member
אורי - יופי של תמונות...

רק חבל שאתה מערבב פוליטיקה...

orinu

New member
לא התכוונתי דרור. סתם קיטרתי שהוא

לא הסכים לשתף פעולה. גם לא בררתי אם הוא מנשים בירוק או משלום עכשיו יש לי רק 2-3 פריימים. בכיף היתי נשאר עוד כמה דקות ומנסה לתפוס עוד פוזות אבל התחיל להיות לי צפוף שם לבד עם שני החברה

מומיק

New member
צילומים נהדרים במיוחד השני.....

וזה שהוא לא רצה להסתכל רק מוסיף מיוחדות ויופי לצילום. ומי החמור בין השניים, לא ברור.

michal ma

New member
אורי יופי של צילומים

מסכימה עם דב, שקצת לחוץ למטה, בכייף אפשר היה לתת עוד קצת אויר למטה, שיהיה לחמור לאן ללכת... הצילום השני ממש טוב לדעתי. ושוב מסכימה איתך שאם הוא היה מסובב את ראשו ונותן לנו לראות טיפ טיפונת מפניו, הצילום היה אפילו עוד יותר טוב, בהחלט יש משהו מוזר בחוסר הפנים שלו, אך בכל זאת יופי של פריים.

ron8

New member
יפה מאוד אורי

אהבתי יותר את הפריים הראשון. גם השני מצויין.

astroman

New member
יופי של תמונות אורי

גם הראשונה. אי הפניית המבט בשניה דווקא מעבירה יפה את המסר...מה קורה במציאות חיינו.

ilan_k

New member
דעתי,

הראשונה טובה - קומפוזיציה טובה , צבעים נפלאים , צבע הכאפייה על רקע המדבר, צמצם פתוח יותר יכל "לזרוק" החוצה את הרקע בצורה טובה יותר. השנייה - כאן לדעתי צמצם אחד סגור יותר היה נותן גם את החמור בפוקוס, מה שהיה מוסיף לתמונה. (עיניין של טעם אני מניח) לגבי אי הכללת המבט/פנים אני לא ממש סגור עם עצמי אם זה טוב או רע. שולח לך קישור לתמונה שלי עם דימיון בין שני האובייקטים בתמונה לא שאני רומז משהו
.

למעלה