רונלאדיניו הילדותי והטיפש

אלסיו

New member
רונלאדיניו הילדותי והטיפש

סיומת ה"ניו" בסוף כל שם אצל הברזילאים מסמל את הקוטן של אותו בנאדם ועכשיו אפשר לומר שגם את הטיפשות, חוסר הבנה מינימלית, ילדותיות וחוסר תרבות. ואני מתכוון בעיקר לשחקן ששמו רונאלדיניו. לא ברור לי איך רוב חובבי הכדורגל בישראל ובכלל בעולם מתלהבים משחקן זה. נדב יעקבי עשה ממנו אלוהים כאשר אמר : "ברמה הטכנית , הבחור מס 1´". לא ראיתי שליטה יוצאת דופן בכדור ואני אפילו לא רואה איזשהו סממן של "פנטזיזם" (מהמילה פנטזיסט- שחקן גאון כדורגל שביכולתו לתת את הפס המפתיע שמטעה את ההגנה. שחקנים כגון: פרנצ´סקו טוטי ואלכס דל-פיירו). פשוט חוסר תרבות מצידו של רונאלדיניו לומר שהשער שלו נגד אנגליה לא היה מקרי, ושהוא כיוון את הכדור אל תוך השער. ברור לכולם שהוא ניסה להרים לחבריו לקבוצה את הכדור אל תוך הרחבה וזה לא הוגן ולא נכון ששחקן "ברמתו" ייקח את כל הקרדיט על השער לעצמו. ואדי שהוא המציא איזה סיפור עם קאפו שהמליץ לו לבעוט לכיוון השער. פשוט שטויות, ואיך קאפו יכול להעיד על כך שסימאן יוצא לפעמים רחוק מהשער בבעיטות חופשיות? מהמפגשים בליגת האלופות? ואני שואל את עצמי מתי ארסנל ורומא נפגשו לאחרונה במפעל אירופי. לא ברור . אפשר גם ללמוד מהאנכיות הטבעית שלו שהוא ילדותי ומהבעת הפנים שלו שהוא פשוט שחצן וליצן על המגרש. הלוואי שיעבור לשחק במדי אינטר שבליגה האיטלקית, שם הוא יאכל קש עם ההגנות החזקות שלא מקנות לו חופש פעולה. עד אז נקווה שברזיל תעוף ושקוריאה תיקח כי מגיע לה. אני מאוד מכבד אותם כי היא העיפה את אהובת ליבי איטליה. אולי בעזרת שופטים אבל מגיע למאמן שלה ולשחקנים שלא מפסיקים לרוץ.

N a V e

New member
אתה אומר את כל הדברים האלה

בגלל שאתה שונא ומקנא בברזיל. פגשתי הרבה מאוד טיפוסים כמוך. תתבגר.

למעלה