רוני- די נמאס כבר!!!

חני חן

New member
הי רוני

אי אפשר להגיד שלא ניסיתי. בשעה 7.45 זה הזמן שיכולתי טסתי בדרך יצחק רבין ופשוט התברברתי עד שהתייאשתי וכמובן שהמספר שלך לא היה איתי. מקווה שהיה בסדר. עם כל הרצון שלי יהיה לי קשה אבל בכל זאת אני די רוצה לעזור. חשוב לי שקבוצה כזאת תקום. תבורך רוני על היוזמה רק מי שמכיר את הקבוצות האלה יכול להבין את הנתינה האמיתית ללא תמורה. כן חברה אף אחד לא מקבל שם משכורת . דרך אגב ניכנסתי לפורומים אחרים והעברתי הלאה ביקשו ממני את מספר הטלפון שלך וברשותך אני מוסרת אותו.

רוניי

אפאחד לא נגדך, צא מהרגישות יתר.... כל הכבוד שהקמת קבוצת תמיכה, באמת, אני מאד מעריכה את זה... אבל מפה ועד להתחיל להגיד לנו יאללה תקימו קבוצה יאללה תעשו ככה.... אם אני לא טועה הדבר הראשון בקבוצת תמיכה זה לא להגיד לאחר מה לעשות אלא לספר מנסיונך האישי מה עובר עלייך.... אז ספר לי מה עובר עלייך....אל תקפוץ ותתחיל להגיד לי תעשי ככה ותעשי ככה, אתה לא מכיר אותי אתה לא יודע מה עובר עלי, אולי אני בכלל עובדת בערבים? אני מאד מאד מאד שמחה שפתחת קבוצת תמיכה באמת מאד מעריכה אותך על מאמצייך הדרך להביא אנשים היא באמפטיה ובסימפטיה ולא בירידה עליהם... כולנו בסך הכל באותה מטרה להפסיק לעשן אז שיהיה בהצלחה לכולנו ואני מאד מקווה שקבוצת התמיכה של המרכז תצא לדרך ותצליח בגדול ואולי גם פה בפורום, נוכל לדבר על 12 הצעדים למשל למה שלא נדבר על צעד מספר אחד... "הודינו כי אנו חסרי אונים מול הניקוטין, כי אבדה לנו השליטה על חיינו" בא לך להוסיף??????

פורמה

New member
טוף אז ככה:

נחמד לשמוע על קבוצת התמיכה. כל הכבוד על היוזמה והרצון הטוב לטובת הכלל. תעמולה היא אכן לא מילה מתאימה כי אין רווח כספי והכל ברוח התנדבותית. מקור הכעס כפי שאני רואה אותו, הוא מהסיבה שעבורינו החלל הוירטואלי הקטן הזה, הוא עצמו מקום המפגש שלנו בלי קשר למקומנו הגאוגרפי או לשעת ההתייצבות בו. התקשורת המילולית עוברת פה היטב ועבר רבים מאיתנו אין צורך ביותר. ובנוסף, אין צורך לתלות על כל הקירות שלנו את ההודעה. מספיק פעם אחת. רובינו אנשים קבועים שעוקבים בדריכות אחר כל ההודעות, ולשמוע שוב ושוב אותו הדבר זה קצת מרגיש אגרסיבי גם אם הכוונה היתה טובה. אני באופן אישי הייתי שמחה לו לרוני האורח, היתה אפשרות לתרום את מה שיש לו היישר לחלל הקטן הזה, עבור אנשים טובים שנמנע מהם להגיע למפגשים בגלל הזמן או המרחק. הנה החלל, והנה האנשים. כל הקבוצה כאן בנוכחות מלאה, ו... הקפה על חשבונינו....

רוני יי

New member
הי חני חן

חבל שלא הגעת אבל תמיד יש עוד שבוע, אם את חושבת שתתברברי שוב אז קחי כמובן את מס' הנייד שהוא 052-2595-377 וכן.. בהחלט את יכולה למסור את הנייד לזה הוא נועד לכולנו... לא מעשנים ויהי מה רוני

רוני יי

New member
הי יולי צפון

אז ככה.. רגישות יתר כרגע לא בבית סיפרנו, אין לי בדיוק את הזמן הזה,אין לי את הפרבילגיה הזו.. וחבל... (אני עסוק בשיפוץ הבית שלי). להגיד מה לעשות בטח שאני לא הכתובת. ולא אני פתחתי אלא כולנו ביחד וכמו שאת מבינה לעולם קבוצה לא נתמכת על אדם או אישיות אחת, סופה להתפורר, ואת יודעת מה? אולי את צודקת.. ניתן לקבוצה הזו להתקיים, להתנסות ולהעביר את המסר הלאה. אבל לבד לא נוכל לכן תמיד צריכים עוד אנשים ממקומות רחוקים כדי לתמוך ולעזור בברכת שבוע קסום לא מעשנים ויהי מה רוני

גלים1111

New member
רוני- די נמאס כבר!!! ../images/Emo46.gif

הבנו את הקטע של קבוצת התמיכה. במקום שהפורום יהיה מקום נחמד כמו קודם, הוא הפך לתעמולה אחת גדולה. לא כיף לי להכנס לפה יותר. ודווקא לאחרונה היו לי כמה רגעי שבירה, שבקושי החזקתי את עצמי לא לעשן. וחוץ מזה- מתגעגת לחברות המקסימות שלי מכאן. לילה טוב.

גלים1111

New member
טוב, נו... נרגעתי ../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

סתם הרגיז אותי לקרוא שוב ושוב את אותה הזמנה לקבוצת תמיכה, למרות שאין לי התנגדות לעצם הרעיון. כנראה זו רגישות-יתר לטחינות בשכל... שלומי- טוב בדרך כלל, משתדלת לעמוד בהחלטה לראות רק את הטוב שבחיים. לרוב זה מצליח לי. החבר שלי התחיל כימותרפיה ובינתיים אין תופעות לוואי קשות מאוד. שרק ימשיך כך... ודווקא קורים לי דברים טובים- קיבלתי שתי הצעות עבודה פיצוציות תוך שבוע ובכלל הולך טוב בחיים. טפו טפו טפו. חזרתי עכשיו מהים, איזה יום מדהים!!! מי שגר קרוב לים- לכו מהר. המים בצבע טורקיז, מזג אוויר מושלם. ואיך אצליכן? ספרו מה חדש. ותודה על החיבוקים.
איזה חמודות אתן. בא לי להיפגש פעם על אמת...

למעלה