רוני, בואי נעשה שבלונה של הפליינג

Slim Jim

New member
רוני, בואי נעשה שבלונה של הפליינג

בואי נעשה שבלונה של הלוגו או תמונה של גבע מנגן. להפיץ... ויש לזה גם צד אמנותי... החלום הרטוב זה משהו כזה (ראה תמונה מצורפת)

Indian Friend

New member
אני בעד

אני אנסה לברר מה עושים עם זה. ראיתי ברחבי פלורנטין גראפיטי לא גדול של הלוגו, אולי הוא עוד קיים איפשהו. למרות שיהיה כיף להכין חדש

Slim Jim

New member
אני אומר לא לעשות לוגו.

אולי את הלוגו הכתוב. לא הגרפיקה. אולי בכלל לעשות דרך הפוטושופ את הגיטרה של גבע, או חלק מהעטיפה של אינר וורלד. רק מה שצריכים לעשות- בלי שאף אחד יראה זה לרסס את זה על הקירות של מקומות כמו ההיניקן או הבארבי. השאלה איך מדפיסים על קרטון כ"כ גדול... חשבתי אולי להעתיק את זה דרך בארקו כזה. לשרטט על הקרטון הלבן. נדבר על זה מתישהו. אני גמור.

Indian Friend

New member
קרטון לא טוב

אני חושבת שצריך פלסטיק דק כזה. אני מכירה בחור שעוסק בדברים כאלה במסגרת האמנות שלו, אני אדבר איתו.

Slim Jim

New member
התכוונתי לדבר הלבן הגדול הזה

שמצד אחד הוא חלק ומצד שני הוא יותר מחוספס. יש לכם במגמה... ובכלל אם אני לעשות אחד בכמה גוונים זה יכול להיות אדיר.

Slim Jim

New member
צריך לעשות בבי"ס, רוני.

שם בקיר שמאחורי הקיוסק. איפה שהיה גם ריסוס של פינק פלויד. בכלל אפשר בעוד מקומות... איפה שה"אין מנוס" או בצללאו

MGD5

New member
צריך פלסטיק דק כמו ..

החוצצים של הקלסרים אבל בגדולל ואז אפשר לחתוך כמו שצריך

אורן שץ

New member
אני אומר כזה דבר

בואו נעבור על החוק. רגע, אבל את זה כבר אתם אמרתם... אני אומר: בואו נכין שבלונה של "אנחנו מפורום פליינג בייבי בתפוז ועברנו על החוק". מה דעתכם?

אורן שץ

New member
אם להיות רציני רגע

לרסס על קיר בענק זה כמובן אסור עפ"י החוק. עכשיו, אנחנו עושים הרבה דברים אסורים עפ"י חוק, חלקם אפילו פוגעים בסביבה במידה מסוימת. למשל, אני וידידה שלי צבענו בלבן כמה חיילי שחמט שחורים כאלה (נו, שמונעים ממכוניות להיכנס לשטחים של הולכי רגל). אני עובר באור אדום לפעמים. ולא מעט אנשים מעשנים ואז זורקים את הבדל על הרצפה. אבל לקחת קיר לבן בשטח ציבורי שלא שלכם, ולרסס אותו במשהו ענק... לא יודע, זה בעייתי.

Indian Friend

New member
לא חשבתי על משהו ענק,

בכלל לא. משהו בגודל של דף A3 יספיק אני חושבת.

אורן שץ

New member
זה גבולי...

פשוט תחשבו מה היה קורה אם הייתם הולכים ברחוב ורואים משהו לא ברור (ומה לעשות, עבור רוב האנשים זה עדיין משהו לא ברור) על הקיר, במקום קיר לבן כמו שהיה פעם. אם אתם שלמים עם זה, לכו על זה, בכיף. אני מוכן לעזור.

Indian Friend

New member
לא שידעו שזה אנחנו,

לעשות את זה, בכללי, עד כמה זה קריטי מבחינת החוק?

Idan Katz

New member
מממ

על ההייניקן הבימה לא, זה בכל זאת הבימה, ועוד עלולים להתעצבן על הלהקה עצמה=| על הבארבי לעומת זאת בשמחה, בואו נרסס את זה על האוטו של שאול השמן מצידי!

למעלה