רונה בחימום לשון לנון ..

רונה בחימום לשון לנון .. ../images/Emo13.gif

עכשיו נגמר בגלגל"צ .. היה כזה מדהים. זה מה שהיא שרה, לפי הסדר טיול בהיר עיניים זרות my prison by the sea גלויה - בגירסה מדהימהההה כרגיל. הפעם האחרונה מבול לא יודעת מה איתכם, אני נהנתי

E

Elektra Natchios

Guest
הקלטה אצלי ../images/Emo13.gif

E

Elektra Natchios

Guest
שכחתי לציין (כמובן..),

מוקלטים שם עוד דברים בנוסף, התוכנה בה אני משתמשת לערוך את הקבצים התאימה עצמה למאורעות, ופצחה גם היא בשביתה. תאלצו לדוג את הרונה מבין החדשות ומצעדי הפזמונים, אך ההנאה מובטחת, בהחלט מובטחת. ערב טוב

bזוהר

New member
וכמה דברים חדשים על רונה../images/Emo41.gif

מעצבן http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/553/915.html ומאוווד,מאוד,מאוד מעצבן http://www.qube.co.il/qarts.asp?qid=728 סתם פסקה על החימום לשון לנון (פסקה 4) http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,404,209,10540,.aspx אוקיי, ופעם הבאה שמישו אומר שתפזר את השיער, נשבעת לכם אני אכנס לו באמאמא יש לי עוד הרבה מה להגיד על הביקורות (במיוחד על המאוווד מאוד מאוד מעצבנת),אבל לא משנה

punky brewster

New member
למה לכעוס?

חבל על העצבים והכעס שלך זה די טיפוסי שכאשר הם נתקלים בזמרת כזאת שעינייני רייטינג או מצעדים לא מהווים את כל עולמה והיא הולכת אחרי האמת שלה בצורה אדוקה ועיוורת תעורר קנאה שתצא כביקורת חסר טקט. הכותבים לוקים בפשטנות, רואים שהם מתחבטים במוחם כיצד זמרת כ"כ צעירה מצליחה להוציא אלבום כ"כ מושלם. אפשר להאשים אותם? אני לא מכירה מישהו שיתבונן ביצירה של מישהו מאותו התחום ולא יתעוררו בו רגשות כאלה שיצאו כמו רעל. טוב די לחפור אני פשוט בשיעור נורא משעמם ורק תפוז ומצבור סוכריות קפה מחזיקות אותי. :)

bזוהר

New member
אמרת בעצמך למה לכעוס

זה שיוצאת להם ביקורת חסרת טקט (עזבי את זה,ביקורת מאוסה,חסרת כל היגיון ובסיס), רק בגלל שהם רואים מול העיניים זמרת שהולכת אחרי האמת שלה בצורה מוחלטת אנלא יודעת אם הרגשות יוצאים כמו רעל,מה שאני רואה זה ביקורת פשוט לא פירית, ומאיזה מניע שזה לא יהיה.. אנלא חושבת שזה מצדיק את זה. איך אפשר להגיד שלא יוצא רגש מהאלבום של רונה? שהיא כ"כ מאופקת וסגורה ולא נותנת לרגש, רק כמעט? היא הכי נוגעת ומרגשת בעולם! יש רגעים שהיא לוחשת, ויש רגעים שהיא כועסת, ושהיא אוהבת ושהיא פשוט סתם שרה וזה מדהים, ומלא... פשוט רצף של רגשות שיוצאים ממנה באנרגיה מטורפת, אז כאילו.. מה? על מה אתם מדברים?! סורי, אני לא יכולה להישאר אדישה לביקורת כ"כ לא פירית ומה הקטע של לשחרר את הקוקו וש"מישהו יעצבן אותה באולפן" וכל החרא הזה? היא לא נותנת לך כאילו את מה שאתה כ"כ רוצה? ומה אתה רוצה בעצם? זאת רונה וככה אנחנו אוהבים אותה, היא מרגשת ונוגעת הכי הרבה שאפשר גם בלי שמישהו יעצבן אותה באולפן, וגם בלי לפזר את הקוקו. אגב...ההשוואה ליין פשוט עוררה בי חלחלה, והיו עוד קטעים שעוררו בי חלחלה, אבל ממש. "המוסיקה משעממת", "כה מוגבלת באופן הגשתה" (חחחחחחחחחח), "שגם רונה לא נשמעת כמי שיש לה משהו מיוחד להוסיף מעבר לאלבום הבכורה. הוא נשמע כמעט לחלוטין זהה." נכון, לחלוטין זהה. לחלוטין! אני בכלל לא רואה הבדל.. אתם רואים? פשוט שני אלבומים זהים, שום שינוי! גם עוגת גבינה זה לא טעים,וירושלים לא יפה
טוב.....סליחה על הטמטום והציניות, (מה לעשות-כשאתה קורא כתבה כ"כ כ"כ כ"כ צינית, משהו מזה נשאר בך) זה פשוט כ"כ מרתיח אני אתשדל לא להתייחס לזה יותר, וזהו, בכלל לא מגיע לזה התייחסות!!!!!!!!!!!!!

TziMHoNoa

New member
מה שמעצבן באמת ברוב הביקורות

שקראתי לאחרונה, וגם בשתיים האלה, זה הרצון של המבקרים להפוך את רונה קינן לפופית. למשהו שהעם אוהב. ("מהבחינה הזו, היא כמו יין טוב. מביני דבר מגלגלים אותו על לשונם מצד לצד כשברק ניתז מעיניהם. אבל זה לא שהם יכולים לשלוק את כל הבקבוק. רונה היא יין טוב, איכותי, שנבצר מענבים מובחרים, אבל עם כל הכבוד לברנז'ה האיכותית, העם אוהב תירוש, לא בוז'ולה. יצחק בן אהרן אמר על זה פעם "העם מטומטם. צריך להחליף אותו".") כולם נורא רוצים שהיא תפתח את המחסומים הרגשיים שלה ולא תרמוז אלא תספר, ושהמוסיקה שלה תהיה פשוטה יותר, קלה להגשה, כי זה מה שהעם אוהב. זה תירוש. וזה נורא מפריע לי, כי מה שיפה ברונה זה שהיא לא נכנעת לזבל שמסתובב ברדיו לאחרונה, למרות שזה מה שכולם שומעים ואוהבים. היא אומרת משהו מורכב יותר, פחות קליל, מילים ומנגינה. ונראה לי שזה אחד הדברים שגורמים לי לאהוב אותה יותר... יהיה חבל אם היא תשמע למבקרים ותאבד את זה.

punky brewster

New member
טוב הכעס\עצבים\תסכול שלכן

די מובן כי זאת באמת ביקורת מגוחכת ובהתחלה עוד אפשר לחשוב שהמבקר רציני ובאמת זה לא לטעמו (דבר שמובן לחלוטין, זכותו) אבל ברגע שהייתה את ההערה על הקוקו זה היה די מובן שזה חורג מביקורת בונה ואיכותית על מוזיקה אני בטוחה שהאחיות פיק נוגעות לליבו עם שיערן והשירים נטולי ארשת פנים שיודעות ל"שחק את המשחק" ובעת ובעונה אחת להתחנף בפרהסיה לדעתי יותר עצבן אותם שהיא לא אפיזודה חולפת הם בטח קיוו שהדיסק הראשון היה מזל של מתחילות (יש דבר כזה בכלל במוזיקה?) אתרע מזלו של המבקר ודבריו הנוקבים נופלים על אוזניים ערלות. המבקרים די גרוטסקים ורואים שהביקורת נכתבה ביעף מזל שאף אחד מהם לא מהווה גושפנקה לדבר ורבע.

noa08128

New member
תגובה ביקורת

זוהר, אמנם יש כמה דברים מעצבנים שעולים מן הביקורות. אבל יש המון דברים שבבסיסם הם נכונים. -ואי אפשר להתעלם מהם אצל רונה .לדג': השירה המאופקת המונוטוניות החלקית ועוד כמה דברים. חלק מהביקורות הן גם בונות ככה שלא הכל רע. סרקתי את הכתבה מעיתון תל אביב תהנו.

DeepThoughts

New member
תקשיבו-

זאת ביקורת לגיטימית. אם כולם היו באותה דיעה, היה משעמם.

למעלה