רומנטיקה..

Gohan

New member
אני לא יודע אם זאת אהבה בהתחלה..|ספ

אבל לפי דעתי הם מתחילים להיקשר זה לזו אחרי סאגת פריזה, שבג´יטה נשאר בבית של בלומה, והיא מטפלת בו פעם אחת אחרי שהוא נפצע באימונים..זאת דעתי, בכל אופן..

swirrrly

New member
אבל מתי?? ../images/Emo118.gif

מתי הם יתחילו להתאהב? \אתם חושבים שאני באמת יודעת מה זה סאגת פריזה?=/

swirrrly

New member
רגע.. ../images/Emo118.gif

פריזה זה פאריס=/? המממממממממממממממממממממממממממממממממממממ.......

Gohan

New member
כן

ואת ה"התאהבות" הזו לא מראים, ככה שיש לך המון זמן לחכות...

swirrrly

New member
=( ../images/Emo118.gif

אז יום אחד מפתיעים אותנו ואומרים לנו: "מקיטה ובורמה נשואים!"?

Relina

New member
פיקולו פנוי?

אם ככה הוא שלי! מוההאהההההאהההההה XD

swirrrly

New member
לא נראה לי שזה יעבוד.. ../images/Emo118.gif

אין שום נאמקיות נקבות
=/ איך תעשו את זה? =/

דבר ראשון זה לא בורמה וקרירינג אלא

בולמה וקרילין, דבר שני בולמה לא תהיה עם קרילין אלא דווקא עם וג´יטה (מקיטה, לפי ערוץ הילדים). קרילין יתחתן עם אנדרואידית מספר 18, שתגיע מאוחר יותר, וגוהאן יתחתן עם וידל, שגם תופיע רק מאוחר יותר. וצ´י צ´י היא די לוחמת וגם וידל ו-18 יהיו.

king kazabubu

New member
אהבתי את הניק שלך. רומח הדרקון

בכל מקרה אתה צודק... זה בולמה וקרילין. ולא קוראים לוג´יטה מקיטה... דבר שני... לבנות בסדרה אין הרבה תפקיד כי הן חלשות. היחידה שבאמת יש לה כח זו אנדרואיד 18 ואחרי הסאגה של סל גם היא הופכת לחלשה. זה בגלל שהאנדרואידים לא יכולים לשנות את עוצמת הכח שלהם. בקשר לרומנטיקה בדרגון בול זי. אין דבר כזה... גוקו נשוי לצ´י צ´י די מחוסר ברירה. וקרילין ו18 הם היחידים שאיכשהו יש בינהם אהבה. או משהו כזה.

Taker Sucks

New member
גוקו נשוי לצ´יצ´י מחוסר ברירה

נכון... אבל אני מאמין שיש בניהם אהבה. הייתה שאלה כאן איך האנדרואידית נכנסה להריון... טוב אני זוכר ש קרילין אמר בסדרה שהיא הייתה פעם בת-אדם והד"ר הפך אותה לאנדרואידית. לגבי זה שהיא נחשבה חלשה אחרי סל... טוב גם קרילין יאמצ´ה וטיאן נחשבו חלשים(טוב בעצם הם תמיד נחשבו חלשים) אבל מה שכן הם תמיד ניסו לעזור(לדוגמא: טיאן הציל את דנדיי ואת מר סטן מבו).

Goggle Girl

New member
אבל בשביל מה יש מעריצים אם לא לזה?

בואו ניראה... גוקו/בולמה, יאמצ´ה/צ´יצ´י, אולונג/פואר, טראנקס/מארון, טראנקס/18, טראנקס/פאן, גוטן/ברה, גוטן/טראנקס, גוקו/וג´יטה, מה עוד מעריצים עשו שם? אה כן. טראנקס/גוהאן אז אם מתחשבים בזוגות האחרונים שמה, בכלל לא צריך בנות בדרגון בול זי

עוד אחת

New member
אין גם נמקים זכרים...

גם אם לכל הנאמקים יש במקרה קול ופנים גבריים, כל עוד הם לא יכולים להזריע נקבה, הם נחשבים לאנדרוגינוסים.

למעלה