רומנטיקה..

swirrrly

New member
רומנטיקה..../images/Emo23.gif../images/Emo48.gif ../images/Emo118.gif

תגידו, יש איזשהם אהבות מגניבות או משהו בסדרה? אולי איזה שידוך בין בורמה לקרירינג (סליחה אם אני אומרת לא נכון, אני פשוט הולכת לפי מה שאומרים בערוץ 6)? והשאלה הכי חשובה: למקיטה תהיה פעם אהבה, או משהו מגניב כזה? ובלי שום קשר: למה כל הבנות בסדרה הן פסיכופטיות חלשלושות (בורמה ואמא של גוהן..)? תהיה אי פעם מישהי שתייצג את המין היפה בגאווה?
וזהו להיום.:)

trunksson

New member
אהה... ../images/Emo58.gif

שאלת עם לוג´יטה תהיה אהבה... אז... הוא מתחתן עם בולמה *זה רוי*

swirrrly

New member
מהמהמהמהמהמהמה??? ../images/Emo118.gif

זה יתכן? זה אפשרי? כל עוד אנחנו כאן חיים???????? הכל פתוח! משהו.. מחר! לאאאאאאאאאאאאאאאא וג´יטה ובורמה?? מה הקשר???? איכסה איכסה פויה פויה!! בורמה...
- ווג´יטה (אני מניחה שזה מקיטה , אגב=/)..
לא מגיע לה גברברון כמו וג´יטה
סיי איט איזנט סו!!

MiCroZiP

New member
../images/Emo58.gifאיט איז מואהאהאהא../images/Emo123.gif

כן כן...וגם יהיה להם בן בשם טראנקס בקשר לקרירין אז הוא יתחתן וגם לו תהיה בת... הוא יתחתן עם אנדרואיד 18..שבהתחלה היא רעה כמובן אבל איכשהו זה מתגלגל לכך שהם מתחתנים ומביאים ילדה..

swirrrly

New member
רגע.. ומקיטה יהפוך לטוב?? ../images/Emo118.gif

או לחילופין בורמה לרעה?? זה פשוט.. וואו אני מנסה לעכל..

Brolly

New member
אה חיכיתי להסביר בקשר לזה..../images/Emo58.gif

טוב... מתישהו בסדרה... אין שום מושג איפה כי לא ראיתי את כל הסדרה... 18 מתה... ובכן קרילין הולך ומבקש משאלה משנלונג שיחזיר אותה לחיים אבל הוא מוסיף את זה הוא מחזיר אותה לחיים כבת אדם... ככה היא יכולה להיכנס להריון...

king kazabubu

New member
לא בדיוק... ../images/Emo58.gif

מבין... אחרי שניצחו את סל 18 השתחררה מהגוף שלו והיא לא מתה. מה שקרילין ביקש זה שיוציאו ממנה את הפצצה שהייתה בתוך הגוף שלה. האנדרואידית יכולה ללדת כי היא פעם הייתה בת אדם. אותו דבר אנדרואיד 17. כנראה הם היו יכולים להביא ילדים אם זה לא היה חולני כי הם תאומים. אבל עקרונית יש להם את כל המערכות שיש לבני אדם בתוספת של כמה מערכות אחרות. או ככה לפחות קראתי... (וגם ראיתי בפרקים)

Brolly

New member
אני קראתי על זה איפשהו...../images/Emo58.gif

היה כתוב שם את מה שאמרת על הפצצה שקרילין ביקש שהפצצות של 18 ו17 ייצאו מהגוף שלהם... אבל היה כתוב שם את מה שאני כתבתי על זה שהוא ביקש שהיא תחזור לחיים כבת אדם...

Taker Sucks

New member
18 לא מתה...

לסל היה כאב בטן אחרי אגרוף של גוהן והוא הקיע את 18... קרילין ביקש שלהפוך אותה לבת אדם אבל הדרקון אצר שזה מעבר לכוחותיו אז הוא ביקש במקום שיוציא את הפצצה.

Snake Bandage

New member
18 מתה פעם אחת, לא? ../images/Emo58.gif

בו הרי הרג כמעט את כל האנשים בעולם באיזה שהוא שלב. 18 לא הייתה בין האנשים שמתו?

Taker Sucks

New member
אני מאמין ששם היא "מתה"

אי אפשר לקרא לזה "מתה" כי אני לא בטוח שהיא עולה לעולם הנפשות כי אני לא בטוח אם יש לה "נפש". וכן נראה לי היא מתה שם.

humi

New member
הההיייייייי!!!!!!!!!../images/Emo46.gif

א)מה לא ידעת טוב לא נורא::וג´יטה יהפוך לטוב יתחתן עם בורמה יוולד להם ילד שהיה דיי חזק ואחרי הפלישה של הדרואידים רק הוא ובורמה ישארו בחיים והוא יחזור לעבר כדי להזהיר אותם!!!(יכול להיות שאני טועה אבל זה מסיפורים ששמעתי). ב)לא כדאי לך ללכת לפי ערוץ הילדים. ג) והכיייייייייייי חשוב שלא תעיזי להמעיט בערכה של בורמה הכוסית בטרוף שמעת!!!!!!!!!!!!!!!
זאת הורעה של חומי אז תקשיבי!!!!!!! נ.ב אני לא מתכוון לפגוע באף אחד!!!!! אל תפגעי זה סתם בצחוק(רק הקטע השלישי חוץ מהביטוי הבא ציטוט:בורמה הכוסית

Gohan

New member
לא, זה..

קצת קשה להסביר...את צריכה לראות בעצמך ולהבין.. והן לא פסיכופטיות....בלומה ביץ´, וצ´יצ´י פשוט דואגת לבן שלה..

swirrrly

New member
אבל הם יתחתנו מאהבה? ../images/Emo118.gif

ומה יגרום להם להתאהב? ומתי הם בכלל יתחילו בכל תהליכי ההתאהבות=/? בזמן הקרוב?:(

למעלה