רומן בעבודה - בעד או נגד?

רומן בעבודה - בעד או נגד?

הציג את עצמי בקטנה

חדשה כאן, לא חדשה בעולם האהבות האסורות.
יש לי בעבודה מישהו שאני דליקה עליו אש ולא ממש יודעת מה לעשות עם זה.
האמת שלפני כמה זמן הייתי דלוקה דווקא על החבר שלו, אבל הוא התגלה כמנופח שמאוהב בעצמו, ובמקביל התחילו להתפתח שיחות מאוד נעימות עם השני עד שזה הפך למתח מיני שאי אפשר לסבול אותו יותר.
מצד שני זה לא מתפתח לשום מקום. אני מפחדת לשדר שאני מעוניינת יותר מידי, והוא מצידו (אני יודעת) כנראה מפחד מסעיף הטרדה מינית. בהיררכיה הוא יותר בכיר ממני. הסטטוס שלו בכלל מאוד גבוה. הוא מבוגר ממני ב-11 שנים, ואיפה שהוא אני גם מרגישה יחד עם כל זה גם סוג של חוסר בטחון מצידו שאולי אני לא מעוניינת. בדיוק כמו שאני מפחדת להפגין יותר מידי התעניינות כי מפחדת שאולי אני מפרשת את הנחמדות שלו לא נכון.
אני ממש לא יודעת מה לעשות, איך להמשיך, אם להמשיך. עלה לי הרעיון לדבר דווקא עם החבר שלו כדי שיעביר לו את המסר, אבל לא נראה לי שזה רעיון טוב.
עכשיו שבוע אני לא אראה אותו בכלל כי הוא במילאים. מקווה בתקופה הזאת לגבש דעה, כי ההורמונים שלי עובדים שעות נוספות מידי

tapuzon31

New member
מכיר את הבעיה הזו , קצת אחרת

היא לא גדולה ממני ב-11 שנים , אבל בלא מעט ... אבל נראית כל כך טוב .... לרמה של שיחות נעימות אני לא ממש מגיע איתה ... אבל מה שאני רוצה לעשות לה ... אמממ.... וואו

ואני דווקא זה שיוצא למילואים בקרוב חחחח

אוףףף בפעם האחרונה שעבדנו יחד

הוא הראה לי תמונות של איטליה
התקרב קרוב קרוב, אבל לשנינו לא היה אומץ ליותר, עדיין היה מרחק בטחון מסויים.
או יותר נכון אדבר בשם עצמי, לא היה לי את האומץ להתקרב עוד יותר כך שכבר לא יהיה מקום לספק

ובסוף היום הוא אמר "מאוד נעים לעבוד איתך". יכול להיות לזה פירוש אחר???

tapuzon31

New member
טוב , איטליה מדהימה באמת

בלי קשר , סעי לטייל בה

את יכולה לתת לו להנות מהספק שמדובר באמת באישיות שלך ובנימוסין שאת מפגינה יחד עם המקצועיות . שזו הייתה הכוונה שלו.
אומץ שלך או שלו ... האמת שזה לא משנה , כי בכל מקרה נשמר מרחק ביטחון .
עובר לך בראש להשכיב אותו כל פעם שאת רואה אותו? מדובר רק ביצר החייתי של סקס , או גם מעבר לכך ?

tapuzon31

New member
אני מניח שאינטימיות מבחינתו תהיה בעיה

ולגבי סטוץ איתו , הגשמת הפנטזיה הפרועה שלך ... אי אפשר לדעת. אחחח מתחים מיניים ... יש פה כמה בקומה שלי בתפקידי רוחב ... שאלוהים יעזור. אני ממש ממש מבין אותך

hotman10

New member
כעקרון- נגד..

הסיכונים רבים מידי.
תמצאי פה תחליפים

emily88

New member
אני אישית לא מערבבת בין הנאה לחובות.

בעבודה אני דמות מאד מסוימת בלי היבטים מיניים ופלרטטנות יתר, למרות שבפועל אני בתפקידים שאם אעשה כן זה לא בלתי מוסרי. אני מאמינה שצריך להשאיר את הזירה הזאת נקייה ולא לתת לאנשים מידע וכלים שעשויים לשמש נגדי, עבודה זה קצת "תחום אסור" מבחינתי.
אם זה נרקם למשהו רציני זה דבר אחד אבל כשזה לשם הנאה וסקס אני מעדיפה לחפש את זה בחוץ, לא משנה כמה העובד שאיתי גורם לי להרטיב.

צודקת, יש בזה הרבה נגד

אין פה שאלה של משהו רציני, כי שנינו נשואים.
האפשרות היא בין סטוץ לבין רומן.
מבחינת המשרה שלי בעבודה זה לא הכי יכול להתפרש שלא מוסרי, מבחנתו כן ומאוד אפילו.
אומנם הוא לא הבוס שלי אבל יש לו מעמד מאוד מסויים, בגלל זה ציינתי את ההטרדה המינית.
מצד שני הוא עובד אצלנו פעם-פעמיים בשבוע, זו לא העבודה העיקרית שלו.
יואו מה שהוא עושה לי.......

thabigboss

New member
קארין

לא מומלץ...תמיד איך שהוא זה נגמר לא טוב ואת תישארי עם חוסר נעימות ובסוף תרצי לעזוב...חבל..

מבאס

האמת בעברי הרחוק היה לי רומן מדהים בעבודה. זה נמשך גם אחרי שהוא עזב את העבודה (וזה לא היה בגללי).
הבעיה שאחרי תקופה כולם התחילו לדבר על זה כי אנשים רואים ומפרשים את הדברים ומרכלים ואלוהים ישמור... גם כשאין כלום, ובטח ובטח שיש איזה שהוא בסיס.
אבל איך אפשר להמשיך עם זה? זה מטריף לי את השכל!!!
מזל שאני לא רואה אותו כל יום.

יש בזה הרבה נגד, אבל עדיין ההורמונים מנצחים

אז, תזרמי עם מה שבא לך ותהני מהתוצאות במידה ויהיו.

רוצה גבר שקצת חושש מלקחת את הצעד הראשון, דברי איתו ישירות.
רק תהיי מודעת למה שיכול לקרות, זה יכול לגרום למצבים לא הכי נעימים בעבודה. למרות שבגילאים האלה, לא נראה לי שזה סיפור כזה גדול.

תראה, אני יודעת בוודאות שהוא נגד קשרים אסורים

אבל יש הבדל בין לנסוע עם חבר לחו"ל לזיין שם קצת ולחזור לשגרה, לבין רומן כאן בארץ ועוד בעבודה.
אני מפחדת לדבר איתו. לא רוצה פאדיחות

אם אפשר היה להוביל את השיחה ככה שהוא יבין שגם אני לא נגד קשרים אסורים נראה לי היה לו יותר קל לפתח את זה, אבל אני לא יודעת איך.
כמה פעמים הוא רמז שצריך "לבלות" כל עוד צעירים. הסכמתי איתו, וזהו בזה זה נגמר.

tapuzon31

New member
הוא סיפר לך שהוא והחבר הזה עשו את זה?

אז יש לו קשר פתוח איתך ברמת התקשורת

הוא לא סיפר לי אישית

אבל כשאני יושבת עם שניהם בחדר הם מדברים ביניהם וברור לי לגמרי שכשהם נוסעים לבד לחו"ל זה מה שקורה, ולחבר שלו מסתבר בכלל יש מאהבת קבועה.
הם לא מתביישים לדבר לידי על הנושאים האלה.

tapuzon31

New member
לצערי , אני משאיר את הפנטזיה שלי כפנטזיה

תמיד אנחנו יכולים לארגן מפגש "מאוכזבי רומנים לא ממומשים"

קשרים אסורים

לא ציינת את המצב המשפחתי שלו.

אם זה הכיוון, אני אישית פשוט די נגד זה. או שאולי אני מפחד מלהכנס לכאלה?

למעלה