רולטה במטרונית

מצב
הנושא נעול.

amitk80

New member
ואם תהיה תאונה מכל שאר הסיבות?

אם תהייה תאונה הקו ישותק...
אז בהחלט אכפת.
מי קבע שנערים שקופצים על הפגוש האחורי היא סיבה משמעותית לתאונות? יש נתונים לגבי אחוז התאונות שנגרם על ידי נערים שקפצו על הפגוש האחורי?
&nbsp
כל עוד אין נתונים, מדובר בלא יותר מכותרת רעשנית של ynet. אני הייתי מקדיש יותר תשומת לב לעובדה שלמטרונית עדיין אין עדיפות ברמזורים.

Subi777

New member
מספיקה תאונה אחת כדי לגרום לבעיות גדולות מאוד.

מי קבע שנערים שקופצים על הפגוש האחורי היא סיבה משמעותית לתאונות? יש נתונים לגבי אחוז התאונות שנגרם על ידי נערים שקפצו על הפגוש האחורי?
&nbsp
כל עוד אין נתונים, מדובר בלא יותר מכותרת רעשנית של ynet. אני הייתי מקדיש יותר תשומת לב לעובדה שלמטרונית עדיין אין עדיפות ברמזורים.
אתה כאילו מטיל גם ספק בסיכון חיי אדם במעשה הזה.
&nbsp
זו תופעה שיש למגר. אין פה שאלה של אם היא תדירה או נדירה. גם אם נדירה צריך לגרום לכך שלא תהייה בכלל.

זה תמיד שאלה של עלות מול תועלת

אתה כאילו מטיל גם ספק בסיכון חיי אדם במעשה הזה.
&nbsp
זו תופעה שיש למגר. אין פה שאלה של אם היא תדירה או נדירה. גם אם נדירה צריך לגרום לכך שלא תהייה בכלל.
אנשים שמסכנים את עצמם עושים את זה על אחריותם בלבד. אם הם מסכנים אחרים, זאת אכן בעיה
אבל לא נראה שזה המצב כשמדובר בילדים שקופצים על הפגוש האחורי של אוטובוסים. אז אני שוב שואל,
למה אכפת לנו מכמה ילדים מפגרים?

Subi777

New member
הם מסכנים אחרים.

אנשים שמסכנים את עצמם עושים את זה על אחריותם בלבד. אם הם מסכנים אחרים, זאת אכן בעיה
אבל לא נראה שזה המצב כשמדובר בילדים שקופצים על הפגוש האחורי של אוטובוסים. אז אני שוב שואל,
למה אכפת לנו מכמה ילדים מפגרים?
הם מסכנים אחרים.
הם גם עלולים לגרום לפקקי תנועה אדירים אם תהייה תאונה וילד כזה יפגע.
מעבר לזה, וזה משהו שאולי שוכחים יש נהגים שאחרי אירוע דריסה סובלים מטראומה נפשית קשה מאוד. בתאונות בד"כ מסתכלים רק על הפצוע.. לא מסתכלים מה זה עושה לנהג.
&nbsp
נראה לי ברכבת אפילו עושים סדנאות עם פסיכולוג לנהגי קטר בגלל הדברים האלה.

הם מסכנים אחרים.
הם גם עלולים לגרום לפקקי תנועה אדירים אם תהייה תאונה וילד כזה יפגע.
מעבר לזה, וזה משהו שאולי שוכחים יש נהגים שאחרי אירוע דריסה סובלים מטראומה נפשית קשה מאוד. בתאונות בד"כ מסתכלים רק על הפצוע.. לא מסתכלים מה זה עושה לנהג.
&nbsp
נראה לי ברכבת אפילו עושים סדנאות עם פסיכולוג לנהגי קטר בגלל הדברים האלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה