רוכב ישראלי בקבוצה מקצוענית ?

טיראן מ

New member
רוכב ישראלי בקבוצה מקצוענית ?

ועוד בדרג הבכיר ביותר ? משום מה (דיון ישן) אני לא מתפלא שהוא בא מתחום השטח האינדיבידואלי ולא מתחום הכביש הקבוצתי. דרור פקץ' הוחתם בקבוצת גארי-פישר - סובארו, אחת הקבוצות המובילות. בהצלחה לדרור. MBA YNET

aabramovich

New member
אמרו לו, אמרו עליו, כתבו עליו, זרקו

השליכו... ודרור פקאץ' בשלו. הצלחה מכלללל הלב.

abgilat

New member
בהצלחה לדרור מכל ה ../images/Emo23.gif ../images/Emo140.gif

שלום לכל העמיתים אין ספק שהחתמתו של דרור בקבוצת רכיבה מקצוענית בחו"ל מהווה עוד נדבך חשוב בפריצה ובהתקדמות האדירה של ענף האופניים בישראל. דרור התחרה וחי בחו"ל ואני בטוח שיש לו הן את החוסן הגופני והן את החוסן המנטלי כדי לשרוד בעולם המירוצים התחרותי והתובעני. דרור יקר, לך אני באופן אישי מאחל המון המון הצלחה. אני יודע עד כמה השקעת כדי להגיע לרגע המיוחל הזה ועד כמה זה מגיע לך. ברמה הלאומית דרור יהווה מודל לחיקוי ואנחנו כאן בארץ לכשיחזור נוכל להעזר בניסיונו העשיר. אני מקווה שיוכל להמשיך ולכתוב לנו מפרי עטו. ברמת הענף אני מקווה שיגיע היום ( בקרוב ) ואחד מענקי התוכנה הישראלים שכל כך הצליחו בתעשיות ההיי טק ירימו את הכפפה ויספנסרו קבוצת רכיבה מקצוענית ישראלית שתתחרה בעולם בתחילת הדרך ברמות היותר נמוכות ואחר כך מי יודע אולי כמו מכבי ת"א השמים הם הגבול. אולי יבוא היום וממדינת ישראל תצמח קבוצת רכיבה שתתחרה בטור דה פרנס. לדעתי צריך רק להתכוונן לזה כיוון שאם יבוא היזם המתאים יש בארץ רוכבים מוכשרים מאוד שברגע שהבעייה הכלכלית תפטר להם על ידי הספנסור המתאים הם יוכלו להתקדם ולהקדיש את עיתותיהם לקידום האישי שלהם ולקידום הענף כולו. אז המון בהצלחה דרור. עשית אותה בענק אוהבים אותך אייבי וציקי גילת

למעלה