"רוכבים למען ניצולים" ( ניצולי השואה)

"רוכבים למען ניצולים" ( ניצולי השואה)

רוכבים ורוכבות יקרים ויקרות שלום ! אני נדב מזרחי , בן 16 מכפר סבא. לאחר שראיתי את התוכנית המזעזעת ששידרו בערוץ 22 על ניצולי השואה שחיים מתחת לקווי העוני , הזדעדעתי מאוד ! לניצולי שואה שעברו כבר יותר מדי סבל בחיים שלהם, אין אוכל במקרר ! אין כסף לשלם חשמל ולכן הם יושבים בביתם בחוסר מעש בחושך מוחלט !, ועוד מקרים רבים וקשים אחרים. לאחר תוכנית זו, הרגשתי שאני לא יכול לשבת בחיבוק ידיים יותר, ולכן, אם הממשלה לא עושה את הנדרש עלי לעשות זאת או לפחות לנסות ולתרום מעצמי, גם אם אני צעיר !. אני מארגן פרוייקט שהוא בעצם טיול התרמה לניצולי השואה בישראל בשם "רוכבים למען ניצולים" טיול זה נערך ב2.6.2007. למרות שאני צעיר , אני נעזר באנשים יקרים מבחירי רוכבי האופניים העוזרים לי לארגן את הטיול הנ"ל בצורה בטובה ביותר ! אשמח לראותכם בטיול ! אנא הירשמו והשתתפו בטיול הנ"ל למען המטרה המקודשת ! תוכלו בינתיים להירשם באתרים גרופי, ודבוקה , בקרוב טיול זה יתפרסם באתרים תפוז - אופניים בשוונג ובתקשורת הרחבה . בתודה מראש נדב מזרחי שם האירוע: רוכבים למען ניצולים שם/גוף מארגן: נדב מזרחי סוג: טיול בארץ מקום האירוע: יער קדושים - ירושלים אזור: ירושלים והסביבה פרטי האירוע: אני נדב מזרחי, בן 16 מכפר סבא. בעקבות התוכנית "הסכם השילומים" ששודרה בערוץ 22 בערב יום השואה, החלטתי לעשות משהו בנידון. לא ייתכן כי ניצולי השואה אשר איבדו את משפחותיהם ושרדו את השואה אינם מסוגלים לחיות בכבוד בחברה הישראלית. אני פונה אלייכם כרוכב מן המניין ומבקש מכם רוכבים ורוכבות להצטרף לאירוע הנ"ל על מנת לעזור ולעודד את ניצולי השואה אשר זקוקים לעזרה, ואולי באותה הזדמנות לפקוח את עיני האנשים שיושבים שם למעלה ולא כל כך יודעים מה נעשה שם למטה. פרטי המסלול יפורסם בימים הקרובים. אשמח לרכב ביחד בכבוד רב נדב מזרחי. עלות האירוע היא בעלות סמלית של כ-50 ש"ח לרוכב (זוהי בעצם התרומה ). ישנם 2 מסלולים בטיול , האחד כ-25 ק"מ ברמת קושי בינונית והוא מיועד למתקדמים והשני אורכו כ-12 ק"מ ברמת קושי קל והוא מיועד למתחילים ולמשפחות. תאריך האירוע: 02/06/2007 יום: ש שעת האירוע: 7:00 מקסימום רוכבים: ללא הגבלה טלפון: 0547556528 סוג תשלום: בתשלום (תרומה) שם איש קשר: נדב מזרחי אימייל: [email protected]

YNH

New member
מקפיץ

צריך למעלה משמונה תווים למיטב ידיעתי על מנת שההודעה תקפוץ

אנא הירשמו לאירוע לקידוש מטרה נעלה זו !!!!

רוכבים יקרים ! ניצולי השואה זקוקים לכם ! בזכותם אנחנו חיים במדינה הזו ! אנא עיזרו להם כעת כאשר הם זקוקים לעזרתכם !!! בברכה נדב מזרחי

נורקין

New member
נדב אתה צעיר שחסר בקרב הרבה מבוגרים!

אני מרגיש כמוך! השתמשת במילים עדינות מדי. במצב ניצולי השואה בארצנו אנו כעם אשמים כולנו. אנו עם היוצא בשצף קצף להלחם כנגד מכחישי שואה שונים. ואולם הם, אותם ניצולי שואה "שעדיין שורדים" משמשים לנו "סמל" שמדי זמן שולפים "מהבויידעם" נושפים להרחיק את האבק שהצתבר ומתעטפים מייד במיסכנות מהולה בצדקנות. נדב אשמח לעזור לך. ואישית אגיע להשתתף. ליאור נורקין.

תודה רבה לך ליאור !!!

מצפה לראותך ! , אנא פרסם טיול זה למכרייך ! בתודה מראש נדב מזרחי

מקפיץץץץץ

מקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץמקפיץץץץץ

למעלה