רוכבים וחיים - ביום שלישי הקרוב !

Eyal Hershtik

New member
רוכבים וחיים - ביום שלישי הקרוב !

עמי ודורון אהבו לרכוב. עמי ודורון שילמו בחייהם על אהבתם. עמי ודורון אינם הקורבנות האחרונים. אנחנו כולנו ביחד, יכולים לעשות ברגלינו גופנו ורוחנו, כדי להגיע אל ליבם של הנוסעים על ארבע, למען ישמרו עלינו, הרוכבים על שניים. למענך ולמען כל מי שרוכב על אופנים אתה מוזמן למסע אופנים זה. בא' ראש השנה 30.9.2008 יצא בפעם ה –8 מסע האופניים לזכרם של עמי קוריצקי ודורון רובין ז"ל שנדרסו בא' ראש השנה 2001 בזמן שהיו ברכיבת אימון בכביש החוף, ע"י נהג שנהג תחת השפעת אלכוהול וסמים. יציאה ממתחם לטרון ב - 07:00 . פרטים נוספים אפשר למצוא באתר "צימוק" www.zimuk.co.il זכרו מי שמגיע משפיע !

ItsikH

Member
נדמה לי שההשתתפות השנה היתה קצת פחותה משנים קודמות, קרוב לודאי בגלל התחזית הקודרת שלא ממש התממשה.

JacB

New member
אכן, תבוסתנות לשמה

אסור לבטל תוכניות בגלל מז"א! בסופו של דבר, ברגע האמת הוא היה נפלא!

עוויתי, חטאתי, פשעתי

התכוונתי להגיע עם שני בני כבכל שנה. האופנים והציוד הנלווה הוכנו ערב קודם. בחמש וחצי בבוקר עמדתי במצב הבא: הכבישים בחוץ רטובים, הרוח חזקה, התחזית של השרות המטאורולוגי (מעודכנת לאמש) אומרת גשם ורוח של 30-40 קמ"ש. הכביש בחוץ מתאים לתחזית. הרוח בחוץ גם מתאימה לתחזית. רכיבה בגשם עם הילדים, לא באה בחשבון. לבד, כבר עשיתי שטויות גדולות יותר. אם הילדים שלי היו רוכבים מול רוח של 30 קמ"ש, זו היתה הרכיבה האחרונה שהם באים איתי. בגלל כל האמור, לא באתי. למרות שבסוף לא ירד גשם, אני לא חושב שטעיתי.

בייקON

New member
פעם ראשונה שאני מפספס...

ב 5:30 הגשם ירד הפחד של נסיעה בדבוקה על כביש רטוב עשה את שלו ולצערי חזרתי למיטה...

dod1

New member
השתתפתי - היה מעולה - גם מזג האוויר הארגון

והכול שמח שהחלטתי להגיע - למרות כל התחזיות מיעוט הרוכבים הקל על הרכיבה, אבל מצד שני .... היה מרגש (כרגיל) לפגוש את בני משפחות דורון ועמי - הזמן עובר וההתרגשות לא עוברת היה גם מרגש לראות את צדוק יחזקאלי (מבחינתי "האיש בעל אלף הנשמות") , שטרח להגיע למרות מצבו - שיהיה בריא ויחזור לפעילות

jekyll1

New member
לאלו שיכלו ולא הגיעו

מבין את ההתלבטות של אבות לילדים קטנים אולם מה עם הקבוצות היותר מקצועניות שנצפו רוכבים בסמוך ללטרון בבוקר והחליטו שזה לא לרמה שלהם.( הם כבר הבחינו שגשם אין) אל תשכחו להמשיך לקטר בפורום על כל אותם נהגים שעושים לכם , לוקחים לכם, שותים לכם וכשיש ארוע שבו מסת הרוכבים חשובה לפחות מההיבט היצוגי נעלמתם.

ItsikH

Member
דווקא נתקלתי ברוכבים שקטעו אימון לטובת הארוע. ופגשתי כמה וכמה רוכבי עלית שרכבו איתנו וויתרו על אימון. יש ויש תמיד.

לי היו התחייבויות קודמות

בבית הכנסת. מה לעשות - פעילות ציבוריות בתחום האופניים לא מכוונות לדתיים ושאר שומרי שבת וחג.

benyacov1

New member
מרחק המשולש לטרון נחשון נשר לטרון

רציתי לשאול אם רק אצלי הספידומטר מראה כי ההקפה הזו היא 30 ק"מ או שמע"צ גנבו לנו 2 ק"מ עם המחלף החדש

למעלה