רוחות של תשוקה...

sunshain

New member
רוחות של תשוקה...

צלצול הטלפון ב4 לפנות בוקר. ואני,מנומנמת,מתוך שינה. קולך,רענן ועירני מהצד השני. מה את עושה? חשבתי לבוא לבקר? השינה שעטפה אותי נעלמה. התנערתי ממנה. אחרי 20 דקות דפקת על הדלת. מחייך,גבוה,בגדים כהים עוטפים גוף חטוב. ואני,כל כך קטנה ונמוכה לידך. ישבנו בסלון על כוסות קפה חם של אמצע הלילה מדברים,צוחקים. כשנשיקה עמוקה קטעה את הלך השיחה. נסחפנו במעגל,ברוחות של תשוקה. חולצה יורדת,כשנשימה מואצת. ושנינו מתערבלים. השעה כבר 9 בבוקר.ושמש חודרת בעד החלון אתה מביט בעיניי,מתמתח. אני יושבת על המיטה.כולי ספקות. מצד אחד לא התמסרתי,מצד שני רציתי. ואתה מביט בעיניים כהות ומבינות ידעתי כמה רצית אותי,אך לא עשית דבר נתת לי להוביל. וריח גופך באפי,זכרון ידיך מטיילות על גבי אצבעותיך מסתבכות בשערי. ורוחות של תשוקה. נפרדנו בנשיקה ארוכה ליד הדלת הבטתי כיצד אתה יורד במדרגות. ומאז...שנינו כמו זרים. לא מחליפים מילה. לא מדברים. ואנני יודעת את מי להאשים את עצמי? אותך? או אולי את רוחות התשוקה.

אולי את עצמך?

ניראה כי הרוחות נשבו רק מכיוון ( או אל כיוון) אחדדדדד !!! שוב סיפור הרגליים הקרות ברגע הקריטי?? אוףףףףףף

רב-און

New member
הרוחות שהגיעו עד הלום

מהיכן הגיעו הרוחות האלה ניחוחות של תשוקה,מערבולות אהבה גם אצלי צלצל החלבן אתמול בארבע בבוקר,שאלתי מי זה ענתה השכנה, רוצה רק כוס סוכר(מוכר לכם) נכנסה,ביקשתי סליחה שעלי רק מגבת,התנצלה לא נורא מצטערת על ההפרעה מה יש לך מסוכר על הבוקר שאלתי רעות אצלי ענתה ,חברתי מהצפון ובא לנו על תה מתוק. שכנה ,רעות,סוכר מהצפון, הן אמרו מצפון תפתח הרעה תקראי לה לפה אמרתי ,נשתה כבר כולנו יחדיו קראה לה,הגיעה מכנסי שרוול לבנות גופיית טישרט כששני שדיה המדהימים פורצים מהצד,חצי שניה בדיוק וזיקפה איומה מתחת למגבת לא נעלמת מעניהן,ישבנו כולנו על הכריות הצבעוניות שעל רצפת החדר הדלקתי ,קטורת ושמתי מוסיקה כשהתה מגיע מהביל מעלה אדים פיטפטנו,שתינו התווכחנו,נגענו התערבבנו יד ליטפה רגל,רגל על בטן,לשון ללשון ישבנים ,שדיים,ביצים אנקות,בקשות סערת רוחות,פיצוצים ורגיעה המוסיקה ממשיכה לנגן אנחנו זרוקים על הכריות סוף נפלא ללילה מפתיע והתעוררתי עכשיו,ורץ לספר לכם

למעלה