רוחות רפאים!

רוחות רפאים! ../images/Emo121.gif

שלום כולם! אחרי שדופ החליטה לעלות את התמונות מהפרוייקט גמר שלה לפה כדי לקבל עצות וביקורת החלטתי שגם אני רוצה. אז הנושא שלי הוא "רוחות רפאים" ובתוכו נכנס כל הקטע של מה אדם שנפטר משאיר בעולם אחרי שהוא מת.... (זאת אומרת הוא משאיר זכרונות, רכוש, הרגלים, חוכמה, השראה וכו...שכל אלו מהווים את ה"רוח" של אותו אדם) (מקווה שהבנתם
) מה שהספקתי לצלם בנתיים זה "זכרונות" ואני מאוד אשמח לכמה שיותר ביקורת של איך לשפר את התמונות כי אני צריכה להגיש אותם בתוך הפרוייקט גמר שיהיה לציון שלי במגמת צילום.... תודה רבה על העזרה
מבטיחה להזמין אותכם לתערוכה עוד כמה חודשים!!

DR ART

New member
לפי דעתי

אין שום דבר אומנותי בתמונות הן נראות לי חובבניות למדי.

TriPax

New member
הראשונה והשלישית - ../images/Emo45.gif

הראשונה - נחמדה אבל צריך לחשוף יותר את שתי הדמויות. ההבדל בינן לא גדול עכשיו והדמות שלך בישיבה ממש דהוייה. השלישית - רעיון נחמד אבל התאורה לא משהו וגורעת מהאווירה. נסי תאורה חזקה יותר אבל לא מנורת תקרה אלא משהו צידי, כדי להוסיף נופך דרמטי.

ש/ל....

את העבודה המקורית אני מצלמת בפילם ש/ל (כי זה מה שאנחנו עובדים איתו במגמה בבית ספר) את התמונות האלו צילמתי בדיגיטלית לפני כדי לוודא שהטכניקה עובדת לפני שאני מבזבת פילם וזמן עבודה בחדר חושך...

די! כל פעם שאני מסתכלת על התמונה

הזאתי אני כמעט מתחילה לבכות....
אני יודעת שאני לא ממש אובייקטיבית כי אני צילמתי אותה אבל איכשהו היא מעבירה לי מלא כאב וייאוש. וגעגועים למישו שנפטר...אולי בגלל שהמצולמת לא מסתכלת ישירות על ה"רוחות" ויש לה מן הבעה של עצב..... מישהו מבין למה אני מתכוונת?
(חייבת רק לציין שהייה מאוד משעשע לצלם אותן,הבנות האלו כאלו מתוקות ושיתפו פעולה ולא זזו ואחרי זה יצאו מהר מהתמונה בדיוק מתי שביקשתי. (זה די קשה בשביל ילדות בגיל שלהן לא לזוז למשך 6 שניות...) )

OrdinaryDay

New member
אומנם השחור לבן נראה טוב יותר-

(למרות שחסר לי קונטרסט) עדיין לא התחברתי לקומפוזיציה ולפריימים של התמונות. אני הייתי מנסה אולי מזווית עליונה יותר, שיתן עומק לתמונות.

Drantiev

New member
לדעתי

הרעיון ממש טוב אהבתי את המקוריות, אך נידרשת עבודה בביצוע

דפנה dafna

New member
יפה מאוד שי

אהבתי את התמונה הראשונה, ממש העבירה בי את ההרגשה שהתכוונת. גם התמונה השלישית מצויינת. בתור מי שמלווה אותך בתהליך, אני חושבת שאת בדרך הנכונה... לדעתי האפקט הסופי בשחור לבן יהיה עוד יותר חזק.

הטכניקה בהחלט טובה והתמונות

עם הרבה פוטנציאל. אבל מפריע לי הרקע של הצילומים...למה לא לעשות את זה בצורה קצת יותר מקצועית ונקייה. שלא יהיו דברים על הרצפה, ולא יהיו שקעים או מנורות על הקירות, ושהמיטה תהיה מסודרת? אפשר לנסות לסדר איזה סט נקי, עם רקע אחיד, משחקי אור וצל יפים, שיראה יותר מקצועי ולא כמו תמונות שלופות מהמותן...

מאקרו 9

New member
נשמע לי מוכר...

אתה נשמע כמו פולניה. תגיד, כשאתה מתעורר בבוקר המיטה שלך מסודרת? הצילום, אם הבנתי נכון, הוא לא צילום שצריך לזעוק "אני מבויים". קצת אנושיות. נכון שהתמונות (שאגב, אהבתי) נראות כמו סקיצה, אבל זה יפה שהרקע שאוב מהיומיום ולא סינטטי מהסטודיו. תמונה מהחיים. דווקא אהבתי את האנושיות, הדבר היחיד שהפריע לי הוא ה"מרוּפָטוּת" של התמונות. אוהבת שזה קצת יותר חד ומדויק. לא הגדלתי את התמונות כדי להבחין אם יש דיוקים בצירופי החשיפות, אבל הרעיון מעניין. סקיצות ראויות לגמרי. באמת כל הכבוד.

למעלה