רובי לפה !!!!!!!!!!!

Nicolush

New member
רובי לפה !!!!!!!!!!!

פרק נחמד לא משהו מיוחד ... אהבתי איך שלורטו עושה לה מי שמנצח בקלפים מפסיד באהבה אבל הכי הכי אהבתי רובי:"הקטור הבית הזה קטן " הקטור:"למה הוא בסדר" רובי:"אבל אהובי זה לא בית חלומותיי" בהדגשה גדולה שהבית נראה כמו ארמון עוד בית .. רובי:"הקטור הבריכה קטנה מידי אתה לא חושב "? הקטור :"לדעתי הוא נהדר " רובי:" אבל אני רוצה בית עם הריכה גדולה יותר ליד הים שאנחנו שנינו נוכל להנות ממנו " בהדגשה גדולה שהבית מדהים ממש מגעיל לפי שעתי אבל מגיע להקטור אוכל את מה שהוא קנה

©sweet girl

New member
פרק נחמד

לא ראיתי חצי אבל רובי ממש ממש מגעילההה הוא לוקח אותה לבתים יפים ויקרים והיא רוצה יותר מזההה =\ מסכן סאול
סופסוף הוא יבין שהוא מאוהב בלורנה והיא יותר טוב מהשניה

taltal3001

New member
פרק חמדמד לגמריי..

איזה מסריחה הרובי הזאתתת יאמאלההההה.. היא רק רוצה עוד ועוד ועוד.. אני מרחמת על הקטור שהוא התחתן איתה.. וגם על סאול שהוא עבר תאונה.. הכל בגלל שהוא לא לסדנא שאלחנדרו העביר, ובסוף זה קרה לו!!!!! אני מתה לראות את הפרק של היום!!

brunu

New member
פרק יפה

רק סאול קיבל את הלקח שלו מהר מדי לדעתי...מסכן כעת הוא יקבל שיעור גדול על החיים ואני יודע על מה אני מדבר רובי כרגיל מגעילה...הקטע של הבית זה לא הכל עכשיו היא גם מנהלת את עסקיו של הקטור הטיפש כל הכבוד לואיס

LIAH1

New member
../images/Emo35.gifשאלונת...../images/Emo35.gif

השחקנית שמשחקת את ולריה נורא מוכרת לי, איפה היא עוד שיחקה

MaNcHi 135

New member
מה היא רוצה קאנטרי קלאב בבית?!

הרגה אותי שהיא אמרה לו שהבריכה קטנה... כאילו כבר מי ניכנס לשחות שם?! היא והוא ומי ישמע גם איזה גדולים הם שהבריכה קטנה בשבילהם... והבית הראשון היה פשוט מהמם!! כל העיצובי שיש האלו והריצוף של הריצפה בכלל.. אם היא לא רוצה אותו אני אקח את הבית ואת הבעל! זה רק מראה לכם שכמה שיש לה היא לא מסופקת...והכל בגלל שהיא לא עם מישהו שהיא באמת מאוהבת בו...כי אם אלחנדרו היה מביא אותה לבית הראשון היא הייתה מהופנטת, מסכימה ומחכה עד שהוא יתעשר עוד קצת להביא לה בית יותר גדול...

One Girl 1

New member
נכון..

הבריכה לא הייתה קטנה בכלל והבית הראשון היה ממש מהמם..מזה אהבתי את העיצוב שלו..
היא באמת לא מסופקת מכלום.. אם אני הייתי במקומה הייתי אומרת תודה על הבית הגדול הזה שהקטור רוצה לקנות לה..אז גם זה לא מספק אותה..אפשר לחשוה איפה היא גרה קודם שזה קטן בשבילה..
היא ממש שאפטנית..אבל זה כבר היה ברור מההתחלה..

One Girl 1

New member
לא הייתה לי ההזדמנות להגיב אתמול..

אז אני אגיב היום.. איזה פרק יפה היה..
הקטעים עם הבית באמת הצחיקו..אני כזה ישבתי לי וחשבתי..."אפשר לחשוב איפה גרת מקודם.." ואלו היו בתים ממש יפים..
אני דווקא מרחמת על הקטור..הוא מסכן
..הוא באמת התאהב..והמה לעשות..הוא עושה הכל כדי שרובי תהיה מאושרת..ועם היא רוצה בית אז הוא יקנה לה רק כדי שהיא תהיה מאושרת.. אבל רובי באמת לא בסדר היא דורשת ממש הרבה אבל היה אפשר להבין את זה כבר..
וגם איך ראו שהיא רוצה לעלות עוד יותר למעלה..כאילו הקטור הממשו שעושה הכל כדי שהיא תהיה מאושרת לא מספיק לה..
מריבל שיחקה טוב.. ואיזה מסכן סאול..עכשיו הוא ילמד את הלקחים שלו..

MaNcHi 135

New member
בקשר לסאול..

אני חושבת שהעונש שהוא קיבל הגיע מהר מידיי... כאילו הוא היה צריך להיות מניאק ולהתעלל בלורנה עוד איזה 40 פרקים לפחות עד שהוא היה מבין שהוא באמת אוהב אותה ושלהיות נבלה לא עוזר בחיים...

One Girl 1

New member
אני לא חושבת שהעונ הגיע מוקדם מדיי

הוא כבר התעלל בה הרבה..והוא כבר הסבין שהוא מאוהב בה..חוץ מזה שעכשיו צריכים להיות כל ההפרקים על מה שקרה לו..(ואני לא אתחיל פרט מה יהיה איתו כי יש אנשים שלא אוהבים ספוילרים) ואם זה היה קורה עוד 40 פרקים אז לא היה זמן..כי יש סה"כ בסביבות ה100 פקרים פחות או יותר..

One Girl 1

New member
אני קראתי בפנאי פלוס שיש 110 פרקים

אבל אפילו אם יש 131 זה לא כל כך הרבה.. בגלל זה הכל קורה פה דיי מהר..וזה דדוקא טוב..ככה לא מורחים את כל הקטעים..
אבל חבל שאין יותר פרקים..

../images/Emo87.gif אני מבחינתי גמרתי את הרומן של

רובי אנד הקטור ושאר החבר'ה העליזים. לא אהבתי את הסוף אז לא אישאר לראות את הסוף.

One Girl 1

New member
למה?!../images/Emo12.gif

גמני ממש התאכזבתי מהסוף..ממש לא ציפית שזה יהיה ככה..וגמני חשבתי על להפסיק לראות כי הסוף לא כזה יפה.. אבל אני אמשיך לראות..כל עוד אני אוהבת את זה..אם בעתיד אני אראה שזה כבר משעמם אותי ואין לי שום עניין אז אני אפסיק לראות.. חבל שתפסיק לראות עכשיו כשזה עוד מעניין אותך..(אני מניחה שזה מעניין אותך) עדיף שתמשיך לראות..אולי תראה אח"כ שזה לא כזה נורא כמו שחשבת..אולי למרות הכל זה יהיה מעניין...

One Girl 1

New member
בגלל זה אמרתי שטוב שאין הרבה..

ככה לא מורחים את זה.. אבל מצד שני קצת (ממש קצת) חבל כי דווקא אהבתי את הטלנובלה ויהיה חבל כשהיא תיגמר..

רובי../images/Emo187.gif

רובי לא מסתפקת בכל הבתים שהם ראו והם היו מהממים
אין היא לא תוותר עד שתבזבז לו את כל הכסף
איך הוא מסוגל לסבול אותה
עכשיו היא עוד שמה עין על יאגו וקובעת בשביל הקטור שיהיה שותף שלו
חח סוניה הורגת אותי היא כזה מרגישה חברה של יאגו והוא בעצם לא שם עליה
איך פרצוף היא תקעה כשהוא אמר לה שהוא נשאר בקנקון והיא מוזמנת לנסוע לבד לאיטליה! איזה כלבה אינגריד לפחות שהיתה דואגת לסאול לחזור במונית או משהו אבל שלא ינהג לבד! מסכן למרות הכל לא מגיע לו להיות משותק
רואים שהוא אוהב את לורנה
אלחנדרו כזה מותק אין עליו
מה הולך להיות עכשיו כשאליסה מצאה את רובי והקטור

כןןןן.....{בערך ../images/Emo58.gif}../images/Emo4.gif

ראיתם איך היא הגיבה שהקטור אמר לה שיאגו הוא לא אחד האנשים העשירים במקסיקו אלא בכל העולם?? ראיתם?? ראיתם איך היא חייכה
חיוך ממזרי כזה.... חבר'ה, נראה לי שהממזרתה מתכננת לעזוב את הקטור ולהתחתן עם יאגו!!! תאמינו לי בשבילה זה לא בעיה...אם היא הצליחה לגרום לארוס של חברה שלה להתאהב בה ולהבריז מהחתונה בדקה ה-90 אז זאת בכללללללל לא בעיה בשבילה...עוד במיוחד נראה לי שהיא קלטה שהוא נדלק עליה...אז בכללל... שוב, זה לא ספויילר...זה רק ניחוש מצידי..אף אחד לא אמר שזה נכון!

למעלה